Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

hoşbulduk başkanım:KK1:
kız ebnim sınavlar bitti mayısın 12 de de temmuzun 20 sinde gene var bide sonuçlar haziranın 18 de açıklancakmış ben 1 ayda nasıl çalışıyım 14 kitabı anlıcan kafam çorba oldu he dinlemeden gene hoppp ders çalış:KK53::KK53:sana kolay gelsin bu sınavlar hiççç bitmez nede hayat sınavı biter ömrümüz sınav diye diye bitecek he:KK37::KK9:

cnm anladım başkan berivan :KK1:
ben yasinleri paylatıracağımı zaten darlinge demişştim o yetmez zannetti benim çevremdekiler okudu bende yazdım anneninkilerini de sen dua edip bağışlarsın diye de kendi hala yok ayın 20 sinden bu yana yok alalh allahhhhh hayır ola inş cnmm

cnm teşekkür ederim ayy bana şarkılarda armağan edermiş cnm benim:KK19::KK54:

Rica ederim ne demek. :KK16: Dediğin gibi inşallah kötü bir şey olmamıştır. Uzun zamandır yok çünkü. :18:

Merhaba kızlar 15 gundur yoktum, kızım çok hastalandı hastaneye yattık çıktık yıne düzelemedi falan baya uzun sürdü..sonrasında seminer vardı vs..

geriye dönük okuyamadım herşey yolundadır umarım..

akrepcik naptı :)

beriş ne yaptı uzun saçlıyı :) konser ne oldu :)

selin nasıl gidiyor?

ben hastanede ve seminerde malesef düzenli beslenemedim gunde iki kez yedım onlarda da yedim yani :KK53: ama yıne korka korka..

çocuk hata oldugu için spor da yapamadım başında bekledim..

gerçi son kiloma göre vermiş durumdayım ama verdim bir miktar geri aldım gibi..

bugun yenıden döndüm sahalara :KK1: pazartesi kilo bildirimi yaparım..

canım hiç spor yapmak istemiyor ama :KK43:

helal olsun dün bir ara girdim yazamadan çıkmak zorunda kaldım yakalamışsın :)

nerde oldugumu yazdım yukarda :KK43:

çokkk geçmiş olsunnn şimdi nasıl ablammm yakalarım tabi :KK19:

Ooooooooooooo neler olmadı ki :KK17:uzun değil artık saçları konserre gitedik ama beraber zaman geçirdik o benim manitam artık :KK17:

Merhaba kızlar 15 gundur yoktum, kızım çok hastalandı hastaneye yattık çıktık yıne düzelemedi falan baya uzun sürdü..sonrasında seminer vardı vs..

selin nasıl gidiyor?

ben hastanede ve seminerde malesef düzenli beslenemedim gunde iki kez yedım onlarda da yedim yani :KK53: ama yıne korka korka..

Çok çok geçmiş olsun canım ya çocuk nasıl şimdi iyi mi? Berişin hikayesi çok uzun Allah'a şükür çok mutlular şu anda. Çifte kumrular. :KK48::KK73: Böyleler. :KK23: :KK9::KK9::KK9: Benim iyi gidiyor şükürler olsun. :21:

ne yarışmasııı?

2 gruba ayrıldık kura ile. :KK1: Yarış yapıyoruz toplamda hangi grup daha fazla kg verecek diye. :21: Sen de katılırsın değil mi? 1. Grup Gül,İgnis ve Reyan 2. Grup Beriş,Ben ve Cemrem. Dermanol de katılmak istiyor. Sen de istersen ikinizin arasında kura çekeyim ne dersin?

öyle tabi sincabım ne işle meşgul şuan bacımmm

uluslararası işten yeni çıktı bacım, şu an ürün satışına yönelik işlere başvuru yapıyor. dün 1000 tl + sigortalı iş teklifi geldi, para az diye girmedi :KK50: bende kızdım ona işe gir de gel istet artık beni diye :KK31: tamam demişti ya ne oldu bilmiyorum :26: dur bi mesaj atayım :KK6:

selin nasıl gidiyor?

tatlım çok geçmiş olsun miniğine tez zamanda düzelsin inş:KK16:

X