Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bu listenizi kafanıza göre hazırladınız değil mi? 1 ay boyunca her gün sadece bunları yiyerek 'SAĞLIKLI' ve kalıcı kilo verebileceğinizi sanmıyorum hiç. Biz burada sağlıklı bir şekilde kilo verdiğimiz kadar sağlıklı yaşamayı da öğreniyoruz. Amaç kiloyu sadece vermek değil verdikten sonra ömür boyu koruyabilmek. Ara öğün olmadan olmuyor işte. Aç kalarak verilen kilonun yağ olmadığı belli. Ara öğün olmaması Türkiye'ye aykırı bir kere. Hangimiz diyet dışında öğlen yemeğinden akşam yemeğine kadar bir şeyler atıştırmıyoruz ki? Önemli olan doğru beslenmeyi öğrenmek diye düşünüyoruz ve bunun için buradayız.Teşekkür ediyorum deneyimlerinizi paylaştığınız için.

Doğru dedin canım hani çorba hani et hani sebze yemeği? Amaç sadece diyet değil doğru beslenmeyi de öğrenmek. Bu zamana kadar yaptığımız yanlış buydu işte. Neyse ki artık öğreniyoruz şükürler olsun.

Son düzenleme:

tesekkur ederım saol.ama ıstahımızında kesılmesı gerekıyo ya o yuzden ılk ay kendımızı sıkmamız lazım.zaten 1 ayda ne kadar kılo verecegınede baglı bu durum.ılk bır ay kendımızı sıktıktan sonra zaten eskısı kadar ıstahımızın fazla olacagını dusunmuyorum.bu bır aydan sonra kısıtlı bır sekılde tavuk, sebze yemegı gıbı seylerden yıyebılırsın.tabııı sporu bırakmamak sartıyla.cunku spor mutlaka zayıflamak ıcın gecerlı deıl.

rica ederim sizde sagolun.yalnız bunu doğru soylediniz ben eklemeyı unutuyorum bıraz. çay falanda yazmamışım dıkkatınızı çekerse zaten.çok çok özür diliyorum. ara öğün olarak asla ve asla yemek tercih etmiyorum.zaten bu yuzdende yazmadım ara öğün asla yok(yanı yemek asla yok anlamında demek istediğimden). ara öğünlerdede meyve suyunu tercih ediyorum.suyuda unutmamak lazım. yani ara öğünü yazmayı unutmuşum çok mahçup oldum kusura bakmayın.bide bu listeyi kafama göre deilde kendi kilo endeksime göre hazırladım desem daha uygun olur.ama bana yararı dokundu belki sizede yararı dokunur diye paylaştım.

Son düzenleme:
selinim misafir var ama ikiarada kaçtım bunları yazmak için. taktiğimiz hala işe yarıo bacımmm şimdi sevdiceğime sabahtan beri günaydın dışında msj atmadım.o çağrı yapmadan kesinlikle yapmıorum. 3 saatte bir falan yapıorum.hani demiştim ya ben durup durup aşkım canım diye msj atarım.2-3 gündür onu da yapmıorum. baktım akşama doğru msj attı. aşıkm aşkım yazmış ama tabiki ben cvp atmadım,sadece çağrı attım çünkü o da bana böle yapardı. deminde öpücük atmış ona da karşılık vermedim kuduruodur şimdii msj atmıorum diyeee. naberr aşkım yazdı şimdi,bende iyidir aşkım senden dedimm okadar evet evet artık taktik buu,onlar nasıl davranıosa bizde öleeee,daha çok kıymet biliolar anladımm sonunda,fazla şımartmak yok artıkkk çak selinim çakkk :13: ayyy seviyorum bacılarım siziiii

ay ben sincabıma yapamam böyle iyi kıyıyosunuz :26: aslında sincabımda sizinkiler gibi olsa belki bende kıyarım ama benim sincabım böyle değil ki o zaman odun ben oluyorum

helall benimki de kpss ye 1 ay kaldı diye hep ders çalışıyo ya hiç msj atmıyo

Ben de gelemedim. Çok özledim hepinizi. İyi gidiyor balım senin nasıl?

Bnde özledm ablacm burcun bu aralar tavann yapıyr ayrıca :)) ilerde yorumm yaparm şmdi yazamıyorm

Çokk dgru yapmışsn ablacm zatn aptall aşık modnda olan kzları aman kınamaymda başıma gelmesin ayyy kıyamm blmm ne diyenlerii çokk salakk buluyorm böylee olması gerekiyoki anlasn ve onaa göre davransn empati :44:

helall benimki de kpss ye 1 ay kaldı diye hep ders çalışıyo ya hiç msj atmıyo

Ayyy ne kadrda güzell geleceginizi düşünüyo işte çokk takdir etmm

Çok tutarsız. Bir ara öğün yok demiş bir yazmayı unuttum. Neyse ki ban yemiş.

Ayyyy Gülümmmmmmmmmm okurken o kadar heyecanlandım kiii. Tıkır tıkır işliyor taktiğimiz Allah'a şükür. Harikasın harika. Ben de Bursa'ya gittim ya internet yoktu yazamadım falan. Kızmış baya. Dedim internet yoktu yazamadım. (WhatsApp'den konuşuyoruz da genelde.) Eskiden olsa arardım şöyle böyle diye. Armadım ona içerledi muhtemelen. Harika oldu bu yahu atara atar,gidere gider taktiğimiz. Biraz kaybetme korkusu yaşasınlar da görsünler günlerini nasıl oluyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…