Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

umarım evlenirsiniz ve babası razı gelirr ablacm yazdıklarını okudum çokk sıcakk birine beniyosun kanımm ısındı vallaa :)) nedn istemedigini anlamadm amaa

sağolasın canım kanım sıcaktır benim Aaaaaaaaaaah ah nasıl özlemişim sincabımı babası zamanında kendi kardeşine söz vermiş, baldızını oğluma alacam diye adamda pişman verdiği sözden ama işte cayamıyor, sincabımın amcası boşver abi sevenler kavuşsun oğlan istemiyo dese herşey tamam da işte amcası da arıza

çokk tatlısın ya :)) sincabım nedn diyosn ? :)) umarım kavuşursunuz hayrlısı olsn hakkndaa ablacm yaşınn faln kaçç ne iş yapıyosn ve burcun ne burçlarlaa yakından ilgiliyimm bn insanların ismini sormadan burcunuu sorarm :)) ne iş yapıyosn bide :))

onu lakabı ben ve ablalarım arasında sincap 22,5 yaşındayım nickimden de anlayacağın üzere akrep burcuyum tüm özelliklerini taşırım eksiksiz marketimiz var canım, kasa başında pinekliyorum

onu lakabı ben ve ablalarım arasında sincap 22,5 yaşındayım nickimden de anlayacağın üzere akrep burcuyum tüm özelliklerini taşırım eksiksiz marketimiz var canım, kasa başında pinekliyorum

:)) akrepp süperr uyumlu burcum sevgilimde akrepp bide dolunayy hakkında faln bişilerr yazmışsn çokk begendim

yengeç :44: dolunaylaa ilgili bu ayy diyete başlıyımmıı ? bide zumba yapamıyorm bn sevmedim :)) yürüyüşş yapıymmı merdiven inip çıkmak faydalımı sncee ablacm :44:

bugün kilo verme günleri başladı 14 gün boyunca iştahımız azalacak, porsiyonları küçülterek rahatlıkla doyabiliriz ve midemizi az yemekle doyurmaya alıştırabiliriz bu arada yarın epilasyon günü kızlar adetine 1-2 günden fazla olan ve adette olmayan her bayan uyabilir

hem zumbayı sevmediysen benim gibi oryantal ile kolbastı karışık yapabilirsin :124: özellikle kolbastı iyi terletiyor ekstra olarak göbişinin erimesini de istiyorsan balon şişir

Son düzenleme:

spor konusuna ne diyosn :)) burçlarla ilgilenirmisin snde

hem zumbayı sevmediysen benim gibi oryantal ile kolbastı karışık yapabilirsin :124: özellikle kolbastı iyi terletiyor ekstra olarak göbişinin erimesini de istiyorsan balon şişir

Göbeğin erimesi için balon şişirmek mi bu konuda ciddiyseniz gidip alayım

Ben dıaşrıya çıktığımd abalon alıyorum o zaman sizce ne akdar süre ve ne akdar aralıkalrla yapmalıyız bu işi?

spor konusuna ne diyosn :)) burçlarla ilgilenirmisin snde

burçlarla ilgilenirim ama dünyayı ve bizleri nasıl etkiliyor kısmı ile sadece konularımda da bunlar hakkında bilgi veriyorum misal gezetelerde şu bu derler ya burçlar hakkında, onlara inanmam çünkü tövbe haşa gelecekten haber verenler bile var ki bunu Rabbimizden başkası bilemez Mesela Peygamber efendimiz (s.a.v)'e gelip " Ya Rasulullah dünya neyin üzerindedir" demişler. Peygamber efendindimiz (s.a.v) gökyüzüne bakarak " dünya öküz'ün (boğa) üzerindedir" demiştir. Başka bir gün sormuşlar, Allah Rasulü gökyüzüne bakarak " balığın üzerindedir" demiştir. Burçların temsil ettiği vücut uzuvları vardır mesela. yani gelecektir , şudur budur ilgilenmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…