Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

umarım evlenirsiniz ve babası razı gelirr ablacm yazdıklarını okudum çokk sıcakk birine beniyosun kanımm ısındı vallaa :)) nedn istemedigini anlamadm amaa

sağolasın canım kanım sıcaktır benim :KK8: Aaaaaaaaaaah ah nasıl özlemişim sincabımı :KK5: babası zamanında kendi kardeşine söz vermiş, baldızını oğluma alacam diye :KK4: adamda pişman verdiği sözden ama işte cayamıyor, sincabımın amcası boşver abi sevenler kavuşsun oğlan istemiyo dese herşey tamam da işte amcası da arıza :KK14:

sağolasın canım kanım sıcaktır benim :KK8: Aaaaaaaaaaah ah nasıl özlemişim sincabımı :KK5: babası zamanında kendi kardeşine söz vermiş, baldızını oğluma alacam diye :KK4: adamda pişman verdiği sözden ama işte cayamıyor, sincabımın amcası boşver abi sevenler kavuşsun oğlan istemiyo dese herşey tamam da işte amcası da arıza :KK14:

çokk tatlısın ya :)) sincabım nedn diyosn ? :)) umarım kavuşursunuz hayrlısı olsn hakkndaa ablacm yaşınn faln kaçç ne iş yapıyosn ve burcun ne burçlarlaa yakından ilgiliyimm bn insanların ismini sormadan burcunuu sorarm :)) :KK4: ne iş yapıyosn bide :))

çokk tatlısın ya :)) sincabım nedn diyosn ? :)) umarım kavuşursunuz hayrlısı olsn hakkndaa ablacm yaşınn faln kaçç ne iş yapıyosn ve burcun ne burçlarlaa yakından ilgiliyimm bn insanların ismini sormadan burcunuu sorarm :)) :KK4: ne iş yapıyosn bide :))

onu lakabı ben ve ablalarım arasında sincap :KK9: 22,5 yaşındayım :KK1: nickimden de anlayacağın üzere akrep burcuyum :KK14: tüm özelliklerini taşırım eksiksiz :KK51: marketimiz var canım, kasa başında pinekliyorum :KK9:

onu lakabı ben ve ablalarım arasında sincap :KK9: 22,5 yaşındayım :KK1: nickimden de anlayacağın üzere akrep burcuyum :KK14: tüm özelliklerini taşırım eksiksiz :KK51: marketimiz var canım, kasa başında pinekliyorum :KK9:

:)) akrepp süperr uyumlu burcum sevgilimde akrepp bide dolunayy hakkında faln bişilerr yazmışsn çokk begendim :KK9:

yengeç :44: dolunaylaa ilgili bu ayy diyete başlıyımmıı ? :KK16: bide zumba yapamıyorm bn sevmedim :)) yürüyüşş yapıymmı merdiven inip çıkmak faydalımı sncee ablacm :44:

bugün kilo verme günleri başladı :KK8: 14 gün boyunca iştahımız azalacak, porsiyonları küçülterek rahatlıkla doyabiliriz ve midemizi az yemekle doyurmaya alıştırabiliriz :KK56: bu arada yarın epilasyon günü kızlar :KK52: adetine 1-2 günden fazla olan ve adette olmayan her bayan uyabilir :KK6:

hem zumbayı sevmediysen benim gibi oryantal ile kolbastı karışık yapabilirsin :124: özellikle kolbastı iyi terletiyor :KK55: ekstra olarak göbişinin erimesini de istiyorsan balon şişir :KK66:

Son düzenleme:
bugün kilo verme günleri başladı :KK8: 14 gün boyunca iştahımız azalacak, porsiyonları küçülterek rahatlıkla doyabiliriz ve midemizi az yemekle doyurmaya alıştırabiliriz :KK56: bu arada yarın epilasyon günü kızlar :KK52: adetine 1-2 günden fazla olan ve adette olmayan her bayan uyabilir :KK6:

spor konusuna ne diyosn :)) burçlarla ilgilenirmisin snde :KK14:

hem zumbayı sevmediysen benim gibi oryantal ile kolbastı karışık yapabilirsin :124: özellikle kolbastı iyi terletiyor :KK55: ekstra olarak göbişinin erimesini de istiyorsan balon şişir :KK66:

Göbeğin erimesi için balon şişirmek mi bu konuda ciddiyseniz gidip alayım :KK52:

Ben dıaşrıya çıktığımd abalon alıyorum o zaman sizce ne akdar süre ve ne akdar aralıkalrla yapmalıyız bu işi?

spor konusuna ne diyosn :)) burçlarla ilgilenirmisin snde :KK14:

burçlarla ilgilenirim ama dünyayı ve bizleri nasıl etkiliyor kısmı ile sadece :KK31: konularımda da bunlar hakkında bilgi veriyorum :KK54: misal gezetelerde şu bu derler ya burçlar hakkında, onlara inanmam çünkü tövbe haşa gelecekten haber verenler bile var ki bunu Rabbimizden başkası bilemez :KK45: Mesela Peygamber efendimiz (s.a.v)'e gelip " Ya Rasulullah dünya neyin üzerindedir" demişler. Peygamber efendindimiz (s.a.v) gökyüzüne bakarak " dünya öküz'ün (boğa) üzerindedir" demiştir. Başka bir gün sormuşlar, Allah Rasulü gökyüzüne bakarak " balığın üzerindedir" demiştir. Burçların temsil ettiği vücut uzuvları vardır mesela. yani gelecektir , şudur budur ilgilenmem. :KK54:

X