Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben dıaşrıya çıktığımd abalon alıyorum o zaman sizce ne akdar süre ve ne akdar aralıkalrla yapmalıyız bu işi?

bu konunun ilk mesajında ek spor olarak belirtilmişti ama tekrarlayayım, ilk liste bitene kadar günde 5 kere, 2. liste bitene kadar 10 .... böyle her listede 5 er 5 er artıyor

ablacm çokk bilgilii gördüm seni okula devamm edicekmisn :44:

kendimi övmüyorum ama üniversitede bölüm 3.lüğüm vardı, ama ya ailemi bırakacaktım ya da okulu. ailemi bırakamadım okulu bıraktım, kısmet değilmiş hayırlısı buymuş marketimizde çalışıyorum, sigortamda var, istediğimi yiyorum istediğimi giyiyorum, sincabım da var artık, elimin altında internet bilgimi arttırıyorum, sizlere de yardımcı oluyorum, çok hayır duası alıyorum. yetmez mi yo düşünmüyorum canım

tabiki yeterr ablacımm :)) ♥♥

evet,hayatın ne getireceği belli olmuyor bacıı :)

sağol yaa :2: profluk da falan gözüm yok vallahi,okulu bitireyim de

ben her zaman yüksek hedefler peşinde koşarım, ayağıma takılanları hep küçük taş olarak görürüm. o yüzden ki hedefime ulaşmam hiç zor olmaz. zoru denemezsen yaptığından zevk alamazsın düşüncesindeyim ben profesör olacağım fikrini aklına yerleştirirsen işlere ona göre yaklaşırsın. Bir dene, tüyo istersen burdayım

kesinlikle öyle bacı, sağolasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…