Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Hoş geldin öncelikle aramıza. Aynen dediğin gibi kısa sürede verilen kilolar fazlasıyla geri alınıyor. İnşallah sen de istediğin kiloya ulaşırsın bizimle beraber. Maden suyunun kalorisi yok ama kilo vermeyi zorlaştırıyormuş İgnisimiz demişti. Günde 1 taneden fazla içilmemeliymiş.

günaydın ablalarımm :) sizden küçk kalıyorm yaşçaa amaa bnde aranızaa katılmak istedm bayadr yazdıklarınızı okuyorum ne kadardaa sıcakk bi ortm olmş dışardada görüşüyomusunz? benmde acilen kilo vermem gerekk çokk takıyorum çnkü bu diyeti denicemm umarım başarılı olurum yannda ek olarak hngi sporu yapayımm szce zumba callenetics dışnda :) melekk ablann yazdıklarınada üzüldm umarım evlenirsiniz ve babası sizi çokk severr

bende cuma günü başladım ve bugün bile biraz bişeler farketti iyiki sizi bulmuşum sizin sayenizde cesaretimi topladım inşallahta devam edicem sağolun kızlar

Öyle canım ama 78 lerden bu kilolara indim dahada inicem inşallah darısı başınıza :)))

çok güzel vermişsin gerçekten bende 55 olmak istiyorum inşallah. :)

bugün sabah kahvaltımda maydonoz yerine domates yedim.maydonoz yoktu :) sabah kalkınca sütümüde içtim.2 kayısımı bitki çayımla birlikte yedim.az sonrada öğle yemeğimi yicem.şimdilik çok güzel gidiyo.dünden daha iyi geçiyo bugün.alışıyorum sanırım

ne güzell :)) nası oldu ne kadr zamnda verdin ? amin amin

Valla ben geçen sene ekimden beri diyetteyim son 1 aydırda zumba yapıyorum sürekli değil ama 2 gün yapıyosam 3 gün yapmıyorum düzenli değil ama çok işime yaradı benim tiroid eksikliğim var o yüzden zor kilo veriyorum ama eminim siz daha kısa sürede verirsiniz kilolarınızı canım

66 kiloyum 167 boyum hedefim 58 lere inmek :)) inşallah :)) neler yapıyorum bekarım ( hala ) :))) bi çorap fabrikasında çalışıyorum lise mezunuyum :)) sen canım ????

59 kiloyum ama boyum 1,57 üniverste 1.sınıftayım,dönem bitti ben de başladım diyet işlerine 52lere kadar inmek istiyorum yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…