Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

beroşummm özledim seniii kızz,nerelerdesin gel artıkkk selinim senlede konuşamıoz ne zamandır,meleğimm sende yoksun gelin ama yaa

kızlar kızlar kızlar kızlaaaaaaaaaar

sizinle taptaze bir deneyimimi paylaşmak istiyorum. forumda dolaşırken egzersizler bölümünde jillian michaels'in konusunu gördüm ve açayım nası bir eşymiş diye baktım. level 1 o kadar kolay ki rahatlıkla yapabilirsiniz. ama ben ne yaptımmmm önce zumba yaptım diğer zumbalara göre daha kolay versiyonunu hemen atıyorum şu liink part1 ve part2den oluşuyor ;

zumba basic lesson 1 part 1 - YouTube

ardından hemen jillian'ın konusunda gördüğüm linki açtım ve ikinci egzersizime başladım o da şu link ;

30 Day Shred (level 1) on Vimeo

sonuç; 500 gram verdim hahah her gün böyle yaparsak hem fit oluruz hem zayıf oluruz

Son düzenleme:

ikinciside mi zumba tatlım,yoksa başka bi spormu

çooooook guzel bır lıstesı paylastıgın ıcın cccooook tesekkur ederııııız :))))))))))) bende baslayacagım ancaaaak ıstedıgım kıloya ulastıktan sonra omur boyu bu lısteyı mı uygulamam gerekıyor canım? :)

sağol canımmm bu arada bayıldım lafına,nasıl aşkım diyeyim ünlü müyüm bennn

yani ya sevgilimin ünlü olması gerek ya da benim gerçi ben ünlü olsam ne yapcam 21 yaş büyüğü daha gencini bulurum anaaa ben 22 yaşındayım 1 yaşında bebek mi büyütcem yaa en iyisi sevgilimin kıymetini bileyim iyi böyle:123:

slmlar herkese.bu hafta yine gr oynamadı.2 haftadır kilo veremiyorum.
ne yapmam gerekiyor onu da bilmiyorum.üstelik ayın 25inde 3. listeye geçicem.daha durmak için çok erken

Gülümmmmmmmmmmm. Sormuş arkadaş neden her öğün yoğurt tüketmediğimizi cevapladım ben de.

Yogudu neden ana ögünlerde yemiyorsunuz yemeklerle beraber yenilen yogurt hazmi kolaylaştirir ve içindeki kalsiyum yag oluşumunu engeller diye biliyorum ben birde yemeklerle beraber deneyin yogurtu

ben zaten ekliyorum canım.yoğun çalıştığım için 2. listedeyim ve bana az geliyor.

sabah haftada bir kaç kez listedekini birkaç kez de eskisini uygulayayım.hem farklılık yaratmak iyi olur hem de simit yerimöğlen çorba,salata 1 dilim ekmek yeterli gibi canım.ara öğünler gayet iyi arada çikolata yerine başka şey yerim.tutabilirim yani kendimi.akşam menüsü de senin dediğin gibi olsun canım.gayet uygun şekerim

olsun canım gitmiş ya neticede.ben gr veremedim ve 2 hafta oldu:2:

tebrik ederim canım

slm canım sen ideal kilona yakınsın elbet zor gidecektir 100 gr 100 grdır canım,tebrikler

Ayyy Allah analı babalı büyütsün inşallah. Harikasın Gülüm ya tebrik ediyorum. Ben bu hafta 200 gr vermişim. Ama üzülmüyorum. 200 gr 200 gr'dır. Hem reglim onun da etkisi büyük. Çok şişim çok. Off.

Canım bence relaplayer indirip onda açarsan sesi çıkar diye düşünüyorum. Abin bir baksın da inşallah yapar. Zumba yapamamak gerçekten büyük bir eksiklik uyandırıyor insanda. Çok alıştım ben.

Olsun İgnis 100 gr 100 gr'dır. Bu hafta tutmamış verdiğimiz kilolar. Ama regl olayı tutmuş bu hafta da.

Canım teşekkür ederim. Bu zumba videosu bizimkinden daha hafif. Bizimkini yapamayanlar bunu yapabilir. Jillian'ı ben de bulmuştum gerçekten çok hoş ama zumbayı bulunca bırakamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…