Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

çooooook guzel bır lıstesı paylastıgın ıcın cccooook tesekkur ederııııız :))))))))))) bende baslayacagım ancaaaak ıstedıgım kıloya ulastıktan sonra omur boyu bu lısteyı mı uygulamam gerekıyor canım? :)

Yok canım ömür boyu bu listeleri uygulaman gerekmiyor. Sağlıklı yaşamayı öğreniyorsun bu listelerle. Dengelemeyi öğreniyorsun. İstediğin kiloya ulaştıktan sonra,hatta ulaşma aşamasında bile nasıl beslenmen gerektiğinin farkına varacaksın. :-) Hoş geldin aramıza. :KK16:

slmlar herkese.bu hafta yine gr oynamadı.2 haftadır kilo veremiyorum.:KK5:
ne yapmam gerekiyor onu da bilmiyorum.üstelik ayın 25inde 3. listeye geçicem.daha durmak için çok erken:KK14:

Lütfen üzülme. :KK50: Sen böyle üzülüp kafana taktıkça etkilenir veremezsin. Bu hafta eksileceğini düşünüyorum. Tam anlamıyla uy bakalım bu hafta.

ben zaten ekliyorum canım.yoğun çalıştığım için 2. listedeyim ve bana az geliyor.

sabah haftada bir kaç kez listedekini birkaç kez de eskisini uygulayayım.hem farklılık yaratmak iyi olur hem de simit yerim:KK53:öğlen çorba,salata 1 dilim ekmek yeterli gibi canım.ara öğünler gayet iyi arada çikolata yerine başka şey yerim.tutabilirim yani kendimi.akşam menüsü de senin dediğin gibi olsun canım.gayet uygun şekerim:KK52:

olsun canım gitmiş ya neticede.ben gr veremedim ve 2 hafta oldu:2:

tebrik ederim canım:KK9::KK9:

slm canım sen ideal kilona yakınsın elbet zor gidecektir 100 gr 100 grdır canım,tebrikler:KK9:

Beğenmene çok sevindim. :KK9: Zaten kızlar simit yerine 2 dilim tam buğday ekmeği yiyebilirsiniz.:KK16:

Bu haftanın kilo veren sultanları :KK16:

1. Gulkemm 800 gr :KK9::KK9: :nazar:
2. Simsimi 500 gr :KK9::KK9: :nazar:
3. Cemrem29 300 gr :KK9::KK9: :nazar:

İlk 3 bu şekilde.

Armanselin 200 gr :KK9: :nazar:
İgnis 100 gr :KK9: :nazar:
Darlingim ve Pakize07'yi de sabit kaldıkları için tebrik ediyorum. Sonuçta veremeseler de almadılar da.:KK9::KK9::nazar:

Beğenmene çok sevindim. :KK9: Zaten kızlar simit yerine 2 dilim tam buğday ekmeği yiyebilirsiniz.:KK16:

25inde 3. listedeyim bakalım becerebilecekmiyim.zaten alıştım evden yemek taşımaya:KK1:sabahları dediğim gibi farklılık yaparım hafatada bir kaç kere daha iyi olu.böylece vücut diyet psikolojisinde olmaz tatlım:KK52:
ben çıkıyorum iyi geceler güzelim yarın girmeye çalışıcam:KK16::KK16:

25inde 3. listedeyim bakalım becerebilecekmiyim.zaten alıştım evden yemek taşımaya:KK1:sabahları dediğim gibi farklılık yaparım hafatada bir kaç kere daha iyi olu.böylece vücut diyet psikolojisinde olmaz tatlım:KK52:
ben çıkıyorum iyi geceler güzelim yarın girmeye çalışıcam:KK16::KK16:

Aaa çok güzel bu öneri aslında. Vücudun diyet psikolojisinde olmaz dediğin gibi. :KK52: Hadi bakalım hayırlısı. :21: İyi geceler dilerim. :KK16:

kızlar merhaba,

berıvan bızım dıyet topıgınde ama uc dort gundur ne buraya ne bıze yazmamıs anlasılan. haberı olan, reelde de gorusen var mı acaba kendısı ıle ?

kızlar merhaba,

berıvan bızım dıyet topıgınde ama uc dort gundur ne buraya ne bıze yazmamıs anlasılan. haberı olan, reelde de gorusen var mı acaba kendısı ıle ?

Merhaba. Biz de Berivan'ı merak ediyoruz. Bize de hiçbir şey yazmadı ne yazık ki. :KK50: Sen böyle deyince içime bir kurt düştü. İnşallah kötü bir şey olmamıştır. :18:

Merhaba. Biz de Berivan'ı merak ediyoruz. Bize de hiçbir şey yazmadı ne yazık ki. :KK50: Sen böyle deyince içime bir kurt düştü. İnşallah kötü bir şey olmamıştır. :18:

valla ben de buraya baktım buraya da yazmamıs aynı gunden berı, cuma gunu ya da cumartesı emır ıle waffle yıyecegız dıyordu uc gun boyunca emır ıle gezdı bıle olsa, pazar aksam ya da ne bılıyım dun ne gunduz ne aksam gırmıs. telefonu yok kı arayalım, sınavlar henuz baslamadı anlamadım ben de valla, ınsaallah kotu bırsey yoktur haber alırsanız bızım topıge de yazar mısınız, ben de alırsam yazarım

Selamlar
Kilosundan rahatsız olan bir çok insan gibi bende sayısız diyet denedim..Ama hala istediğim kiloya inemedim :KK43:
Konuyu açan arkadaşım diyet listeniz rahat uygulanabilir geldi bana..Uygulanabilirki siz güzel kilo vermişsiniz bu listelerle,tebrik ederim:KK9::KK9:
Bugün bende Bismillah deyip başladım ilk listeye..umarım bu sefer başarılı olurum

merhabalar takımımmmmmmmm
mesajların çogunu okuma çalıştım ama bitiremedim daha
gelelim bana perşembe akşamı rahatszlandım anlayamadım böyle nasıl desem resmen kıçımın üstüne oturamıyorum hiçbir şekilde falan neyse dedim belki geçer geçmedi cuma işe gelmedim hastaneye gittik acil kısmından giriş yaptık kadın baktı apse bu dedi yahu popomda apsenin ne işi var neyse 1 antibiyotik yazdı içtim cuma ve cumartesi pazar günü saat 8 oldu akşam ben ne oturabiliyorum ne uzanabiliyorum nefes alamıyorum resmen özel hastaneye gittik bu kez acilden giriş yaptık acıbademden orda babamın arkadaşı var cerrahi o telefon ile pratisyen dr talimat verdi adam lokal anestezi ile buçak attı tabiri ile hafif orayı açtı apse varsa akıtmak için ama apse yok dedi pasuman etti
pazartesi cerrah dan randevu aldık muayene etti ve kıl dönmesi dedi :KK53::KK53:apse hap ile kurayacakmış ondan sonrada operasyon ile alacaklarmış şimdi işe geldim işler birikti diye ama rahatsızım :KK43::KK43::KK43:
pazartesi bildirim yapamadım çok özür diliyorum tartılmadım da :KK50:

gerçekden çok üzgünüm kızlar valla rahatsızlıkdan hiç haber veremedim hattım faturalı nettim yok evde de yok hiç haber veremedim işler iyice birikti diye geldim ayyyyyyyy ya çok duygulandım meger ne çok seviliyormuşum sizleri çok seviyorum iyiki varsınız :KK14::KK14::KK14:

merhabalar takımımmmmmmmm
mesajların çogunu okuma çalıştım ama bitiremedim daha
gelelim bana perşembe akşamı rahatszlandım anlayamadım böyle nasıl desem resmen kıçımın üstüne oturamıyorum hiçbir şekilde falan neyse dedim belki geçer geçmedi cuma işe gelmedim hastaneye gittik acil kısmından giriş yaptık kadın baktı apse bu dedi yahu popomda apsenin ne işi var neyse 1 antibiyotik yazdı içtim cuma ve cumartesi pazar günü saat 8 oldu akşam ben ne oturabiliyorum ne uzanabiliyorum nefes alamıyorum resmen özel hastaneye gittik bu kez acilden giriş yaptık acıbademden orda babamın arkadaşı var cerrahi o telefon ile pratisyen dr talimat verdi adam lokal anestezi ile buçak attı tabiri ile hafif orayı açtı apse varsa akıtmak için ama apse yok dedi pasuman etti
pazartesi cerrah dan randevu aldık muayene etti ve kıl dönmesi dedi :KK53::KK53:apse hap ile kurayacakmış ondan sonrada operasyon ile alacaklarmış şimdi işe geldim işler birikti diye ama rahatsızım :KK43::KK43::KK43:
pazartesi bildirim yapamadım çok özür diliyorum tartılmadım da :KK50:

ayy canım benim çok çok geçmiş olsun,bir an önce geçerde kurtulursun inşallah,kıyamam ben bacıma yaa :KK43::KK43: kıl dönmesi gıcık ya,arkadaşım yeniyle ameliyat oldu aldılar. iş biter canım merak etme,sağlığın herşeyden önemli,dikat et kendine :KK54::KK54: oyy popoyada oturamazmış canımmm :KK19::KK19: ne özrü bitanem nasl yapcan bildirim falan,orda sağlıkla uğraşırken,boşve rşimdi kiloyu tartıyı falan,kendine iyi bak sen o yeter :KK54::KK54:

gerçekden çok üzgünüm kızlar valla rahatsızlıkdan hiç haber veremedim hattım faturalı nettim yok evde de yok hiç haber veremedim işler iyice birikti diye geldim ayyyyyyyy ya çok duygulandım meger ne çok seviliyormuşum sizleri çok seviyorum iyiki varsınız :KK14::KK14::KK14:
merak ettik baya tatlım,kötü bişe mi var die çünkü seni çoookkk seviyoruzzz :KK16::KK16: sen iyi olda snr dan haberini alalaım önemli deil. sende iyiki varsın beroşumm :KK48::KK54::KK54:

X