Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

beroşummm özledim seniii kızz,nerelerdesin gel artıkkk :KK48: selinim senlede konuşamıoz ne zamandır,meleğimm sende yoksun gelin ama yaa :KK31:

kızlar kızlar kızlar kızlaaaaaaaaaar :KK52:

sizinle taptaze bir deneyimimi paylaşmak istiyorum. forumda dolaşırken egzersizler bölümünde jillian michaels'in konusunu gördüm ve açayım nası bir eşymiş diye baktım. level 1 o kadar kolay ki rahatlıkla yapabilirsiniz. ama ben ne yaptımmmm önce zumba yaptım diğer zumbalara göre daha kolay versiyonunu hemen atıyorum şu liink part1 ve part2den oluşuyor ;

zumba basic lesson 1 part 1 - YouTube

ardından hemen jillian'ın konusunda gördüğüm linki açtım ve ikinci egzersizime başladım o da şu link ;

30 Day Shred (level 1) on Vimeo

sonuç; 500 gram verdim hahah :KK1::KK1::KK1: her gün böyle yaparsak hem fit oluruz hem zayıf oluruz :21:

Son düzenleme:

sizinle taptaze bir deneyimimi paylaşmak istiyorum. forumda dolaşırken egzersizler bölümünde jillian michaels'in konusunu gördüm ve açayım nası bir eşymiş diye baktım. level 1 o kadar kolay ki rahatlıkla yapabilirsiniz. ama ben ne yaptımmmm önce zumba yaptım diğer zumbalara göre daha kolay versiyonunu hemen atıyorum şu liink part1 ve part2den oluşuyor ;

ardından hemen jillian'ın konusunda gördüğüm linki açtım ve ikinci egzersizime başladım o da şu link ;

sonuç; 500 gram verdim hahah :KK1::KK1::KK1: her gün böyle yaparsak hem fit oluruz hem zayıf oluruz :21:

ikinciside mi zumba tatlım,yoksa başka bi spormu

çooooook guzel bır lıstesı paylastıgın ıcın cccooook tesekkur ederııııız :))))))))))) bende baslayacagım ancaaaak ıstedıgım kıloya ulastıktan sonra omur boyu bu lısteyı mı uygulamam gerekıyor canım? :)

sağol canımmm :KK19: bu arada bayıldım lafına,nasıl aşkım diyeyim ünlü müyüm bennn :KK9::KK9:

yani ya sevgilimin ünlü olması gerek ya da benim gerçi ben ünlü olsam ne yapcam 21 yaş büyüğü daha gencini bulurum anaaa ben 22 yaşındayım 1 yaşında bebek mi büyütcem yaa en iyisi sevgilimin kıymetini bileyim iyi böyle:KK9::KK9::123:

slmlar herkese.bu hafta yine gr oynamadı.2 haftadır kilo veremiyorum.:KK5:
ne yapmam gerekiyor onu da bilmiyorum.üstelik ayın 25inde 3. listeye geçicem.daha durmak için çok erken:KK14:

tatlım tabiki bunları yaşamak kolay değil. fatih doğrumu söylüo yalanmı sölüo belli değil. ne bileyim annesi kardeşi yapmacık davranmış olsa anlardın ya,hep yazıodun burda,gerçekten seviolar belli oluo diodun,ne bileyim bence öle bişe yok ya. fatih ondan nefret etme die başka şeler sunuo ortaya bence. yazdıklarımı kimse bilmesin demesinin nedenide bu die düşünüorum:KK31: ama her ne olursa olsun,ister ailesi istememiş olsun ister gerçekten fatihin içmesi olsun,sonuçta sen evlenmeden şimdiden kurtlmul oldun,önemli olan hangisinin doğru olduğu değil,senin kurtulmuş olman önemli,gerçeği boşverrr. RABBİM hakkında hayırlısını versin tatlımm :KK19:

ayy aynen armiş ya,bende sevgilisyle okadar fark var sandım şok oldum :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

kesinlikle bu kadar erken öğrenmiş olman çok önemli. kızzz anlat hikayeni merakla bekliorum. demek 2 senelik bişe haa,hmm çok meraklandım bak şimdii :KK23::KK23:

selinim azcık kızdınmı neee :KK1::KK1::KK1: :KK54:

:KK1: :KK1: :KK1: Gülümmmmmmmmmmm. :KK54: Sormuş arkadaş neden her öğün yoğurt tüketmediğimizi cevapladım ben de.

Yogudu neden ana ögünlerde yemiyorsunuz yemeklerle beraber yenilen yogurt hazmi kolaylaştirir ve içindeki kalsiyum yag oluşumunu engeller diye biliyorum ben birde yemeklerle beraber deneyin yogurtu

ben zaten ekliyorum canım.yoğun çalıştığım için 2. listedeyim ve bana az geliyor.

4. liste daha dolu evet. :KK1: Ama ben sırf çikolata var diye 3'ü daha çok beğenmiştim. :KK9: :KK9: Sabah kahvaltısını bence aynen bırakalım. Öğlen çorba salatanın yanına 1 dilim ekmek + 3 kaşık sebze yemeği + yoğurt ekleyelim. Çikolata ve meyveli yoğurt ara öğünleri yeterli gelir mi sana? Gelmezse birkaç tane bisküvi yersin. Akşam menüsünün yanına da ayran veya yoğurt eklersin. Uygun mudur öğretmenim? :21: :KK1:

sabah haftada bir kaç kez listedekini birkaç kez de eskisini uygulayayım.hem farklılık yaratmak iyi olur hem de simit yerim:KK53:öğlen çorba,salata 1 dilim ekmek yeterli gibi canım.ara öğünler gayet iyi arada çikolata yerine başka şey yerim.tutabilirim yani kendimi.akşam menüsü de senin dediğin gibi olsun canım.gayet uygun şekerim:KK52:

kızlar ii günler ii haftalarrrrrrr
ikilo bildirimimi yapayım ama inş haftaya daha fazla vericem

geçen hafta: 79.000
bu hafta: 78.700
giden : 300 gr
bu ilaç iğne böle yaptı ama bu hafat inş daha dikkatli olup bu fazlalıklardan kurtulucam:KK16::KK16:

olsun canım gitmiş ya neticede.ben gr veremedim ve 2 hafta oldu:2:

herkese günaydınnn

haftasonu hiç giremedim nete,abimin bebeği oldu :emir_bebek: yengem doğum yaptı :KK52::KK52: bayram bebeğimiz doğdu dün çok şükür. sağlıklı mutlu ömrü olur inşallah. bebeğimiz sayesinde de diyeti hiç bozmamış oldum,diyete pek uyamadım ama doğru düzgün bişe yiyemedim kaçamakta yapmamış oldum :21::21: vee sabah tartıldım 56.200 olmuşum,tam 800 gr verdim yaşasınnn :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: çok mutlu oldumm :KK8::KK8:

tebrik ederim canım:KK9::KK9:

Ben de geçen hafta 56
Bu hafta 55,900

Kilo verdim bile demeyeceğim 100 gr için:KK1:.
Hafta sonu hemen hemen her öğünümde bol bol tatlı vardı, reglim çok yakın ve kendimi frenlemek istemedim açıkçası.
Yediklerimi yazıp da canınızı çektirmeyeyim.
Bol şerbetin bilançosu da böyle oluyor işte;
100 gr:KK1:.

slm canım sen ideal kilona yakınsın elbet zor gidecektir 100 gr 100 grdır canım,tebrikler:KK9:

herkese günaydınnn

haftasonu hiç giremedim nete,abimin bebeği oldu :emir_bebek: yengem doğum yaptı :KK52::KK52: bayram bebeğimiz doğdu dün çok şükür. sağlıklı mutlu ömrü olur inşallah. bebeğimiz sayesinde de diyeti hiç bozmamış oldum,diyete pek uyamadım ama doğru düzgün bişe yiyemedim kaçamakta yapmamış oldum :21::21: vee sabah tartıldım 56.200 olmuşum,tam 800 gr verdim yaşasınnn :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: çok mutlu oldumm :KK8::KK8:

Ayyy Allah analı babalı büyütsün inşallah. :KK52: Harikasın Gülüm ya tebrik ediyorum. :KK9::nazar: Ben bu hafta 200 gr vermişim. Ama üzülmüyorum. 200 gr 200 gr'dır. :KK9: Hem reglim onun da etkisi büyük. :KK20::KK20: Çok şişim çok. Off. :KK43:

ama bir haftadır akşamları eve yarım saat yürüme dışında hiçç spor yapmadım,zumba bile :KK50::KK50: oyüzden çok mutsuzum aslındaa :26: eksik gibi hisediorum zumbamı yapamayınca. ve hala sesli yapamadım indirdiğim videoyu armişim yaa.tekrar indrdim gene sessiz indi :26: nese abim bi bakacak fırsatı olursa inşalah halleder bende dönerim zumbama :KK8::KK8:

Canım bence relaplayer indirip onda açarsan sesi çıkar diye düşünüyorum. Abin bir baksın da inşallah yapar. :21: Zumba yapamamak gerçekten büyük bir eksiklik uyandırıyor insanda. Çok alıştım ben. :KK1:

Ben de geçen hafta 56
Bu hafta 55,900

Kilo verdim bile demeyeceğim 100 gr için:KK1:.
Hafta sonu hemen hemen her öğünümde bol bol tatlı vardı, reglim çok yakın ve kendimi frenlemek istemedim açıkçası.
Yediklerimi yazıp da canınızı çektirmeyeyim.
Bol şerbetin bilançosu da böyle oluyor işte;
100 gr:KK1:.

Olsun İgnis 100 gr 100 gr'dır.:21: :KK1: Bu hafta tutmamış verdiğimiz kilolar. :KK9: Ama regl olayı tutmuş bu hafta da. :KK9::KK9::KK9:

Canım teşekkür ederim. Bu zumba videosu bizimkinden daha hafif. Bizimkini yapamayanlar bunu yapabilir. Jillian'ı ben de bulmuştum gerçekten çok hoş ama zumbayı bulunca bırakamadım. :KK9:

X