Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ayşe sırnaşık zaten kargocu ile bile muhabbet eder ama ben kaldıramam ya bilmiyorum
Yok canım tabiki de yorum yap ihtiyacım var cidden elim ayağım buz kesti sinirden

Berişim hiç sinirlenme sakin ol dediğimi yap ve aslını astarını öğren lütfen. Böyle kendini harap ederek olmaz. Lütfen.

ayşe sırnaşık zaten kargocu ile bile muhabbet eder ama ben kaldıramam ya bilmiyorum
Yok canım tabiki de yorum yap ihtiyacım var cidden elim ayağım buz kesti sinirden

ayşe bayağı genişmiş o zaman. armanselin'in söylediği doğru erkekler kolay lokmaları sevmezler. ayşe zorluyor kesin bence sizde zorlayın sinirlenerek emirden uzaklaşmayın o zaman ayşe sizden 1-0 önde başlar. uf böyle ayşe gibi kızları hiç sevmem

Internet Download Menager indirip kurarsanız istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Videonun köşesinde dosyayı indir yazar. Tıklayıp indirirsiniz.

teşekkürler bakıyorum hemen

Ben de sinir oluyorum öyle salak kızlara. Bir de aklıma şu takıldı o kadının durup dururken yanına gelip bu şekilde söylemesi. Yani sana ne ki Ayşe ile Emir'den. Bu da Ayşe'nin bir oyunu olabilir bence. Aslını astarını öğrenmelisin Beriş.

ayşe o kadından birşeyler öğrenmesi için bilgi istemişte olabilir. emir berivann26 hakkında belki bir şeyler çıtlatmıştır ve ayşe de aralarındaki duygusal bağı öğrenmeye çalışıyorda olabilir herşeey olabilir :) bu düğüm emirde çözülür :44:

Çok doğru. Zaten Beriş iş yerindekilerin çok dedikoducu olduklarını söylemişti. Emir'e sorması lazım bir an önce.

allah bağışlasın canım hoşgeldin kilo bildirim günümüş pazartesiii

Hoş bulduk. İnşallah bu sefer bir gram yağ bırakmayacağım üstümde

hoşgeldin aramıza canım yerim ben minik kızını yaa allah bağışlasın

Hoş bulduk.
Allah herkesin evladını korusun. Onlarla hayat güzel. Şimdi de yanımda konuşup bir şeyler anlatıp duruyor.

hoçageldin..kilo bildirimi pazartesi, hafta sonu kaçamak yapmayalım diye.. dukan işe yaramadı mı :44::44:

Hoş bulduk. Kilo bildiriminin pazartesi olması güzel olmuş hakikatten. Daha önce gruplardaydım ve orda cumaları tartılıyorduk tabii hafta sonu olan kaçamağı yapıyorduk. Dukanda gerçekten çok katı bir diyet ve insanı bıktırıyor. Ben defalarca denedim ama sanırım o kadar sabırlı ve zengin değilim. Ayrıca etrafımdaki herkesin beslenmem ile ilgili öğüt vermesindende bıkmıştım çünkü çok haklılardı. ayrıca çok ciddi vakit istiyor. Sürekli ekmek yap , çok protein olduğundan canın sürekli tatlı ister vicdan azabı ile tatlandırıcı kullanarak tatlı yap falan yok yemek hazırla ona soya sosu, yok bilmem neye yağsız kakao, ötekine yağsız süttozu, tatlılara aromalar falan bıktım valla alışveriş yapmaktan.

Hoş bulduk.
Dukanın etkileri hala geçmedi vallahi. Açıkcası dukandan sonra sağlıklı bir diyet arıyordum bende. Vücudumu yeniden toparlayacak bir şey arıyordum bu listeyi görmem süper oldu. Ayıp olacak biraz ama çişim bile hala sapsarı :26: Vücuduma o kadar çok asit yüklenmiş ki birden. Üstelik bağırsaklarım bile hala düzelmedi.

Çok geçmiş olsun. Dediğin gibi çok masraflı,zahmetli ve vakit isteyen bir diyet. İnşallah bu diyetle kurtulursun kilolarından. Bol bol su içiyor musun bağırsakların için?

aaaa berişşş ne oldu yawww.. keşke biletleri vermeden uzaktan bi izleseydin durumlarını.. bi bak bakalım ne var ne yok aralarında..

evet herşeyını önceden hazırlıycaksın falan bana baya zor gelmişti okurken bile.. ama süper inceliyorlar yaa, ben gözümle görmesem inanmazdım da..

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar işte size sürprizim. Karşınızdaaaaaaaaaa diyetimize tamamen uygun,yapımı oldukça kolay Diyet Fındık Lahmacun.

Eki Görüntüle 711487 Eki Görüntüle 711494

çok guzel görünüyor eline sağlık..

akrpcik ne yaptı girip yazsa durumunu keşke..

kıyamam ben sana bitanem yaaberoşum tamam ilk duyduğunda belki sinirlenmekte haklısın ama bunda bi iş var bence de. durduk yere dilekmi neyse o gelip nie sana emirle ayşeden bahsetsinki. sencede saçma değilmi. bence ayşe emirin sana yakınlığını hisetti ve bilerek yaptırdı bunu. ya durduk yere böle bişe olamaz yoksa,nie bugüne kadar gelip bişe demedi bu dilekte şimdi dio. bi iş var bunda canım. hem olmasa bile gerçekten dilek dedikodu yapmak amacıyla sölemişse bile böle kestirip atmamalısın. bizim burdada arkadaşlar var,çok yakın kız erkek var,ama gerçekten sadece arkadaşlar,iyi anlaşıolar.böle bişede olabilir,sadece ayşe bişe hisediodur emire,emirin sana duygularını bildiğinden oyun yapıo olabilir.herşey olabilir canım,böle ani karar verme,ve dinlemeden yargılama lütfennnnn. emiri dinlemen lazım,inanmazsan ayşeyle bile konuşman lazım am tabi emiin yanında yoksa yalan söleyebilir. ama nasıl olursa olsun dinlemeden böle yargılama lütfen tatlım,emirle konuşşşş

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar işte size sürprizim. Karşınızdaaaaaaaaaa diyetimize tamamen uygun,yapımı oldukça kolay Diyet Fındık Lahmacun.

Eki Görüntüle 711487 Eki Görüntüle 711494
vayy sürprizine bayıldım selinimm,lahmacuna bayılırımmm,bol maydonozla hmmm süper süperrr gel öpecem kız

ya zayıf olunca daha mı güzel olunuomuş saçmalama.sibel can gibi güzel hatun varken zayıfa kim baksın mesela.böle zayıf die güzel bişe yoktur tatlım.hem emirin gözüyle bakalım hanginiz güzel.aynı yerde çalışıosunuz,onla aralarında bişe olsa seni nasıl davet etsin konsere,mantıklı ol tatlım lütfen.bişe var bu işte.emire haksızlık etme

bak sen bile sırnaşık diosun,emirede sırnaşıodur belki,sana yaklaştığını görünce aranızı bozmaya çalışmıştır.kanma böle şelere tatlım.böle şırfıntıların oyununa gelme,sinirleniorum böle kızlara ya,deli oluorum.lütfen dinle emiri.ama inanarak dinle,çünkü çocuğun bi suçu yok bencee

kesinlikle katılıorum

bak gördünmü hepimiz aynı şeleri sölüoruz tatlım,bi iş var bunun içinde,o ayşe ya bişeler çevirio yada o dilek dedikoducunun teki yanlış analama çekmiş hemen. ya madem o kızal sevgili gibiler onla gider konsere demi tatlım.saçma çok saçma,yazık çocuğun bi suçu yok bencee

ben deliriorum bölelerine ya,sırnaşarak bişeler yapmaya çalışıolar,ağzını yüznü kıaracn bölelerinin

kesinlikle emiri dinle

Çok doğru. Zaten Beriş iş yerindekilerin çok dedikoducu olduklarını söylemişti. Emir'e sorması lazım bir an önce.

ya beroş görüosun hep aynı düşünceler,inşallah inanırsın emire,çünkü yazık çocuğun dünyadan haberi yok,boşyere yazık olmasın size,lütfen canım kanma dedikoduculara.hadi aç şurayı gel debi konuşalımm,sende emir konuşşşş,yargılamadan dinle,ve o dedikoduculara deil sırnaşıklara deilde ona inanmayı tercih et,çünkü bencede emirin bi suçu yokk

berişş yaa "emirin yolu" oldu bu iş

bence de konuş ama çok sinirlendiğini belli etme , çok önemsediğini sanmasın..

Canlarım benim sizleri çok seviyorum iyiki varsınız desteğiniz ,kalbiniz varlığınız okadar güzel ki canlarım benim
hepinize günaydınnnnnnn

gelelim dün olanlara mesai bittiği için çıkmak durumunda kaldım servise bindim emir de bizim servise binndi evle servisin beni bıraktığı yer 10-15 dk yürüme mesafesi var aaaaaaa benim indiğim yerde indi servistekiler emir sende burada ineceksin faln dio bakıyolar ben umursamadım ilerledim tuttu kolumdan beni dinleeceksin diye elimde değil acaip sinirliyim kıskanmak mı diyim oksa kendimi aldatılmış gibi mi diyim ateş topuyum hey allahım yağmur da yağıo daha da sinirleniorum ben falan
neyse konuşmaya başladı ayşeyle hiç bir alakam yok ben kiminle olmak istediğimi 1 senedir seçtim ayşe umrumda değil sürekli sorunlarını aşklarını anlatıo ayıp olmasın diye kısa 2 cevap yazıyorum iatersen bak (tl uzatıyo ) yok hayır istemiyorum tlf falan sadece sizi yakın görenler yakıştırıo buda hoşuma gitmiyo dedim bu bi sırıttı kıskandın beni falan hayır diyorum hııı öyledir diyo
apatmanın kenarında konuşuyoruz
sonra hala konuşuyo benim yanımda istediğim kişi sensin daha ne kadar kendinden uzaklaştıracaksın bize bir şans ver falan dedi ben şok ne diyeceğimi bilemedim kal geldi sarıldı bi an nefes alamadığımı hissettim

sonrada beni eve bıraktı 2 saaat sonra bir mesaj biz şimdi neyiz diye cevap veremedim

Kızlar şimdi biz neyiz ya yardım edin

Bu arada dilek abla ile ayşe bozüyük de oturuyo buranın ilçesi diyim otobüsle beraber gidiyolar bilerek söylemiş olabilir ayşe bir tirip bir tirip biraz önce kargolarımı getirdi surat bi karış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…