Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

kısmetse düğün ne zaman gülkemimmm :KK16:

benim 28.08.2013 kına gecem :124: , 29.08.2013 düğünüm :93:

canımmm çok sevindim ayrıntılkı yazmışsın bir solukta okudum almıştır o dersini.. sen esınniyetını belli ettin iyi oldu abin de sahip çıktı tam süper olmuş aferin sizeeee..

berivan canım sen de çok ıyı etmişsin ama bence hemen yumuşama :) ayrıca daha da mesajlaşmasın o ayşe midir nedir onunla..kadın milleti ne yapacağı belli olmaz.. (hemcinsin yaptığını başkası yapmaz bazan)

aaaa berişşş ne oldu yawww.. keşke biletleri vermeden uzaktan bi izleseydin durumlarını.. bi bak bakalım ne var ne yok aralarında..

evet herşeyını önceden hazırlıycaksın falan bana baya zor gelmişti okurken bile.. ama süper inceliyorlar yaa, ben gözümle görmesem inanmazdım da..

çok guzel görünüyor eline sağlık..

akrpcik ne yaptı girip yazsa durumunu keşke..

Tarifini yazacağım siz de yaparsınız. :21:

kıyamam ben sana bitanem yaa:KK19:beroşum tamam ilk duyduğunda belki sinirlenmekte haklısın ama bunda bi iş var bence de. durduk yere dilekmi neyse o gelip nie sana emirle ayşeden bahsetsinki. sencede saçma değilmi. bence ayşe emirin sana yakınlığını hisetti ve bilerek yaptırdı bunu. ya durduk yere böle bişe olamaz yoksa,nie bugüne kadar gelip bişe demedi bu dilekte şimdi dio. bi iş var bunda canım. hem olmasa bile gerçekten dilek dedikodu yapmak amacıyla sölemişse bile böle kestirip atmamalısın. bizim burdada arkadaşlar var,çok yakın kız erkek var,ama gerçekten sadece arkadaşlar,iyi anlaşıolar.böle bişede olabilir,sadece ayşe bişe hisediodur emire,emirin sana duygularını bildiğinden oyun yapıo olabilir.herşey olabilir canım,böle ani karar verme,ve dinlemeden yargılama lütfennnnn. emiri dinlemen lazım,inanmazsan ayşeyle bile konuşman lazım am tabi emiin yanında yoksa yalan söleyebilir. ama nasıl olursa olsun dinlemeden böle yargılama lütfen tatlım,emirle konuşşşş :KK19:

Harfiyen katılıyorum Gülüm. :KK19:

Canlarım benim sizleri çok seviyorum iyiki varsınız desteğiniz ,kalbiniz varlığınız okadar güzel ki canlarım benim
hepinize günaydınnnnnnn

gelelim dün olanlara mesai bittiği için çıkmak durumunda kaldım servise bindim emir de bizim servise binndi evle servisin beni bıraktığı yer 10-15 dk yürüme mesafesi var aaaaaaa benim indiğim yerde indi servistekiler emir sende burada ineceksin faln dio bakıyolar ben umursamadım ilerledim tuttu kolumdan beni dinleeceksin diye elimde değil acaip sinirliyim kıskanmak mı diyim oksa kendimi aldatılmış gibi mi diyim ateş topuyum hey allahım yağmur da yağıo daha da sinirleniorum ben falan
neyse konuşmaya başladı ayşeyle hiç bir alakam yok ben kiminle olmak istediğimi 1 senedir seçtim ayşe umrumda değil sürekli sorunlarını aşklarını anlatıo ayıp olmasın diye kısa 2 cevap yazıyorum iatersen bak (tl uzatıyo ) yok hayır istemiyorum tlf falan sadece sizi yakın görenler yakıştırıo buda hoşuma gitmiyo dedim bu bi sırıttı kıskandın beni falan hayır diyorum hııı öyledir diyo
apatmanın kenarında konuşuyoruz
sonra hala konuşuyo benim yanımda istediğim kişi sensin daha ne kadar kendinden uzaklaştıracaksın bize bir şans ver falan dedi ben şok ne diyeceğimi bilemedim kal geldi sarıldı bi an nefes alamadığımı hissettim

sonrada beni eve bıraktı 2 saaat sonra bir mesaj biz şimdi neyiz diye cevap veremedim :KK17:

Ayyyyyyyyyy Berişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş çok duygulandım okurken. :KK43: Bu çocuk sana deli divane aşıııııııııııııııık. :KK52::KK52::KK52:Bence şans varmelisin.

Kızlar şimdi biz neyiz ya yardım edin :KK17:

Bu arada dilek abla ile ayşe bozüyük de oturuyo buranın ilçesi diyim otobüsle beraber gidiyolar bilerek söylemiş olabilir ayşe bir tirip bir tirip biraz önce kargolarımı getirdi surat bi karış :KK1::KK1:

Ooooooh iyi olmuş ona. :KK20: Şans ver Beroşum şans ver. Ama öyle hemen kaptırma kendini. Bir test aşamasına sokalım bakalım enişteyi.:KK23:

kısmetse düğün ne zaman gülkemimmm :KK16:

benim 28.08.2013 kına gecem :124: , 29.08.2013 düğünüm :93:

tatlım benimki daha seneye yaza,ta tarih belli değil. aralıkta askere gitcek :KK50: askerden geldik ten snr düğün inşalah

Evet bi ben vardım çöpsüz üzüm artık benimde bir çöpüm var :KK1::KK16:

ee ne demişler üzümünü ye bağını sorma :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

canımmm çok sevindim ayrıntılkı yazmışsın bir solukta okudum almıştır o dersini.. sen esınniyetını belli ettin iyi oldu abin de sahip çıktı tam süper olmuş aferin sizeeee..

berivan canım sen de çok ıyı etmişsin ama bence hemen yumuşama :) ayrıca daha da mesajlaşmasın o ayşe midir nedir onunla..kadın milleti ne yapacağı belli olmaz.. (hemcinsin yaptığını başkası yapmaz bazan)

kesinlikle katılıorum konuşmasın artık o ayşeyle,söle daha baştan böle canımız sıkıldı yakın olma de yoksaaa :KK47:

yahu yazılarınızı okurken ben de gülümsüyorum heyecanlanıyorum bürodakiler manyak sanacak :KK9:

aynen ya,kendi kendime sırıtıorum :KK9:

Ooooooh iyi olmuş ona. :KK20: Şans ver Beroşum şans ver. Ama öyle hemen kaptırma kendini. Bir test aşamasına sokalım bakalım enişteyi.:KK23:

tabiki canımm,öle hemen 3 kuruşa 5 köfte yokk :KK9: :KK9: önce ağırdan alcaz,bi deneme aşaması yapcaz snr kaptıracaz kednimizi demi beroşum :KK53: ohoo kime diorum ben beroş çoktan aşık olmuş bile :KK52: :KK52: :KK52:

meleğim çok çok sevindim barışmanıza mutlu olmana bitanem. hayırlısını istedin hep,bak hayırlıymış demek Allahın izniyle. hem şimdi b olayın olması ilerde olmasından daha iyi,evlendikten snr yapamaz. bidaha yaşatmaz Allah böle kötü şeler inşallah meleğimm

Çok doğru bunların olması iyi olmuş bir yandan abisi falan fena gözünü korkutmuş bir daha başka konuda dahi Meleğimize yalan söylemeye yüzü olmaz. :KK19:

beroşum yaaa okadar sevindimki kalbinin tekrar kırılmadığına,gene aynı şeleri yaşamadığına çokkk sevindim. ama söle enişte beye ayşeyle konuşmalarına falan dikat etsin,artık çok yakın olmak yok öleee :KK20: o artık seninn çünkü :KK52:
ayy hem beroşumuz hem meleğimiz mutlu artıkkk çok güzelll,sayfamızda şenlik varrr bugünn çalsın davullar :KK52::KK52::KK52:

:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118: Böyle iyi mi gülüm. :KK9::KK9::KK9: Beroşum hiç konuşmasın Ayşeyle bence.:KK20: Belli ki Ayşe onu seviyor Allah muhafaza aranız bozulmasın bir yılışık yüzünden. :KK19:

ben iki zumba ard arda yapıyorum ilk olarak 1 saatliği yapıyorum sonra yarım saatlik daha yapıyorum o bayağı yoruyor beni :KK1:
akşama yağmur yağar diye birazdan yürüyüşe gideceğim, bugün çok enerjiğim yihuu :KK76:

@berivann26 senin adına çok sevindim :)

1 saatlik zumba mı? :KK53: Biz yarımşar saatten 2 kere yapıyoruz. :KK1:

oy kuzumm sen mutlu olda gerisi önemli deil. ay ay içide kıpır kıpırmış :KK52::KK52: aşıkmı olmaya başlıosun nee :KK16:

evet evet berişimizide verdk yaşasnnn,kalan yok galiba evde yaa,bi ignisimi bilmiorum kızçem varmıydı seninn yavuklu :KK1:

senin adına çookkk sevindik meleğimmm :KK19:

İgnis evli değil mi ya. :KK9:

armuşu da mı verdikkinee :KK53: :KK1: Allah razı olsun hepinizden , derdime ve sevincime ortak oldunuz ve hep destek tam destek oldunuz :KK54:

Benim başım da bağlı. :KK1: Çok şükür evde kalanımız yok. :KK16: Allah hepimizi çok mutlu etsin ve bizi birbirimizden ayırmasın. Sizler gibi dostlar bulmak gerçekten de çok zor. Tanımadan bu kadar düşüncelisiniz,tanısanız kim bilir nasıl olursunuz canlarım benim. :KK54::KK54::KK54:

:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118: Böyle iyi mi gülüm. :KK9::KK9::KK9: Beroşum hiç konuşmasın ayşeyle bence.:KK20: Belli ki ayşe onu seviyor allah muhafaza aranız bozulmasın bir yılışık yüzünden. :KK19:

bayıldım bayıldımmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Bencede hiç konuşmasın.böle yılışıklara gerek yokk ne yapacağı belli olmazz :KK20:

İgnis evli değil mi ya. :KK9:

öle mii,hatırlayamadımki yaa,evlimisin bacımmm :26:

Benim başım da bağlı. :KK1: Çok şükür evde kalanımız yok. :KK16: Allah hepimizi çok mutlu etsin ve bizi birbirimizden ayırmasın. Sizler gibi dostlar bulmak gerçekten de çok zor. Tanımadan bu kadar düşüncelisiniz,tanısanız kim bilir nasıl olursunuz canlarım benim. :KK54::KK54::KK54:

oy başını sevsinler :KK1: evet çok şükür tatlım,Allah çok mutlu etsin bizi ve ayrılmayalım. katılıorum canım,şimdi bölesek tanısak yan yana olsak nasıl oluruz kim bilirr :KK19:

1 saatlik zumba mı? :KK53: Biz yarımşar saatten 2 kere yapıyoruz. :KK1:

he ya biz 1 saat yapıoruz,bacım okadar zorlama kendini,sadece 1 saat yap tatlımm.
seloşum bende şey soracaktım sana,beni callan yapasımda var,bir gün zumba bir gün callan yapsam olmazmı sankim :26:

X