Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Selinim valla gözler yorulmuş seçemedim allah iyiliğimi versin benim emi :KK1::KK1::KK1:

Gidecem gidecem de az daha beklesin cevabımı hoşuma gidiyo ilgisi filan haftaya söylerim ona gideceğim allahdan birşey mani olmazsa :KK17::KK17:

Emir uzun saçlı olan bugün getirdi konser biletlerini verdi bana kendinkisini de sen gitmezsen bende gitmem al biletler sende kalsın karar vermene yardımcı olur dedi :KK53::KK53::KK53::KK1::KK1::KK1:

vayyy,enişteye bak senn :KK16: baya noktayı koymuş,gitmezsen gitmem demek ha vayy beee :21: etkilemeye çalışıo bacı senii,nerden bilsin çocuk çoktan etkilendiğini :KK52::KK52: kötümüyüz nee :KK52:

Çok kötüyüz biz çoooook. :KK47::KK47: :KK9::KK9::KK9::KK9:

hemde neee,tam cadıyız yaaa :KK55::KK9::KK9:

ignisede bayıldım,haklı bacım kötüye bişe olmaz beroşum merak etme,boşverrr :KK37:

Mesela akşam mesaj atıyo nasılsın bakalım diiye ben 1 saat sonra atıyorm iyi diyelim diye tak hemen atıyo ben 1 saatte bir atıyorum alışmasın diye mesajlaşmayı öyle çok sevmem konuşmayı tercih ederim ama konuşmaya cesatetim yok sus pus kalırım

geçen cuma tutturdu kahvaltı yapma pogaca alayım diye iyi bari dedim bir geldi ana 3 tane almış dedim bunlar ne neli sevdiğini bilmeyince bende hepsinden aldım diyo yarım peynirli yedim gerisini aşağıya yolladı tuhaf biri :KK1::KK1::KK1:

Mesela akşam mesaj atıyo nasılsın bakalım diiye ben 1 saat sonra atıyorm iyi diyelim diye tak hemen atıyo ben 1 saatte bir atıyorum alışmasın diye mesajlaşmayı öyle çok sevmem konuşmayı tercih ederim ama konuşmaya cesatetim yok sus pus kalırım

geçen cuma tutturdu kahvaltı yapma pogaca alayım diye iyi bari dedim bir geldi ana 3 tane almış dedim bunlar ne neli sevdiğini bilmeyince bende hepsinden aldım diyo yarım peynirli yedim gerisini aşağıya yolladı tuhaf biri :KK1::KK1::KK1:

Aferin aferin çok iyi yapıyorsun. :KK23::KK23: Aşık enişteye bak seeeeen. :KK1:

X