Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Mesela akşam mesaj atıyo nasılsın bakalım diiye ben 1 saat sonra atıyorm iyi diyelim diye tak hemen atıyo ben 1 saatte bir atıyorum alışmasın diye mesajlaşmayı öyle çok sevmem konuşmayı tercih ederim ama konuşmaya cesatetim yok sus pus kalırım

geçen cuma tutturdu kahvaltı yapma pogaca alayım diye iyi bari dedim bir geldi ana 3 tane almış dedim bunlar ne neli sevdiğini bilmeyince bende hepsinden aldım diyo yarım peynirli yedim gerisini aşağıya yolladı tuhaf biri :KK1::KK1::KK1:

yürü be enişte kim tutar senii :KK52::KK52: istio çocuk seni daha napsın pıtırcığım :KK16: msj laşmak iyidir ya,bi süre yüz yüze söliyemeyeceğin şelei sölüosun hiç yoktan,bi bağ kuruluo. bak bizler bile yazışarak nasıl sevdik birbirimizi,bağ oluştu aramızda bacılarr :KK19:

utandır utandır :KK17::KK17:aferin kardeşim :KK1:

utanma beroşum aşk güzel şey yaa:KK16:

İyiyim ben canım benim enişteniz de iyi hamd olsun. :KK1: Sen nasılsın? Gülüm sen nasıl oldun?

çok şükür seloşum. iyi sayılırım işte,yavaş yavaş atlatacaz napalım. dün gece 5 gibi şimşek çaktı,ama öle böle deil,çok sesliydi,herkes balkonlara çıktı,bi yerde patlama var sandık düşün. herkes panik halinde anlıcağın.atlatacaz inşallah kuzum zamanla tabi :KK31:

yürü be enişte kim tutar senii :KK52::KK52: Istio çocuk seni daha napsın pıtırcığım :KK16: Msj laşmak iyidir ya,bi süre yüz yüze söliyemeyeceğin şelei sölüosun hiç yoktan,bi bağ kuruluo. Bak bizler bile yazışarak nasıl sevdik birbirimizi,bağ oluştu aramızda bacılarr :KK19:

Utanma beroşum aşk güzel şey yaa:KK16:

çok şükür seloşum. Iyi sayılırım işte,yavaş yavaş atlatacaz napalım. Dün gece 5 gibi şimşek çaktı,ama öle böle deil,çok sesliydi,herkes balkonlara çıktı,bi yerde patlama var sandık düşün. Herkes panik halinde anlıcağın.atlatacaz inşallah kuzum zamanla tabi :KK31:

kıyamam bacım :KK54:benim biz sürekli yüz yüzeyiz aşk meşk konuşursa yüzüne bakamam diye msjlaşa mıyoorum :KK50:

yürü be enişte kim tutar senii :KK52::KK52: istio çocuk seni daha napsın pıtırcığım :KK16: msj laşmak iyidir ya,bi süre yüz yüze söliyemeyeceğin şelei sölüosun hiç yoktan,bi bağ kuruluo. bak bizler bile yazışarak nasıl sevdik birbirimizi,bağ oluştu aramızda bacılarr :KK19:

utanma beroşum aşk güzel şey yaa:KK16:

çok şükür seloşum. iyi sayılırım işte,yavaş yavaş atlatacaz napalım. dün gece 5 gibi şimşek çaktı,ama öle böle deil,çok sesliydi,herkes balkonlara çıktı,bi yerde patlama var sandık düşün. herkes panik halinde anlıcağın.atlatacaz inşallah kuzum zamanla tabi :KK31:

Canım benim inşallah tez zamanda atlatır,rahatlar herkes. :KK54:

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar işte size sürprizim. :KK52::KK52::KK52: Karşınızdaaaaaaaaaa diyetimize tamamen uygun,yapımı oldukça kolay Diyet Fındık Lahmacun.

$2013-05-14_15-56-27_618.jpg $2013-05-14_15-56-36_502.jpg

selinnnnnnnnnn bacı eminmisin kaç tane yeniyo bunun kıymasısı yok mu yawwwwwwww peynirli ,patatesli filan et yimemem de :KK50:

Peynirlisini de yapacağım bacım benim. Bunu protein öğününde peynirlisini ise sabah kahvaltıda yiyebiliriz. Sen et yemiyor musun? :KK50: Eminim diyetimize hiç bir zararı yok. Böyle 2 tanesinin hamuru 1 dilim tam buğday ekmeğine eşit. Hamurunda tam buğday unu,su,biraz tuz ve maya var. Ee normal yediğimiz ekmekte de bunlar yok mu? Dahası onlarda koruyucular,katkılar da var. Ekmek yerine artık evde gözleme yapmayı planlıyorum. :KK1: Arada bir de lahmacun yerim. Sabah da peynirli gözleme falan yaparım. Daha neler neler yaparım bu şekilde kim bilir. :KK1:

Son düzenleme:
Sinirlenmicem sinirlenmicem sinirlenmicemmmmmmmm
ayyyyyyy kendimi o kadar salak gerizekalı hissettmi ki anlatamadam masayı kafasına atasım geliyo

yok arkadaş yok olmaz bu emir le bi bok olmaz ya
anlatayım hak vereceksiniz
ben sigara içmediğim için molaya çıkmam birim sekreter ayşe ve emir iner hep bugün molada dilek abla geldi oturdu yanıma nasılsın felan filan dediki görürsün bak emirle ayşe sevgilidir niye ablşa dedim ya ne bileyim hep beraberler yemek de olsun molada filan dedi wassapp mıdır her ne b.k sa sürekli mesajlaşıyorlarmış tabi benim tepemin tası attı biletleri moladan geldiği gibi tutuşturdum sevgilinle gitmek istersin al tek kelime etme konuşmak istemiyorum senle diye gözlerim doldu farketmemiştir dengesiz şimdi de mesaj üstüne mesaj atıyo arıyo açıp s.ç.c.m o olacak ellerim titriyo ya

ayyyyyyy kendimi o kadar salak gerizekalı hissettmi ki anlatamadam masayı kafasına atasım geliyo

ben sigara içmediğim için molaya çıkmam birim sekreter ayşe ve emir iner hep bugün molada dilek abla geldi oturdu yanıma nasılsın felan filan dediki görürsün bak emirle ayşe sevgilidir niye ablşa dedim ya ne bileyim hep beraberler yemek de olsun molada filan dedi wassapp mıdır her ne b.k sa sürekli mesajlaşıyorlarmış tabi benim tepemin tası attı biletleri moladan geldiği gibi tutuşturdum sevgilinle gitmek istersin al tek kelime etme konuşmak istemiyorum senle diye gözlerim doldu farketmemiştir dengesiz şimdi de mesaj üstüne mesaj atıyo arıyo açıp s.ç.c.m o olacak ellerim titriyo ya

Ah canım benim kıyamam sana ya. :26: Ya sadece arkadaşlarsa?:26: Ne diyor çocuk mesajlarında? Tatlım yatışmaya çalış ne olur. :KK43:

Kilona göre ertesi gün bile fark ettiği oluyor. :KK34: Bazı dönerler çok yağlı oluyor dediğin gibi. Başka marka dönerlere bak istersen. Mesela benim aldığımda içerisinde deri parçaları oluyor pişirmeden önce ayıklıyorum onları. :KK1: Hiç yağlı olmuyor piştikten sonra. :21: Belki sen de o parçaları görmeyip onlarla birlikte pişiriyorsan ondan yağlı oluyor olabilir.:18::18:

bu öğlen söylediğinizi uyguladım deri parçalarını ayıkladım yağı bayağı farketti teşekkür ederim :KK19:

arkadaşlar zumbanın indirme linki var mı ? yürüyüşe gidemediğim zamanlarda evde yapıyorum ama sürekli internetten izlemek istemiyorum elimin altında olsun. internetsiz yatılı kalmaya bir yerlere gittiğim zaman orda da yapayım :KK8:

ah canım benim kıyamam sana ya. :26: Ya sadece arkadaşlarsa?:26: Ne diyor çocuk mesajlarında? Tatlım yatışmaya çalış ne olur. :KK43:

ne diyecek ne yanlışımı gördün kimimş bilmediğim sevgilim en azından açıklama yap yok oturalım konuşalım lütfen falan diyo ama ayşe benden daha güzel zayıf ben onun kadar özgür değilim gezmek tozmak kıyafet olsun rahat ve farkettimki içine güşecek valla :KK14::KK14::KK14:

kusura bakmayın pat diye dalıcam sohbete ama belki sekreter ayşe sırnaşıyordur. emir de kırmamak için arkadaşça davrandığını düşünerek muhabbet ediyordur :/ canınızı sıkmayın bence emir'in açıklamasını bi dinleyin :)

kusura bakmayın pat diye dalıcam sohbete ama belki sekreter ayşe sırnaşıyordur. Emir de kırmamak için arkadaşça davrandığını düşünerek muhabbet ediyordur :/ canınızı sıkmayın bence emir'in açıklamasını bi dinleyin :)

ayşe sırnaşık zaten kargocu ile bile muhabbet eder ama ben kaldıramam ya bilmiyorum :KK50:
Yok canım tabiki de yorum yap ihtiyacım var cidden elim ayağım buz kesti sinirden :KK43:

bu öğlen söylediğinizi uyguladım deri parçalarını ayıkladım yağı bayağı farketti teşekkür ederim :KK19:

arkadaşlar zumbanın indirme linki var mı ? yürüyüşe gidemediğim zamanlarda evde yapıyorum ama sürekli internetten izlemek istemiyorum elimin altında olsun. internetsiz yatılı kalmaya bir yerlere gittiğim zaman orda da yapayım :KK8:

Internet Download Menager indirip kurarsanız istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Videonun köşesinde dosyayı indir yazar. Tıklayıp indirirsiniz. :KK34:

ne diyecek ne yanlışımı gördün kimimş bilmediğim sevgilim en azından açıklama yap yok oturalım konuşalım lütfen falan diyo ama ayşe benden daha güzel zayıf ben onun kadar özgür değilim gezmek tozmak kıyafet olsun rahat ve farkettimki içine güşecek valla :KK14::KK14::KK14:

Berişim bu anlattıklarına bakılırsa Ayşe kolay lokma birisi. Erkekler kolay lokmaları pek sevmezler. Sevseler de ciddi olmazlar. Senin gibileri seçerler ciddi ilişki istiyorlarsa. Senden daha güzel olduğuna nasıl karar verdin bakalım. :KK20: Önemli olan Emirin nasıl düşündüğü. Kız onu seviyordur belki o seni seviyordur. Olmayacak şey değil. Kızla sadece arkadaşça takılıyordur. O kız dururken konsere neden seninle gitmek istesin onu seviyorsa? Bence güzel bir mesaj yaz hakkınızda böyle böyle söyleniyor. Hal buyken bizim birlikte konsere gitmemiz yakışık almaz de bence.

kusura bakmayın pat diye dalıcam sohbete ama belki sekreter ayşe sırnaşıyordur. emir de kırmamak için arkadaşça davrandığını düşünerek muhabbet ediyordur :/ canınızı sıkmayın bence emir'in açıklamasını bi dinleyin :)

Ben de böyle düşünüyorum o kız sırnaşıyordur kesin. :KK20:

X