Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

dün tam sözü atmaya karar vermiştim ki sabahın 11 inde telefonum çaldı. baktım FATİH arıyor. cevap vermedim Bir daha çaldı yine FATİH arıyor uykuluydum , açtım telefonu "efendim" dedim. " aloooo, Fatihin aşkı, bitanesi, meleğiiii" bende güldüm " efendim teyze " dedim. " kızım hanım annen, ben ve Fatih size geleceğiz, bi telefon açalım dedik " dedi. " buyur teyze tabii " dedim telefonu kapattım ve yataktan fırladım yaz temizliği yapılmış, halılar yıkamaya gönderilmiş, annem yengemi doğum evine götürmüş kontrole, kardeşim-abim-babam markete gitmişler, eyvah evde tekim ve etraf dağınık kalktım yüzümü yıkadım, bi koşu misafir odası-oturma odası ve balkonu seçtim ordan mutfağa geçtim, kettle'a su koydum çay için, bulaşıkları durulayıp makineye şutladım o yoğunlukta birden bire canım sigara çekti , gittim 1 çöp sigara içtim sonra ya birden gelirlerse, ben kapalıyım ve üzerimde pijama - t -shirt ikilisi var sigarayı yarım attım, gittim abimin odasını seçtim,lavaboları kontrol ettim, sonra bizim odaya geçtim tam yatakları seçecekken ya gelirlerse en azından üzerimi giyip öyle seçeyim dedim tam giydim eşarbımı örttüm aşağı kapının zili çaldı açtım kapıyı, asansörde gelene kadar bende sürme süreyim bari gözüme dedim evde kimse yok ya hani, hanım annem ve teyze biz kalkalım diyip 2-3 dk oturmadan kalktılar :44: neyse tam çayı getireceğim sırada Fatih " ben çay istemedim ki " dedi " ee ne istedin " dedim. " kahve istiyorum ben " dedi. Fatihin bana kahve yap demesi, meyve soy demesi benim çok hoşuma gider, o da bildiği için bana kahve yap dedi gülerek ama hiç gülümsemedim, yüz vermedim. Gittim yaptım, ben çay içtim o da geçti karşıma kahve içti bana dedi ki " ben 3-4 ayda bir içerdim, en son yılbaşında içtim. Fakatartık ölsemde içmem, senden çok özür diliyorum, bir daha asla seni üzmeyeceğim " deyip sarıldı ben de söz aldım. ve barıştık. sonra parmağıma baktı yüzükler nerde dedi :26:

parmağıma baktı " yüzükler nerde " dedi :26: bende " anneme verdim " dedim. " niye verdin " dedi :26: " kaybolmasın, hani tuvalete düşer bişey olur önlem aldım " dedim laf sokar bir tavır ile. geldi elimi öptü ve " o yüzükler bi daha çıkmayacak parmağından " dedi " dün çalışırken hiç takmadım " dedim gözüme baktı, işte asır özür dileme olayı orada gerçekleşti

2 gün önce abim bana " kardeşim annemi babamı boşver, benim için önemli olan sen ne istiyosun " dedi. " Abi evlendikten sonra 1 yudum bile içse ben boşanırım " dedim " İyi tamam sen yarına kadar düşün, bana bir cevap ver, olmazsa ben atarım yüzüğü sen hiç kafanı yorma " dedi. İşte sabah uyandığımda ise bunlar oldu.

Fatih bana " o yüzükler bi daha çıkmayacak " dedikten sonra " bak bir yudum bile içsen boşanırım senden " dedim. " " ben boşanmak için evlenmiyorum, sana söz veriyorum bir daha asla olmayacak, çok özür dilerim affet beni, seni bir daha üzmeyeceğim asla " dedi. Sonra bi baktım telefon çalıyor . Arayan abim. " Melek duyduğuma göre Fatih oradaymış " dedi. " Evet abi " dedim. " Bekle hemen geliyorum " dedi ve telefonu kapattı. Ödüm koptu, çünkü abim Fatihi kovmaya geliyordu, yüzüğü atmaya geliyordu, söz konusu ben olunca oldukça asabi oluyor. İçeri girdi uzaktan elini uzattı Fatihe. " Eee son karar ne " dedi abim. " Abi bi daha içmeyecekmiş bana söz verdi " dedim. Ama Fatih utancından mı bilmiyorum, hiç kafasını kaldıramadı. abim " iyi tamam , ben gidiyorum " diyip çıkıp gitti. Biz de böylelikle barışmış olduk bu olayların olmasında da bir hayır var, ilerde böyle bi hata yapacak olursa 1 kere değil 100 kere düşünür ve sahibimin çok olduğunu anlaması bana karşı davranışlarında önemli rol oynayacaktır.

ama bana bi sarıldı ki kokusunu özlemişim

Rabbimden bu durumda bile hayırlısını istedim, hala da istiyorum. Tam bitti dediğim anda yeniden başladı. Artık daha temkinliyim, ablam çok tecrübeli ve zamanında kaynanadan vs. çok çekmiş biridir. " artık ne yapacaksan , nereye adım atacaksan, neye cevap vermeye çalışacaksan bana danışacaksın, ben seni öyle bir gelin yapacağım ki elalem parmakla gösterecek ve sana kimse karışamayacak " dedi. Abim ve ablamın desteği olduğu sürece Rabbimin izniyle sırtım yere gelmez İnşallah.

vayy romantizme bak yaa,aferin fatih eniştemize,film gibi olmuş haa yağmur altında falan. tatlım sevgilisiniz artık ama sen bişe deme bakalım,sen snr sence neyiz die,o sölesin ilk.ve bidaha böle kızlar ara bozucular yüzünden ani tepki verme,her ne olursa olsun önce emiri dinlee,zaten konuşmasından tavrından anlarsın doğru söleyip sölemediğini.ay çok mutlu oldum yaa.havada aşk kokusu var,kıskanırmışta beroşummm

gördünmü bak canım belliydi bişe olduğu

meleğim çok çok sevindim barışmanıza mutlu olmana bitanem. hayırlısını istedin hep,bak hayırlıymış demek Allahın izniyle. hem şimdi b olayın olması ilerde olmasından daha iyi,evlendikten snr yapamaz. bidaha yaşatmaz Allah böle kötü şeler inşallah meleğimm

beroşum yaaa okadar sevindimki kalbinin tekrar kırılmadığına,gene aynı şeleri yaşamadığına çokkk sevindim. ama söle enişte beye ayşeyle konuşmalarına falan dikat etsin,artık çok yakın olmak yok öleee o artık seninn çünkü
ayy hem beroşumuz hem meleğimiz mutlu artıkkk çok güzelll,sayfamızda şenlik varrr bugünn çalsın davullar

kuzum hakkını ödeyemem ya canımsın sen

O kadar yoruluyor musunuz yahu kızlar?

ben iki zumba ard arda yapıyorum ilk olarak 1 saatliği yapıyorum sonra yarım saatlik daha yapıyorum o bayağı yoruyor beni
akşama yağmur yağar diye birazdan yürüyüşe gideceğim, bugün çok enerjiğim yihuu

@berivann26 senin adına çok sevindim :)

eneeeeeee berişide verdik mi ne ay topluca gidiyoruz galiba evde kalanlar kim şimdi çıkaramadım

ya benim adıma ya benim adımaaaa

İnşallah darısı tüm bacılarımıza ay sanki daha dün sözlenmiş gibi mutluyum

kuzum hakkını ödeyemem ya canımsın sen

oy kuzumm sen mutlu olda gerisi önemli deil. ay ay içide kıpır kıpırmış aşıkmı olmaya başlıosun nee

eneeeeeee berişide verdik mi ne ay topluca gidiyoruz galiba evde kalanlar kim şimdi çıkaramadım

evet evet berişimizide verdk yaşasnnn,kalan yok galiba evde yaa,bi ignisimi bilmiorum kızçem varmıydı seninn yavuklu

ya benim adıma ya benim adımaaaa

senin adına çookkk sevindik meleğimmm

evet evet berişimizide verdk yaşasnnn,kalan yok galiba evde yaa,bi ignisimi bilmiorum kızçem varmıydı seninn yavuklu

senin adına çookkk sevindik meleğimmm

armuşu da mı verdikkinee Allah razı olsun hepinizden , derdime ve sevincime ortak oldunuz ve hep destek tam destek oldunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…