Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Onlar da fazla kiloluysa onlara da öner bu listeyi beraber yaparsınız. 1 durak erken inip eve yürümen çok hoşmuş.

az kilo fazlan var demek ne güzel..önemli olan almamak zaten vermekten ziyade ..

ama ömür boyu da diyet mi yapıcam dıyorum bazan :)

genelde kışın boşlar yazın diyete başlarım :)

Diyet değil de aslında bu bir beslenme şekli. Dengelemeyi öğrenmek. Mesela 1 gün iskender yedik akşam hafif yemek yiyerek,ertesi gün de o tarz yiyecekler yemeyerek kilomuzu koruyabileceğimizi düşünüyorum. Çünkü Allah ne verdiyse yiyerek sağlıklı olamayız. Şimdi genciz bunun yaşlılığı da var. Allah kimsenin eline muhtaç etmesin bizleri. O yüzden spor,su ve sağlıklı yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor.

Son düzenleme:

Ah Berişim ah. O uzun saçlı enişte ne alemde?

İgnis son noktayı koydu kızlar 'kötülere bir şey olmaz'. Güzel şeyler yapacağım İgniscim bir bakayım güzel olursa hemen paylaşacağım.

Cadılar sizi geçin bakalım dalganızı.

Hoş geldin aramıza tabii ki kabul ederiz. Aynı benim gibi dukan bile yapmış birisin halini çok iyi anlıyorum. Dukandan ben de baya zarar gördüm hem de öyle bırakıp bırakıp başlamadığım halde. Dediğin gibi bu diyet gibi değil. Kilo bildirimimiz pazartesi günü.

Emir uzun saçlı olan bugün getirdi konser biletlerini verdi bana kendinkisini de sen gitmezsen bende gitmem al biletler sende kalsın karar vermene yardımcı olur dedi

evet güzel oldu bir akşam normal bir akşam 1 saat yapmayı düşünüyorum bakalım..

hoçageldin..kilo bildirimi pazartesi, hafta sonu kaçamak yapmayalım diye.. dukan işe yaramadı mı :44::44:

Ben hiç bozmadan yaptım onu,sağlıksal sorunlar yaşadım. Her diyet herkese yaramıyor işte.

Emir uzun saçlı olan bugün getirdi konser biletlerini verdi bana kendinkisini de sen gitmezsen bende gitmem al biletler sende kalsın karar vermene yardımcı olur dedi

vayyyy günün olayıııı ..karar verdin mi :) git yahu gençlik bir kez yaşanırrrrrrrr :)

Sonraki hedefin kaç?

selincim bir göreyim de hele 70 i , çünkü 71 benım kırılma noktam ondan aşağı düşemiyorum..

bu aralar fazla acıkıyorum yaaa.. acaba akşamları mesela ilerleyen saatlerde salatalık yesem olur mu ki, kalorisi nerdeyse sıfırmış :44:

evet çok halısın..:13:

Canım bence 70'i görene kadar yeme o saatlerde hiçbir şey. Madem ki kırılma noktan 71 tam uy bence. :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…