Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

hayırlı olsun..

pazartesi başlanmayan diyetler daha verimli bence :KK1:

yanlız şuna inan ben ki kilo verdim herkes verir bu diyetle :)

Teşekkür ederim :)Aslında çok fazlalığım yok 3-4 kilo kadar.Yediğime oranla zayıfım çünkü hareketliyim.Gün boyu oturuyorum ama eve dönüşte bir durak erken inip mutlaka yürüyorum.Beni mesai arkadaşlarım mahfediyor :KK43: illa yemek illa yemek

az kilo fazlan var demek ne güzel..önemli olan almamak zaten vermekten ziyade ..

ama ömür boyu da diyet mi yapıcam dıyorum bazan :)

genelde kışın boşlar yazın diyete başlarım :)

günaydın canlarımmmmmmmmm :KK3:
gülkem indi mi bacım zumban :KK34:
selincim orhan gülkeminde dediği gibi eski sevgilim insan nasıl bir bitki yi hayvanı merak ederse o şekil de bir merak tı benim ki de :KK31:iyi mi diye ama gülkem rahatlattı beni sağol bacımmm :KK19:

Pes etmek yok,sakın ha! :KK1: Aklımda müthiş planlar var bu diyeti daha eğlenceli hale getirebilmek için. İnşallah gerçekleştirebilirim. Sonra size anlatacağım. :KK1:

Neler yapacaksın öyle bakalım:KK16:?
Merak ettim şimdi:KK9:.

benide yaz benide,tüm stresime rağmen,adetime rağmen tekrar 57 olmuşumm,500 gr geri gitti. ama haftasonu pek uyamadım ondan sanırım az oldu ama olsunn :KK37:

Fazlalıkları atmışsın güllü kuşum:KK16:.

Dejavu. :KK53: Sen bu mesajı yazmıştın ben cevap vermiştim? :KK53:

Ahahahaha, ben de şaşırdım.
"Bir önceki sayfada okumadım mı ben bunu?" diye düşündüm:44:.
"Herhalde ayılamadım hâlâ, bir çay daha mı içsem?" diye aklımdan geçirdim:KK9:.
Kiloydu, tartıydı derken ne akıl kaldı ne fikir bizde:KK1:.

Bugün itibariyle bu diyete başladım :) dünden kayısı da aldım hazırım:KK56:

Hoş geldin, hayırlı uğurlu olsun:KK16:.

selincim orhan gülkeminde dediği gibi eski sevgilim insan nasıl bir bitki yi hayvanı merak ederse o şekil de bir merak tı benim ki de :KK31:iyi mi diye ama gülkem rahatlattı beni sağol bacımmm :KK19:

Günaydın canım:KK16:.
Orhan iyiymiş merak etme, zaten kötülere bir şey olmaz ki:KK4:.

Hiç kıyafet olmadan çıktın mı evdekinin üzerinede ii cümleymişşş :)))))) hahaha ne pisim yawww

bayıldım bu cümleye,evet ya neyin üstüne çıkıon sen öle :KK9::KK9:

Doğru diyor Gülüm. Filiz de çok zorlandı indirirken. :KK1: Başardınız ya önemli olan o. :KK16:

evet başardıkk,zor oldu ama artık o bizimmm :KK8:

Çeksin tabi. :KK47: (Çok mu kötüyüz kız. :18: :KK1::KK1:)

e azcık kötüyüz tabikines :KK1: ama hakediolar ya,biz durduk yere yapmoruz cadılığımızı :KK55:

günaydın herkese...

dün akşam yıne kaçırdım.. miktar olarak çok değil ama helva yedim :KK56: kendime ceza akşam 1 saat zumba yaptım..

gerçi sonlara doğru yavaş yapmaya başladım :) 1 saat yoruyormuş..dayak yemış gibiyim :KK53:

benim evdeki tartı da bir ölçer bir ölçmez pili mi bitiyor anlamadım.. değiştiremıyorum da başkatartıda kilo farkedecek biliyorum..

çünkü annemlerde var nerdeyse 1 kilo fazla tartıyor benımkınden..

günaydın tatlımm,gene mi kaçırdın kızzz,ama cezana bayıldım :KK8: yanlışı bilip telafide edermiş :KK19: evet yoruo bir saat ama güzel oluo bens eviom :KK9:

indi bacım indi sonundaaa.rahatla bacım benimmm,yalnız bayıldım,hayvanı merak eder gibi demek ha :KK9::KK9::KK52:

Son düzenleme:
bayıldım bu cümleye,evet ya neyin üstüne çıkıon sen öle :KK9::KK9:

evet başardıkk,zor oldu ama artık o bizimmm :KK8:

e azcık kötüyüz tabikines :KK1: ama hakediolar ya,biz durduk yere yapmoruz cadılığımızı :KK55:

günaydın tatlımm,gene mi kaçırdın kızzz,ama cezana bayıldım :KK8: yanlışı bilip telafide edermiş :KK19: evet yoruo bir saat ama güzel oluo bens eviom :KK9:

indi bacım indi sonundaaa.rahatla bacım benimmm,yalnız bayıldım,hayvanı merak eder gibi demek ha :KK9::KK9::KK52:

benim için bir öküzden mandadan maymundan farkı yok ( hayvanlardan özür diliyorum onun kadar mile merhamet ve insanlık yok onda sadece hayvan üstü hayvan ondan ,tüm hayvanları çok severim ama orhan hayvan üstü hayvan ):KK53:

Merhaba arkadaşlar,
Eğer alırsanız aranıza bende bu diyeti yapmak istiyorum. Gayet güzel ve mantıklı geldi. Şu an kilomu bilmiyorum ama sanırım 57-58 civarında yarın sabah tartılır size bildiririm.
İlk hedefim 52 kilo
sonraki hedefim 48 kilo
Boyum 1,58
yaşım 31
İstanbulda yaşıyorum, bankacıyım, evliyim 4 yaşında bir kızım var.
Bu güne kadar yapmadığım bilmediğim diyet kalmadı. Bir ara burada zayıflama takımlarımda 49 kiloya kadar düştüm ama sonra hızla geri aldım tüm kiloları sonra iş değişikliği falan oldu ve bir süredir doğru dürüst diyet yapamadım. Yaptıklarımı da 2. gün akşam bozdum. Bu liste bence diyet falan değil o yüzden bana çok güzel geldi. Çünkü bayaa bir yiyorsunuz. Zaten içinde tost varsa benim için hiç bir şey diyet değil. :KK1:
Bugünde aslında başlamış sayılırım. Sabah tost yedim. Öğlende tavuklu salata ve diyet kola içtim. Akşamda az yağlı semizotu yemeğim var yoğurtla onu yersem sanırım listeye uymuş olurum. Ara için bir şey getirmemiştim ama dukandan kalma goji berry ve başka bir diyetten kalma kuru eriklerim var onları yerim bugün. Yarın içinde güzel bir alışveriş yaparım. Artık acele etmeden yavaş yavaş vermek istiyorum çünkü yakında diyet için yaptığım hazırlıklardan ve sonra onların hiç birini yapmayıp çöpe dökmemden ötürü kocam beni boşayacak. Üstelik en son 28. dukan denememden sonra sağlığım bozuldu arkadaşlar. Bütün metobolizmam mahvoldu valla. :26: Bende haftada en az 3 akşam tuğba özayımla fitness yaparım ve günde 10 dakika trambolinimle zıplarım. Kilo bildirimleri ne zaman aaba.

merhaba arkadaşlar,
eğer alırsanız aranıza bende bu diyeti yapmak istiyorum. Gayet güzel ve mantıklı geldi. şu an kilomu bilmiyorum ama sanırım 57-58 civarında yarın sabah tartılır size bildiririm.
Ilk hedefim 52 kilo
sonraki hedefim 48 kilo
boyum 1,58
yaşım 31
istanbulda yaşıyorum, bankacıyım, evliyim 4 yaşında bir kızım var.
Bu güne kadar yapmadığım bilmediğim diyet kalmadı. Bir ara burada zayıflama takımlarımda 49 kiloya kadar düştüm ama sonra hızla geri aldım tüm kiloları sonra iş değişikliği falan oldu ve bir süredir doğru dürüst diyet yapamadım. Yaptıklarımı da 2. Gün akşam bozdum. Bu liste bence diyet falan değil o yüzden bana çok güzel geldi. çünkü bayaa bir yiyorsunuz. Zaten içinde tost varsa benim için hiç bir şey diyet değil. :KK1:
Bugünde aslında başlamış sayılırım. Sabah tost yedim. öğlende tavuklu salata ve diyet kola içtim. Akşamda az yağlı semizotu yemeğim var yoğurtla onu yersem sanırım listeye uymuş olurum. Ara için bir şey getirmemiştim ama dukandan kalma goji berry ve başka bir diyetten kalma kuru eriklerim var onları yerim bugün. Yarın içinde güzel bir alışveriş yaparım. Artık acele etmeden yavaş yavaş vermek istiyorum çünkü yakında diyet için yaptığım hazırlıklardan ve sonra onların hiç birini yapmayıp çöpe dökmemden ötürü kocam beni boşayacak. üstelik en son 28. Dukan denememden sonra sağlığım bozuldu arkadaşlar. Bütün metobolizmam mahvoldu valla. :26: Bende haftada en az 3 akşam tuğba özayımla fitness yaparım ve günde 10 dakika trambolinimle zıplarım. Kilo bildirimleri ne zaman aaba.

allah bağışlasın canım hoşgeldin kilo bildirim günümüş pazartesiii :KK16:

Merhaba arkadaşlar,
Eğer alırsanız aranıza bende bu diyeti yapmak istiyorum. Gayet güzel ve mantıklı geldi. Şu an kilomu bilmiyorum ama sanırım 57-58 civarında yarın sabah tartılır size bildiririm.
İlk hedefim 52 kilo
sonraki hedefim 48 kilo
Boyum 1,58
yaşım 31
Bu güne kadar yapmadığım bilmediğim diyet kalmadı. Bir ara burada zayıflama takımlarımda 49 kiloya kadar düştüm ama sonra hızla geri aldım tüm kiloları sonra iş değişikliği falan oldu ve bir süredir doğru dürüst diyet yapamadım. Yaptıklarımı da 2. gün akşam bozdum. Bu liste bence diyet falan değil o yüzden bana çok güzel geldi. Çünkü bayaa bir yiyorsunuz. Zaten içinde tost varsa benim için hiç bir şey diyet değil. :KK1:
Bugünde aslında başlamış sayılırım. Sabah tost yedim. Öğlende tavuklu salata ve diyet kola içtim. Akşamda az yağlı semizotu yemeğim var yoğurtla onu yersem sanırım listeye uymuş olurum. Ara için bir şey getirmemiştim ama dukandan kalma goji berry ve başka bir diyetten kalma kuru eriklerim var onları yerim bugün. Yarın içinde güzel bir alışveriş yaparım. Artık acele etmeden yavaş yavaş vermek istiyorum çünkü yakında diyet için yaptığım hazırlıklardan ve sonra onların hiç birini yapmayıp çöpe dökmemden ötürü kocam beni boşayacak. Üstelik en son 28. dukan denememden sonra sağlığım bozuldu arkadaşlar. Bütün metobolizmam mahvoldu valla. :26: Bende haftada en az 3 akşam tuğba özayımla fitness yaparım ve günde 10 dakika trambolinimle zıplarım. Kilo bildirimleri ne zaman aaba.
hoşgeldin aramıza canım :KK3: yerim ben minik kızını yaa allah bağışlasın :emir_bebek:

:KK9::KK9::KK52:

evet güzel oldu bir akşam normal bir akşam 1 saat yapmayı düşünüyorum bakalım..

benim için bir öküzden mandadan maymundan farkı yok ( hayvanlardan özür diliyorum onun kadar mile merhamet ve insanlık yok onda sadece hayvan üstü hayvan ondan ,tüm hayvanları çok severim ama orhan hayvan üstü hayvan ):KK53:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Merhaba arkadaşlar,
İlk hedefim 52 kilo
sonraki hedefim 48 kilo
Boyum 1,58
yaşım 31

hoçageldin..kilo bildirimi pazartesi, hafta sonu kaçamak yapmayalım diye.. dukan işe yaramadı mı :44::44:

günaydın herkese...

dün akşam yıne kaçırdım.. miktar olarak çok değil ama helva yedim :KK56: kendime ceza akşam 1 saat zumba yaptım..

gerçi sonlara doğru yavaş yapmaya başladım :) 1 saat yoruyormuş..dayak yemış gibiyim :KK53:

benim evdeki tartı da bir ölçer bir ölçmez pili mi bitiyor anlamadım.. değiştiremıyorum da başkatartıda kilo farkedecek biliyorum..

çünkü annemlerde var nerdeyse 1 kilo fazla tartıyor benımkınden..

Şu tartıları niye doğru düzgün yapmazlar. :KK20: Benim tartım eczanedekiyle aynı tartıyor. :21: Teyzemin tartısıyla da aynı sıkıntım yok o konuda. :KK1: Pili bitiryordur muhtemelen ölçmüyorsa değiştirebilirsin pilini niye değiştiremiyorsun?

X