Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Kaç yıl oldu? 3 yıl oldu bizim yeni işte kütükleşti eskideki çok romantikliği yok.

10.yılımıza girdik bacımm. ilk ver son aşkım o benim,bende onun. ay dur dilimi ısırayım,totşumu kaşıyayımm 10.yılımıza girdik ve nişnalandık tatlım çok şükür.darısı başınızaa benimki hiç kaybetmedi ya romantikliğini,içinde var böceğiminn ay ben çok seviyorum yaa aşıkım aşıkk

Maşallah diyelim aman aman. Bizim de aynı öyle tatlım ya. Bende totomu kaşıyıp dilimi ısırayım bari iyi hatırlattın. Ben de çok seviyorum o da beni çok seviyor ama pek gösteremez. Napacan yapı meselesi.

kıyamam bacımmmmmmmmmmm Allah kabuştursun bidenemmmm

amin bacımmmm aminn,teşekkür ederimm

Sunta çabuk kırılıyor kız mdf olsunlar. Hahaha evet o zaman kolay yontardık.

suntamı mdf mi yanlış meslekmi seçtik biz nee ama ben baya öğrendim yontmayı,şuanki halinden gayet memnunum,gittikçe düzelio sıpamm. sanırım ben şuan acaip aşka geldim,kötü şey yazasım yokkk

Aşka geldi Gülüm. Onun gözlerimin içine bakışından,kalbinin atışından her şeyi anlıyorum zaten dile getirmese de oluyor.

aynen tatlım yapı meselesi zorlamamak lazım. seviyorsa ve biliosan sende seviyosan,yi anlaşıosanızh iç sorun yok tatlım. varsın odun olsun sıpalar

ayyyyyyyyyyy bir ömür devam etsin aşkınız ilk gün gibi aşık ve artarak canım darısı bana ve isteyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…