Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

tatlım ben ilk başlarda 2 şarkıdan snr dinleniyordum,çünkü çok acaip yoruluodum. hala yoruluorum ama daha geç oluo. ama aralarda yoruldukça 2 dk otur dinlen bişe olmaz tatlım.
ama sevgilini dövecem ya o ne demek öle,strese sokmasın seni bacımızı ya :KK20: sen söle tatlım gerçekten,bozuluorum bak de iki dudağını büz hemen içi gider zaten :KK34:

bende dinlenirim ya çok hareketli ve ben hiç alışık değilim canım 15 dakkalık 3 parrt olanı mı yapıyorsunuz üstü mavili bayan var..

aşkım valla sen zumba indir dedin diye aha çok sevinirsin diye diğerlerini de indirdim yoksa yine söylüyorum senin kilon normal dedi sus gerisini getirme çantayı kafana yersin dedim :KK9: ayy zaten kpss başvurumu yaptım stres bastı bide kilo baskısı yapıyo canım ama şükür artık bişey demiyo:KK19:

Ben hocaya bayıldım, sürekli gülümsüyor. Dans edenleri seyrederken en çok yüze dikkat ederim.
Kişinin gerçekten rahat olup olmadığı oradan belli oluyor.
Bu hoca da sınıfını çalıştırırken en çok kendisi eğleniyor, bu da yüzüne yansıyor tabii, ne güzel:KK16:.

"Buzda dans" diye bir yarışma vardı ya. Orada da Zeynep Tokuş öyleydi, ne kadar zarif bir kadındı.
Ve dans ederken sürekli gülümserdi, çok keyif aldığı belliydi.
Asena da nasıl kötü bir hırsa sahipse, suratı beş karış olurdu.
Dans etmekten keyif almadığı, sadece yarışmayı kazanmaya odaklandığı çok belliydi.

Bu da böyle bir tespitimdir:KK9::KK9:.

Onun fiziği nasıl?
Sen de ona dambıl seti filan alsana;
"omuzlarını kollarını geliştirirsin, yanlış anlama böyle de iyisin ama hafif yapılansan daha iyi olursun" dersin.
Nasıl oluyormuş görsün:KK9::KK9:.

ahh canım onun boyu 1.93 ve arkadaşlarım spora mı gidiyo üçgen vucudu falan diyorlar sinir oluyorum ama bu ara göbeği çıkmaya başladı bende onla dalga geçiyom:KK1::KK1: atanalım ben ona koşu bandı alcam vurucam kırbacı vurucam kırbacı sezercikteki gibi:KK9::KK9::KK9:

Onun fiziği nasıl?
Sen de ona dambıl seti filan alsana;
"omuzlarını kollarını geliştirirsin, yanlış anlama böyle de iyisin ama hafif yapılansan daha iyi olursun" dersin.
Nasıl oluyormuş görsün:KK9::KK9:[./QUOTE]

ignis bayıldım ya süpersin varya,cadı seniii :KK55: kesinlikle çok güzel bi fikir bence,onlar erkek ve daha çok gururlarına dokunur emin ol. anlasın seni üzdüğünü karanfilim,sende ona yap bişeler tatlım :KK9:

bence dee ya ignisin fikir süpermis de işte zaten benden uzun bide dambıl filan çalışırsa şeyy ezer beni evlenince:KK17:
tatlım bide öyle çok kilom olsa kendim derim sağlık için zayıflıyayım diye ama 55 kiloyum neymiş bana 50 çok yakışırmış bende dedim beni böyle beğenip aylarca peşimden koştuğuna ggöre şimdi bişey deme hakkın yok artık diye benimki mor sonra tabi ben sana bayılıyommm demeler falan:127:

Te Allahım yarabbim. Tatlım pilates yapana kadar callanetics yap daha iyi. Pilatesten 1 ayda alacağın sonucu 10 günde alıyorsun. Ama ben bir kekre zumbanın hızına alıştım calla yavaş geliyor yapmak istemiyorum. :KK1:

ya ben dana mıyım hangi birini yapcam dedim hemen açıklama yaptı işte canım zumba indirirken gördüm indirdim seni mutlu olsun diye cidden hiç öyle düşünmedim falan dedi de yapmam pilates ya zumba güzel:KK8::KK8:

10.yılımıza girdik bacımm. ilk ver son aşkım o benim,bende onun. ay dur dilimi ısırayım,totşumu kaşıyayımm :nazar: 10.yılımıza girdik ve nişnalandık tatlım çok şükür.darısı başınızaa :KK16: benimki hiç kaybetmedi ya romantikliğini,içinde var böceğiminn :21: ay ben çok seviyorum yaa aşıkım aşıkk :KK69::KK16:

maşallah canım:nazar: nazarlardan saklasın rabbim benimde 8 senelik ilişkim vardı yüzük herşeyi değiştirdi ve ayrıldık şükür ki rabbim karşıma şimdiki sevgilimi çıkardı çook iyi biri bitek kilo takıntılı onu da aştık şükür.69:

bende dinlenirim ya çok hareketli ve ben hiç alışık değilim canım 15 dakkalık 3 parrt olanı mı yapıyorsunuz üstü mavili bayan var..

aşkım valla sen zumba indir dedin diye aha çok sevinirsin diye diğerlerini de indirdim yoksa yine söylüyorum senin kilon normal dedi sus gerisini getirme çantayı kafana yersin dedim :KK9: ayy zaten kpss başvurumu yaptım stres bastı bide kilo baskısı yapıyo canım ama şükür artık bişey demiyo:KK19:

30 dakikalık tek part tatlım. :44: 2 ayrı video var. Ben sana anlatmıştım nasıl indireceğini ama söylemedin sanırım sevgiline.:KK50:

ahh canım onun boyu 1.93 ve arkadaşlarım spora mı gidiyo üçgen vucudu falan diyorlar sinir oluyorum ama bu ara göbeği çıkmaya başladı bende onla dalga geçiyom:KK1::KK1: atanalım ben ona koşu bandı alcam vurucam kırbacı vurucam kırbacı sezercikteki gibi:KK9::KK9::KK9:

Ooooh iyi iyi göbeği çıkmaya başladıysa. :KK9::KK9:

maşallah canım:nazar: nazarlardan saklasın rabbim benimde 8 senelik ilişkim vardı yüzük herşeyi değiştirdi ve ayrıldık şükür ki rabbim karşıma şimdiki sevgilimi çıkardı çook iyi biri bitek kilo takıntılı onu da aştık şükür.69:

8 senelik ilişki yüzük takınca neden bitti? :26: Her şerde bir hayır vardır diye boşuna dememişler.

kızlar ii akşamlar aaa bu ne be 30 küsür sayfa okudum gözlerim:KK53::KK53:vallaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
herkese cvp yazamadım yarın sınavım var pazarda tabii:KK47:
ondan sonra kısmetse buurdayımmmmmmmmmmmm:KK52::KK52:

Beriiiiiiiiiiiiiiiiiiiş bir kısır bir tulumba. :KK20: :KK1: Ben hiç sevemem biliyor musun şerbetli tatlıları. Baklavaymış tulumbaymış ağzıma sürmem. Midemi bulandırıyor. :KK37::KK37::KK37:
ahh iki de sevmiyosun bence ben deli olurum şerbetli tatlılaraaaaaaaaaaaaaaa
ohhh sevme çokk şey kaybetmessin zatennnnn:KK9:
selaamm

bir iyi bir kötü haberim var

iyi haber 4.günüm ve tartıda tam 1500gr eksik geldim:KK16::KK16::KK16:

kötü haber bugün hasta ziyaretine gittik pastalar börekler..1 poğaça, kısır ve patlıcan salatası yedim.. pişman değilim abartmadım az az aldım,bir de midem küçülmüş hemece doydum

akşama sadece salata yemeyi düşünüyorum ekmeksiz belki 2 kaşık yoğurtla..

zaten sabah kahvaltım harfiyen diyetteki gibiydi..

şimdi yine kızımı dışarı çıkaracağım,sporumu da yapmış oluruum böylece..

yarın kaldığımız yerden devam..
bu verdiğn için :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
olsun genede dikkat ediyosun ya :KK34:
cnm ne çok şey almışsın sen kızzz
güle güle kullan hep mutlu günler de kullan:KK54:

:KK4:
kızlar ii akşamlar aaa bu ne be 30 küsür sayfa okudum gözlerim:KK53::KK53:vallaa:KK9::KK9::KK9::KK9:
herkese cvp yazamadım yarın sınavım var pazarda tabii:KK47:
ondan sonra kısmetse buurdayımmmmmmmmmmmm:KK52::KK52:

ahh iki de sevmiyosun bence ben deli olurum şerbetli tatlılaraaaaaaaaaaaaaaa
ohhh sevme çokk şey kaybetmessin zatennnnn:KK9:

bu verdiğn için :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
olsun genede dikkat ediyosun ya :KK34:

cnm ne çok şey almışsın sen kızzz
güle güle kullan hep mutlu günler de kullan:KK54:

İyi akşamlaaaar. :KK16: İnşallah sınavların süper geçer. Doğru diyorsun sevmediğim için çok şey kaybetmem hatta kazanıyorum. :KK1: Çok indirim vardı dayanamadım. :26: Ama cidden ihtiyacım olan şeyler. :26: Çok teşekkür ederim. :KK54:

30 dakikalık tek part tatlım. :44: 2 ayrı video var. Ben sana anlatmıştım nasıl indireceğini ama söylemedin sanırım sevgiline.:KK50:

yok tatlım bissürü indirmiş de senin dediğin hangisi diye demiştim o zaman arkada esmer deyze var yapsam mı yapmasam mı diye o video:KK9: hoca çok güler yüzlü ya ama 15 dakka yapabildim ilk gün diye çok zorlamadım bakalım hergün arttırcam dakikaları canım

yok tatlım bissürü indirmiş de senin dediğin hangisi diye demiştim o zaman arkada esmer deyze var yapsam mı yapmasam mı diye o video:KK9: hoca çok güler yüzlü ya ama 15 dakka yapabildim ilk gün diye çok zorlamadım bakalım hergün arttırcam dakikaları canım

Uzun aradan sonra spora başlayanlar çok zorlamasınlar. Çok iyi yapmışsın zorlamamakla. :KK9:

X