Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bende dinlenirim ya çok hareketli ve ben hiç alışık değilim canım 15 dakkalık 3 parrt olanı mı yapıyorsunuz üstü mavili bayan var..

aşkım valla sen zumba indir dedin diye aha çok sevinirsin diye diğerlerini de indirdim yoksa yine söylüyorum senin kilon normal dedi sus gerisini getirme çantayı kafana yersin dedim ayy zaten kpss başvurumu yaptım stres bastı bide kilo baskısı yapıyo canım ama şükür artık bişey demiyo

ahh canım onun boyu 1.93 ve arkadaşlarım spora mı gidiyo üçgen vucudu falan diyorlar sinir oluyorum ama bu ara göbeği çıkmaya başladı bende onla dalga geçiyom atanalım ben ona koşu bandı alcam vurucam kırbacı vurucam kırbacı sezercikteki gibi

Te Allahım yarabbim. Tatlım pilates yapana kadar callanetics yap daha iyi. Pilatesten 1 ayda alacağın sonucu 10 günde alıyorsun. Ama ben bir kekre zumbanın hızına alıştım calla yavaş geliyor yapmak istemiyorum.

ya ben dana mıyım hangi birini yapcam dedim hemen açıklama yaptı işte canım zumba indirirken gördüm indirdim seni mutlu olsun diye cidden hiç öyle düşünmedim falan dedi de yapmam pilates ya zumba güzel

maşallah canım nazarlardan saklasın rabbim benimde 8 senelik ilişkim vardı yüzük herşeyi değiştirdi ve ayrıldık şükür ki rabbim karşıma şimdiki sevgilimi çıkardı çook iyi biri bitek kilo takıntılı onu da aştık şükür.69:

30 dakikalık tek part tatlım. :44: 2 ayrı video var. Ben sana anlatmıştım nasıl indireceğini ama söylemedin sanırım sevgiline.

Ooooh iyi iyi göbeği çıkmaya başladıysa.

8 senelik ilişki yüzük takınca neden bitti? :26: Her şerde bir hayır vardır diye boşuna dememişler.

kızlar ii akşamlar aaa bu ne be 30 küsür sayfa okudum gözlerimvallaa
herkese cvp yazamadım yarın sınavım var pazarda tabii
ondan sonra kısmetse buurdayımmmmmmmmmmmm

Beriiiiiiiiiiiiiiiiiiiş bir kısır bir tulumba. Ben hiç sevemem biliyor musun şerbetli tatlıları. Baklavaymış tulumbaymış ağzıma sürmem. Midemi bulandırıyor.
ahh iki de sevmiyosun bence ben deli olurum şerbetli tatlılaraaaaaaaaaaaaaaa
ohhh sevme çokk şey kaybetmessin zatennnnn
bu verdiğn için
olsun genede dikkat ediyosun ya
cnm ne çok şey almışsın sen kızzz
güle güle kullan hep mutlu günler de kullan

İyi akşamlaaaar. İnşallah sınavların süper geçer. Doğru diyorsun sevmediğim için çok şey kaybetmem hatta kazanıyorum. Çok indirim vardı dayanamadım. :26: Ama cidden ihtiyacım olan şeyler. :26: Çok teşekkür ederim.

30 dakikalık tek part tatlım. :44: 2 ayrı video var. Ben sana anlatmıştım nasıl indireceğini ama söylemedin sanırım sevgiline.

yok tatlım bissürü indirmiş de senin dediğin hangisi diye demiştim o zaman arkada esmer deyze var yapsam mı yapmasam mı diye o video hoca çok güler yüzlü ya ama 15 dakka yapabildim ilk gün diye çok zorlamadım bakalım hergün arttırcam dakikaları canım

Uzun aradan sonra spora başlayanlar çok zorlamasınlar. Çok iyi yapmışsın zorlamamakla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…