Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Tek sayıların uğursuzluğu mu dersin? :KK1:

kesinlikle tatlım level atlar gibi daha doğrusu düşer gibi oluyo:KK9:
beyaz atlı prens
prens
normal insan
odun
kütük
ayrılıkk şeklinde bi evrim:113: tabi evlilikle sonuçlananlarda var genelleme yapmayalım maşallah diyorum onlara da ama çoğu şey erkekte bitiyo canım

8 senelik ilişki yüzük takınca neden bitti? :26: Her şerde bir hayır vardır diye boşuna dememişler.

canım hayatının ilk aşkı olunca dünyanın en mükemmel hatta tek erkeği o gibi görüyosun hele 13 yaşında herşey çok daha masum çok daha güzel sonra ilişkinde mutlu olmak ve mutlu etmek için taparcasına seviyorsun ve kendinden bile fedakarlık ediyosun çoğu şeyden taviz veriyosun ve geçen gün karşı tarafın beklentisi artıyo sen aman nolcak bunu da yapayım dedikçe yenisi ekleniyo isteklerine ve sonra yıllar geçiyo bu sefer düzelmesi için durumu anlatıyosun tamam haklısın diyo 3 ay idare ediyo yine aynı şeyler 6 ay geçiyo aynı şeyler ve anlıyosun ki senin artık taviz verebilicen yada onun için yapabilicen hiç bişey yok ve işin en acısı şunu anlıyosun sen naparsan yap o asla yetinmicek ve 1 yıllık ağlayışlarım ailemi karşıma alıp yüzüğü çıkarışım sonumuz oldu

canım hayatının ilk aşkı olunca dünyanın en mükemmel hatta tek erkeği o gibi görüyosun hele 13 yaşında herşey çok daha masum çok daha güzel sonra ilişkinde mutlu olmak ve mutlu etmek için taparcasına seviyorsun ve kendinden bile fedakarlık ediyosun çoğu şeyden taviz veriyosun ve geçen gün karşı tarafın beklentisi artıyo sen aman nolcak bunu da yapayım dedikçe yenisi ekleniyo isteklerine ve sonra yıllar geçiyo bu sefer düzelmesi için durumu anlatıyosun tamam haklısın diyo 3 ay idare ediyo yine aynı şeyler 6 ay geçiyo aynı şeyler ve anlıyosun ki senin artık taviz verebilicen yada onun için yapabilicen hiç bişey yok ve işin en acısı şunu anlıyosun sen naparsan yap o asla yetinmicek ve 1 yıllık ağlayışlarım ailemi karşıma alıp yüzüğü çıkarışım sonumuz oldu

Canım benim kıyamam sana ben. :26: Şu an çok mutlusun ya sorun yok. :21: İnşallah ömrünün sonuna kadar hep böyle mutlu olursun.:KK16:

Sağol canım benim ayy çok mutlu ettin beni allahta seni ömrün boyunca mutlu etsin inşallah sen çok ii niyetli bi kızsın herşeyin en iisini hakediyorsun canım benim :))

Bunlar gerçekler. :KK16: Çok ama çok teşekkür ederim iyi dileklerin için sizler de çok iyi niyetli,altın kalpli insanlarsınız. İyi ki sizleri tanımışım ben o kadar mutluyum ki.:KK16::KK16: :KK54:

günaydın bacılarıııııımmmmmmmmmmmmmm :KK54::KK3::KK54::KK16::KK16:

selin kalktız kalkkkkkkkkkk kalplerin 3 olmuşşşşşşşşş:KK52::KK52::KK52:

karanfilim canım yaşadıkların çok zormuş canım hayırlı değilmişki olmamış bak rabbim sana hayırlısını gösterdi mutluluğun daimmmmm olsun canım :KK16::KK16::KK16:

cemrem canım Allah kolaylık versin canım bol şanşlar demeden de edemeyeceğim malum atman gereken sorularda olur :KK1::KK1:bol şanslar canımmmmmmmmm :KK16::KK16:
atlat Allahın izniylen gel artık canım :KK16::KK16:

gülkem bugün yok özleyecem onu :KK50::KK50:

karanfilim canım yaşadıkların çok zormuş canım hayırlı değilmişki olmamış bak rabbim sana hayırlısını gösterdi mutluluğun daimmmmm olsun canım :KK16::KK16::KK16:

cemrem canım Allah kolaylık versin canım bol şanşlar demeden de edemeyeceğim malum atman gereken sorularda olur :KK1::KK1:bol şanslar canımmmmmmmmm :KK16::KK16:

Berişiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm benim. :KK54::KK54: Evet ya kalplerim 3 olmuş. :21::21: Seninkiler de 4 olmuuuuuş. :21::21::21::21:

Evet maalesef Gül yok bugün ve yarın. Özleyeceğiz onu. :KK43:

Canım benim kıyamam sana ben. :26: Şu an çok mutlusun ya sorun yok. :21: İnşallah ömrünün sonuna kadar hep böyle mutlu olursun.:KK16:

sorma canım 1 buçuk yıl ilişkimikurtarcam diye hergün ağladım çabaladım olmadımı olmuyo nasip değilmiş demeyi bilmek gerekiyomuş ve artık o kadar bunalmışım ki ilk ayrılık günü kendimi rahatlamış hissetmiştim ilk başta ailem biraz üzüldü falan işte bende dedim evli inssanlar bile boşanıyo bizim şükür aramızda bişey olmadı kötü bişey yaşamadık millete göre mi yaşıcaz canım sonuçta aynı yastığa baş koyamıcamı anlayınca bitti..evet ya şükürler olsun ki huzur kaynağımla tanıştım ve gerçekten mutluluğu unutmuşum onla mutlu mesut oluruz inşallah:123:

evet canım zordu kıskançlık güvensizlik derken çok yıprandım ama sükür geçti hayat devam ediyor:21::21:

X