Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

berivannnnn ben de severim uuzn saçı şahsen eşimde olsa istemem ama :)

yani yakışana çok yakışıyor bir de öyle bele kadar değil de omuzlara kadar filan olsa güzel.. keçi sakalı sevmem kestir gitsin :KK37::KK37::KK37::KK37:

sorsana sen neden bana teklif ettin vodafonlu birini niye düşünmedin diye :) laf at içinden sök al düşüncelerini :)

bak bakk bacımdan gelen fikirlere bak senn,uygula beroş bunları,bak süper fikirler geliooo :KK28:

yani yakışana çok yakışıyor bir de öyle bele kadar değil de omuzlara kadar filan olsa güzel.. keçi sakalı sevmem kestir gitsin :KK37::KK37::KK37::KK37:

sorsana sen neden bana teklif ettin vodafonlu birini niye düşünmedin diye :) laf at içinden sök al düşüncelerini :)

Benim odunuma da yakışıyor çok benden uzakta diye uzattırmıyorum asla. :KK9:

bilet işini hallettim bil dedi zaten bacımmm
bakalım zamanla istemezsem keser inşallah yoksa orman kaçkını gibi olacak :KK1::KK1::KK1:

amaniiinn enişte baya belli etmiş gelmeni çok istiyo. tamam süslenip püslenip en çekici halinle o konsere gidiosun :KK12: ona en yükseğinden elektrik veriosun,çarpılsın iyicee :KK9: snrsına bakarsın tatlımm

Bence çok süslenmesin. Şımarır yoksa enişte.:KK1: Aynı anda hem doğal hem de seksi olmalı. :KK23::KK23::KK23:

bu kaçıncı daveti ama hiç gitmedim şirketce gidiliyodu millet dedikodu yapar diye ama buna gidecegim bakalım nasıl olacak elektirik :KK1::KK1::KK1:

bilet işini hallettim bil dedi zaten bacımmm
bakalım zamanla istemezsem keser inşallah yoksa orman kaçkını gibi olacak :KK1::KK1::KK1:

Benimkinin çenesindeki sakallar uzun ama çok fazla uzun değil hafif uzun. Onlarla oynamaya bayılıyorum. :KK1: Çok mu uzun sakalları? Ben erkekte kirli sakalı hiç sevmiyorum ya. :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37: :KK19:

Benimkinin çenesindeki sakallar uzun ama çok fazla uzun değil hafif uzun. Onlarla oynamaya bayılıyorum. :KK1: Çok mu uzun sakalları? Ben erkekte kirli sakalı hiç sevmiyorum ya. :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37: :KK19:

amanda amannnn :KK9: bende kirli sakalı seviorum yaa bu sefer tutmadı düşüncelerimiz seloşumm. bu arada onlara odun dioruzda bizde az kıskanç deilizz haa,demek yakılıo ama uzakta die uzattırmıosun haa seni seni senii :KK55: bende çoğu yakışan şeyi yaptırmıorum ben yanında deilim die :KK9: :KK9:

Konser sonuçta rahat ve şık olmalısın. :44:

katılıorum tatlım,topuklu giymek zorunda deilsin,şık ol rahat ol seksi ol yeterrrr :KK37: ama boyu uzun diosun istersen az topuklu giyeiblirsin. sen karar ver tatlımmm bak rahat edebilceğin dolgun topuk varsa giy,onlar diğerleri kadar yormuyo ayağı :KK12:

amanda amannnn :KK9: bende kirli sakalı seviorum yaa bu sefer tutmadı düşüncelerimiz seloşumm. bu arada onlara odun dioruzda bizde az kıskanç deilizz haa,demek yakılıo ama uzakta die uzattırmıosun haa seni seni senii :KK55: bende çoğu yakışan şeyi yaptırmıorum ben yanında deilim die :KK9: :KK9:

Batıyor ya hani ondan sevmiyorum çok yakışanlar var haklarını yememek lazım. Ben aşırı kıskanç biriyim Gülüm. :KK1: Ama kıskançlık odunluk demek değil bikerem. :KK19::KK19: :KK9::KK9: Biz odun değiliz onlar odun. :KK19::KK19: :KK1::KK1:

katılıorum tatlım,topuklu giymek zorunda deilsin,şık ol rahat ol seksi ol yeterrrr :KK37: ama boyu uzun diosun istersen az topuklu giyeiblirsin. sen karar ver tatlımmm bak rahat edebilceğin dolgun topuk varsa giy,onlar diğerleri kadar yormuyo ayağı :KK12:

Doğru diyor Gül dolgu topuk ayakkabın varsa giyebilirsin onlar diğerlerine nazaran daha rahatlar. :KK1:

X