Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

kızlar selam..
sohbetiniz daim olsun..
biz biraz yaşlı kaçıyoruz size sanırm:KK9::KK9::KK9:

dün öğlen kaçamak yapına akşam salata yerim demiştim meyve yedim sadece..

bugün:

sabah: 1/2 simit,peynir,maydonoz,salatalık,şekersiz çay (eşimi ekmeğe gönderdim simit canı çekmiş ekmek almamış:44::44:

ara: 2 kuru kayısı 1 ceviz

öğle: 2 hamburger köftesi, salata,1 dilim ekmek,ayran

ara:2 kuru kayısı

ara: bisküvim kalmamış 1 avuç içi leblebi yedim..

akşama planım ise: 6 kaşık yeşil fasülye yemeği, 1 dilim ekmek, salata..

meyve olarak da elma ya da nektarin yerim..

pazartesiyi iple çekiyorum
herkese kolay gelsin!!

Batıyor ya hani ondan sevmiyorum çok yakışanlar var haklarını yememek lazım. Ben aşırı kıskanç biriyim Gülüm. :KK1: Ama kıskançlık odunluk demek değil bikerem. :KK19::KK19: :KK9::KK9: Biz odun değiliz onlar odun. :KK19::KK19: :KK1::KK1:

benim odunuma yakışıyo yaa bayılıyorumm,böle yanaklarımı sürüorum yanaklarına,çok hoşuma gidiyoo :KK1:
bende kıskancım kuzu. ama böle deildim biliomusun,o kıskançtı bende nasıl bşe olduğunu anlasın die ona yapıodum başlarda,snr bende bi kıskanç oldum anlatamam. onlar bizimm yaa bakmasın kimseee :KK9: :KK9:

kızlar selam..
sohbetiniz daim olsun..
biz biraz yaşlı kaçıyoruz size sanırm:KK9::KK9::KK9:

dün öğlen kaçamak yapına akşam salata yerim demiştim meyve yedim sadece..

bugün:

sabah: 1/2 simit,peynir,maydonoz,salatalık,şekersiz çay (eşimi ekmeğe gönderdim simit canı çekmiş ekmek almamış:44::44:

ara: 2 kuru kayısı 1 ceviz

öğle: 2 hamburger köftesi, salata,1 dilim ekmek,ayran

ara:2 kuru kayısı

ara: bisküvim kalmamış 1 avuç içi leblebi yedim..

akşama planım ise: 6 kaşık yeşil fasülye yemeği, 1 dilim ekmek, salata..

meyve olarak da elma ya da nektarin yerim..

pazartesiyi iple çekiyorum
herkese kolay gelsin!!

Neden yaşlı kaçasınız ki katılsın herkes bize. :KK16:

benim odunuma yakışıyo yaa bayılıyorumm,böle yanaklarımı sürüorum yanaklarına,çok hoşuma gidiyoo :KK1:
bende kıskancım kuzu. ama böle deildim biliomusun,o kıskançtı bende nasıl bşe olduğunu anlasın die ona yapıodum başlarda,snr bende bi kıskanç oldum anlatamam. onlar bizimm yaa bakmasın kimseee :KK9: :KK9:

Aynen canım ben de bu kadar kıskanç değildim tamamen ondan bulaştı. :KK20::KK20::KK20::KK20: Evet bakanların gözlerini oyarım. :KK47::KK47:

X