Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Kaç yıl oldu? 3 yıl oldu bizim yeni işte kütükleşti eskideki çok romantikliği yok. :KK31:

10.yılımıza girdik bacımm. ilk ver son aşkım o benim,bende onun. ay dur dilimi ısırayım,totşumu kaşıyayımm :nazar: 10.yılımıza girdik ve nişnalandık tatlım çok şükür.darısı başınızaa :KK16: benimki hiç kaybetmedi ya romantikliğini,içinde var böceğiminn :21: ay ben çok seviyorum yaa aşıkım aşıkk :KK69::KK16:

10.yılımıza girdik bacımm. ilk ver son aşkım o benim,bende onun. ay dur dilimi ısırayım,totşumu kaşıyayımm :nazar: 10.yılımıza girdik ve nişnalandık tatlım çok şükür.darısı başınızaa :KK16: benimki hiç kaybetmedi ya romantikliğini,içinde var böceğiminn :21: ay ben çok seviyorum yaa aşıkım aşıkk :KK69::KK16:

Maşallah diyelim aman aman. :nazar::nazar: Bizim de aynı öyle tatlım ya. :KK16: Bende totomu kaşıyıp dilimi ısırayım bari iyi hatırlattın. :nazar: :KK9::KK9: Ben de çok seviyorum o da beni çok seviyor ama pek gösteremez. Napacan yapı meselesi. :KK31:

kıyamam bacımmmmmmmmmmm Allah kabuştursun bidenemmmm :KK19:

amin bacımmmm aminn,teşekkür ederimm

Sunta çabuk kırılıyor kız mdf olsunlar. :KK9: :KK9: Hahaha evet o zaman kolay yontardık. :KK1:

suntamı mdf mi :KK9::KK9: yanlış meslekmi seçtik biz nee :KK9::KK9: ama ben baya öğrendim yontmayı,şuanki halinden gayet memnunum,gittikçe düzelio sıpamm. sanırım ben şuan acaip aşka geldim,kötü şey yazasım yokkk :KK52:

amin bacımmmm aminn,teşekkür ederimm

suntamı mdf mi :KK9::KK9: yanlış meslekmi seçtik biz nee :KK9::KK9: ama ben baya öğrendim yontmayı,şuanki halinden gayet memnunum,gittikçe düzelio sıpamm. sanırım ben şuan acaip aşka geldim,kötü şey yazasım yokkk :KK52:

Aşka geldi Gülüm. :KK9: Onun gözlerimin içine bakışından,kalbinin atışından her şeyi anlıyorum zaten dile getirmese de oluyor. :KK70::KK69::KK69:

Maşallah diyelim aman aman. :nazar::nazar: Bizim de aynı öyle tatlım ya. :KK16: Bende totomu kaşıyıp dilimi ısırayım bari iyi hatırlattın. :nazar: :KK9::KK9: Ben de çok seviyorum o da beni çok seviyor ama pek gösteremez. Napacan yapı meselesi. :KK31:

aynen tatlım yapı meselesi zorlamamak lazım. seviyorsa ve biliosan sende seviyosan,yi anlaşıosanızh iç sorun yok tatlım. varsın odun olsun sıpalar :KK52:

ayyyyyyyyyyy bir ömür devam etsin aşkınız ilk gün gibi aşık ve artarak canım darısı bana ve isteyenlere :KK16:

X