Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

günaydın kızlar....

bu sabah yıne tartıldım ibre çakıldı sanki oynamıyooo...

dün zumba yapmadım çok yorgun hissettim kendımı moralim de bozuldu zaten öffff..

zumbaya gecen zuma başlamıştım 6 gun aralıksız yaptım..

Değil mi ya komşu olunca hep yaparız birbirimize en güzelinden diyet yemekler. Bursa'da bir sürü alış veriş merkezi var zaten harika olur. Arada bir de İstanbul'a kaçarız.
bacımm mesai bitti çıktım dün,akşamda giremedim hiçç he ya gezer dururuz avm lerde. istanbulada kaçarızz,ohh sefamız olsunn

Allah Allah ya,
kaç gün oldu sen o kaçamağı yapalı, hâlâ eksiye geçemedin mi ki?
Listeye tam olarak uyuyor musun?:44:

Hafta sonu biz de kaçırdık epey, Arman da söylemiş zaten, biz sabit kaldık.
Gerçi ben sabah kahvaltıda çok kaçırdım, ama nasılsa kaçırdım deyip bütün gün oburluk yapmadım.
Hatta eşim akşam baklava, dondurma almıştı ben severim diye.
Sabah börekleri yerken gördü ya, akşam da karşılıklı dondurmalı baklava yiyelim diye düşünmüş.
Olmaz dedim, yemedim onları. Hiçbir şey olmamış gibi günün kalanında diyete devam ettim.

Arkadaşlar hepinize günaydın.

Bu hafta çok yoğundum, pek giremedim buraya.
Ama diyetime devam ediyorum, kaçamak yok.

Günaydınnnnnnnnn bidenelerim benimmmmmmmm

Gülkemim benim kız bende bilmiyorum ki artık öğrenince birbirimize yediririz inşallah öğrene ne kadar zehirlenmeyizzz

Ayyyyyyyyy dün zumba yapacam diye gül gül öldüm ya orada bir adam var bağımsız hareket ediyo sonra bir kadın var kocaman memeleri ve basenleri var mavi giymiş üstünü zıplayamıyo falan yapacam derken çok güldüm neyse gülmek de kasları çalıştırıyo ve kalori harcıyo muş

Ne gülüyorsun öyle kıs kıs.
Vallahi ben de yapmaya çalıştım, o dediğin insanlardan çok da farkım yoktu, ben de pek beceremedim.
Zaten göğüslerim de büyük, o dediğin kadın, totosunu kaldıramayan ben olmayayım

yok canım sen çıtı pıtısın asla sen değildin bende yapamadım çok yoruldum

günaydın datlımmm yok yaa zehirlenmeyiz heraldee yaa sorma bende o adama acaip gülmüştüm

merak etme bacım ilk yapışlarda hareketleri bilmediğin için tam yapamıosun ve çabuk yoruluosun,ben 2 şarkıda bir oturup azcık dinleniodum kıpırdayacak halim kalmıodu. ama bikaç kez yaptıktan snr hem hareketleri öğreniosun hemde öle yorulmuosun meraklanma tatlımmm

ama hoca ve arkasınndaki iki kız harika yapıyor du hareketleri

günaydınnn tatlım

bende hemen yoruluyorum canım ya siz kaçıncı dakikaya kadar yapabiliyorsunuz :26:

canım ayrıca sevgilin takıntılıymış diyordun ya haklısın ya napcam ben bunu bilmem dün msj atmış bitanem sana süper bi süprizim var diye bende sevindiydim meğer süpriz ne ebru şallının falan videolarını indirmiş ben yapayım diye ayy mutlukluktan ölüyom muhteşem bi süpriz

Allah taş etmesinn onu ya bozulduğunu böyle olacagını zayıflamayacagını söyle canım yoksa çok üzer böyle

Allah taş etmesinn onu ya bozulduğunu böyle olacagını zayıflamayacagını söyle canım yoksa çok üzer böyle

ayy bugün okuluma geliyo dedim zaten konuşcaz senle diye güya söz vermişti bu seferde bişey demiyo video getiriyo süprizmiş pehh al fazlalıkların var erit der gibi

tatlım ben ilk başlarda 2 şarkıdan snr dinleniyordum,çünkü çok acaip yoruluodum. hala yoruluorum ama daha geç oluo. ama aralarda yoruldukça 2 dk otur dinlen bişe olmaz tatlım.
ama sevgilini dövecem ya o ne demek öle,strese sokmasın seni bacımızı ya sen söle tatlım gerçekten,bozuluorum bak de iki dudağını büz hemen içi gider zaten

ama hoca ve arkasınndaki iki kız harika yapıyor du hareketleri

Ben hocaya bayıldım, sürekli gülümsüyor. Dans edenleri seyrederken en çok yüze dikkat ederim.
Kişinin gerçekten rahat olup olmadığı oradan belli oluyor.
Bu hoca da sınıfını çalıştırırken en çok kendisi eğleniyor, bu da yüzüne yansıyor tabii, ne güzel.

"Buzda dans" diye bir yarışma vardı ya. Orada da Zeynep Tokuş öyleydi, ne kadar zarif bir kadındı.
Ve dans ederken sürekli gülümserdi, çok keyif aldığı belliydi.
Asena da nasıl kötü bir hırsa sahipse, suratı beş karış olurdu.
Dans etmekten keyif almadığı, sadece yarışmayı kazanmaya odaklandığı çok belliydi.

Bu da böyle bir tespitimdir.

Onun fiziği nasıl?
Sen de ona dambıl seti filan alsana;
"omuzlarını kollarını geliştirirsin, yanlış anlama böyle de iyisin ama hafif yapılansan daha iyi olursun" dersin.
Nasıl oluyormuş görsün.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…