Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Hoş geldin aramıza öncelikle. İlk 25 gün birinci liste uygulanacak. Darlingim de öğretmen sefer tasını hazırlayıp gidiyor işine. Köfte döner yerine bakliyat da yenebilir. Evden yemek götürme gibi bir imkan yok mu? :44:

Canım ben de hep gece yapıyorum. Siyah üstlü olan tatlım.

Günaydın,

Bugün 3. günüm.Kaçamak yapmadan devam ediyorum.Yürüyüş de yapıyorum.Sabah tartıldığımda 500 gr gitmişti ama biliyorum o yağ değil ödem.Yine de tartıda azalmayı görünce insan seviniyor :)

geçmiş olsun yoğunluktan stres yapmışsın demek bünye de kaldıramadı
dikkat et kendine cnm herşey olur sen sağlığına bak
bu arada dietin de başarılarrrrrrrrr pazartesi -- görürüsün umarım

günaydın kızlarrr...

sabah tartıldım ..hala çikolataların +++ ları gitmedi

bu hafta kilo almış olmasam ıyıdır pazartesiye

Canım ben de hep gece yapıyorum. Siyah üstlü olan tatlım.

siyah ustlu hangisi kızz :44: bendekindemavi üst giyiyor demek 2. si bu..

inmedi akşam yarıda kesildi tekrar deneyecem..

harbiden ya niye tartıp duruyo? 5 yıllık evliyim tartılırken eşimi tartıya yaklaştırmam nolur nolmaz :) arkadaşlar kıyafetli o kadarsın demiş dua edelim ki enişte tartıcam seni ağır çıkmayasın bahanesiyle kıyafetlerine göz dikmiyo :)))

Ben geldimmmmmmmm günaydınnnnnnnnnnn çıtırlarrrrrrr
Gülkemim canımmmmmmmmm özledim kız gel sohbet edelim bacı bacııı
Selinim kısır yersem inşallah yapmıyo annem üşeniyo akşam yemeği niyetine bir tabak yerim bacım
Karanfilcim kızzz 55 kilo musun amacım nerende kemer olacak kız sevgilin cidden takıntılı ilerde çocuk olursa kilo alırsan ne olarak şekerim
Selin kızzz o nasıl bisküvi kız yerim ben onu yerimmmm

Abartma yahu 1 kilocuk alt tarafı. Aç kalmakla olmaz bu iş.

dün bana tulumba tatlımmm dedi bende " ben tulumba tatlısına bayılırımm " dedim. o da " senin bayılman önemli değil, ben vezir parmağını çok severim onun gibi ince ol seni gör baka nasıl sevecem " dedi :26: ben de " iyi git kendine vezir parmağı gibi birini bul " dedim. o da " şaka dedim ama zayıflamak istersen zayıflayabilirsin hem ben yarimi buldum, tesadüf eseri çıktı karşıma ve beni benden aldı " dedi hissediyorum bu aralar dolunayın etkisiyle iştahım gitti tümden, bi de nişanlandım ya herşey çok hızlı gelişti onun getirdiği duygular vs. ile epey bi zayıfladım gibi :44: adetim yeni bitti, adetli olduğumda canım tatlı çekerdi, bu sefer sadece su çekti. bende bol bol su içtim

55 56 arası gidip gidip geliyorum canım boy 163 kemerim var yok değil de işte böyle sıkıntı olcak kadar değil ama işte 2 3 kilo için sevdiceğimi kırmayayım dedim bende ama verilmesi gereken kilo ne kadar az olursa o kadar zor gidiyo o yüzden spor şart
ayy sagolsun neymiş tabi ki o zaman alınırmış 20 kiloya kadar o zaman bişey olmaz dedi bende bak boşarım seni sevgililikten dedim söz verdi bida kiloma bişey demiyo

hihiiiii Demesin tabi kız kendinden bahsetmişmiydin canım kaçırdım galiba kaç yaşındasın okuyor mu ,çalışıyor musun canım

tulumba mı acayip canım çekti kız kuru kayısı yiyorum isteğimi bastırsın diye valla
Nasıl sın bakem taze gelin özletme kendini emi canımmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…