Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben geldimmmmmmmm günaydınnnnnnnnnnn çıtırlarrrrrrr :KK3::KK3::KK16::KK16::KK54::KK54::KK3::KK3:
Gülkemim canımmmmmmmmm özledim kız gel sohbet edelim bacı bacııı :KK19::KK54:
Selinim kısır yersem inşallah yapmıyo annem üşeniyo :KK47:akşam yemeği niyetine bir tabak yerim bacım:KK34:
Karanfilcim kızzz 55 kilo musun amacım nerende kemer olacak kız sevgilin cidden takıntılı ilerde çocuk olursa kilo alırsan ne olarak şekerim :KK34:
Selin kızzz o nasıl bisküvi kız yerim ben onu yerimmmm :KK52::KK52:

ben geldimmm günaydınlarrr yavrularrrrrrr :KK52::KK52:
geldim berişim geldim,ya buralar iş çok,açamıorum açsamda hemen kapıatıorum,bende çoookkk özledimm :KK16: nasılsın beroşumm

dün bana tulumba tatlımmm dedi :KK1: bende " ben tulumba tatlısına bayılırımm " dedim. o da " senin bayılman önemli değil, ben vezir parmağını çok severim onun gibi ince ol seni gör baka nasıl sevecem " dedi :26: ben de " iyi git kendine vezir parmağı gibi birini bul " dedim. :KK51: o da " şaka dedim ama zayıflamak istersen zayıflayabilirsin :KK31: hem ben yarimi buldum, tesadüf eseri çıktı karşıma ve beni benden aldı " dedi :KK17: hissediyorum bu aralar dolunayın etkisiyle iştahım gitti tümden, bi de nişanlandım ya herşey çok hızlı gelişti onun getirdiği duygular vs. ile epey bi zayıfladım gibi :44: adetim yeni bitti, adetli olduğumda canım tatlı çekerdi, bu sefer sadece su çekti. bende bol bol su içtim :KK16:

ne güzel demekki mide küçülmüş,iştah azalmış,oh oh vezir olmana az kaldı :KK9: enişte de ayrı bi alemmiş ha,ama iyi buldunuz birbirinizi :KK52:

ben geldimmm günaydınlarrr yavrularrrrrrr :KK52::KK52:
Geldim berişim geldim,ya buralar iş çok,açamıorum açsamda hemen kapıatıorum,bende çoookkk özledimm :KK16: Nasılsın beroşumm

ne güzel demekki mide küçülmüş,iştah azalmış,oh oh vezir olmana az kaldı :KK9: Enişte de ayrı bi alemmiş ha,ama iyi buldunuz birbirinizi :KK52:

ne yapayım şekerparem iş güç bunaldım valla heeeeeeee :KK31:

ne yapayım şekerparem iş güç bunaldım valla heeeeeeee :KK31:

aynen tatlımm ya bende çok bunaldım anlatamam :KK50: Zaten tartıldım dün sabah 57.500 düm.yıkıldım ya,500 gr mı aldım yani,şaka gibi yaa :KK14::KK14: Bikerecik kaçamak yaptım sadece :KK14: Ilk listemde bitti,ilk listede toplam 2.5 kg vermiş oldum :KK43:

ne güzel demekki mide küçülmüş,iştah azalmış,oh oh vezir olmana az kaldı :KK9: enişte de ayrı bi alemmiş ha,ama iyi buldunuz birbirinizi :KK52:

bana bayılıyor :21: çeaaaaak seviyo beniii :KK23: hep öpüyooo :KK19: e bende onu :KK48: dün hiç öpmedim, beni eve bıraktıktan sonra mesaj attı sen niye hiç öpmedin beni diye :KK6: yani benden beklemiş :KK1: aman banane yüz vermek yok :120:

evettt inmiş açılıyoooooooo ayyyyyyy çok sevindirik oldum harikasınnnn selin yaaaaa ulaştırdın sonunda bize :KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::21::21::118::118::118::122:

oh ya çok sevindimmm :KK8::KK8: ben daha beceremedim ya,dün denedim olmadı bi türlü,bakalım akşama tekrar deneyecem. beceremezsem yardımlarını bekliorum tatlımm :26:

aynen tatlımm ya bende çok bunaldım anlatamam :KK50: Zaten tartıldım dün sabah 57.500 düm.yıkıldım ya,500 gr mı aldım yani,şaka gibi yaa :KK14::KK14: Bikerecik kaçamak yaptım sadece :KK14: ılk listemde bitti,ilk listede toplam 2.5 kg vermiş oldum :KK43:

tatlım yapma böyle 2.5 kilo azmı bitanem kaçamak tabiki de olur olmazsa daha iyi ama bu yaşama biçimi olarak uyguluyoruz dengelet-yecegiz kaçamak yaptı isek ekmek yemeyeceğiz falan üzülme 2 liste çok hoş çikolata var eminim hareket ile çok güzel kilolar vereceğiz :KK19:

bana bayılıyor :21: çeaaaaak seviyo beniii :KK23: hep öpüyooo :KK19: e bende onu :KK48: dün hiç öpmedim, beni eve bıraktıktan sonra mesaj attı sen niye hiç öpmedin beni diye :KK6: yani benden beklemiş :KK1: aman banane yüz vermek yok :120:

bayılacak tabi,bulmuş senin gibi şeker kızı,çeaaakta sever,hepte öper,öper öper doyamazz :KK52: tabikide o öperse öpersin okadar,yok öle yüz vermekihele de şimdiden :KK9::KK9: önce öpcek :KK19: :KK9::KK9: nasılda beklemiş öpmeni,bide sölüo yazıkkk :KK53:

bayılacak tabi,bulmuş senin gibi şeker kızı,çeaaakta sever,hepte öper,öper öper doyamazz :KK52: Tabikide o öperse öpersin okadar,yok öle yüz vermekihele de şimdiden :KK9::KK9: önce öpcek :KK19: :KK9::KK9: Nasılda beklemiş öpmeni,bide sölüo yazıkkk :KK53:

hihihiiiiiii ay çok hoşlar mutlulukları daim olsun inşallah en kötü günleri böyle olsun öpmesin kız beklesin naz yap özlesin iyice süründür şimdi sonra bol bol öper :KK1:

bayılacak tabi,bulmuş senin gibi şeker kızı,çeaaakta sever,hepte öper,öper öper doyamazz :KK52: tabikide o öperse öpersin okadar,yok öle yüz vermekihele de şimdiden :KK9::KK9: önce öpcek :KK19: :KK9::KK9: nasılda beklemiş öpmeni,bide sölüo yazıkkk :KK53:

Şimdiden kaynanama gittiğimde hiç boş durmuyom, bi de evin tek gelini olacam ya hani kendimi göze koyuyorum :KK23: kaynanam ölüp bitiyo bana, hele ki kayınbabam :KK16: rol falan demeyin insanın kalbi yüzüne vurur :KK34: Rabbim hayırlısını versin herşeyin :KK19: görümcelerim de öyle :KK52: yarın oturacağım eve bakmaya gideceğim, boyası tadilatına neler yapılacak neler yapılmayacak ona karar vereceğim :KK55:

Şimdiden kaynanama gittiğimde hiç boş durmuyom, bi de evin tek gelini olacam ya hani kendimi göze koyuyorum :KK23: kaynanam ölüp bitiyo bana, hele ki kayınbabam :KK16: rol falan demeyin insanın kalbi yüzüne vurur :KK34: Rabbim hayırlısını versin herşeyin :KK19: görümcelerim de öyle :KK52: yarın oturacağım eve bakmaya gideceğim, boyası tadilatına neler yapılacak neler yapılmayacak ona karar vereceğim :KK55:

ver bakalım mimarlık yap gönlüne göre olsun herşey sinsin içine :KK34:

X