Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ben geldimmm günaydınlarrr yavrularrrrrrr
geldim berişim geldim,ya buralar iş çok,açamıorum açsamda hemen kapıatıorum,bende çoookkk özledimm nasılsın beroşumm

ne güzel demekki mide küçülmüş,iştah azalmış,oh oh vezir olmana az kaldı enişte de ayrı bi alemmiş ha,ama iyi buldunuz birbirinizi

ne yapayım şekerparem iş güç bunaldım valla heeeeeeee

ne yapayım şekerparem iş güç bunaldım valla heeeeeeee

aynen tatlımm ya bende çok bunaldım anlatamam Zaten tartıldım dün sabah 57.500 düm.yıkıldım ya,500 gr mı aldım yani,şaka gibi yaa Bikerecik kaçamak yaptım sadece Ilk listemde bitti,ilk listede toplam 2.5 kg vermiş oldum

tulumba mı acayip canım çekti kız kuru kayısı yiyorum isteğimi bastırsın diye valla
Nasıl sın bakem taze gelin özletme kendini emi canımmmmmm

ay yine vardıyalar değişti. bir gün sabah 6 gece 12 full çalışıyom. ertesi gün hiç çalışmıyom o yüzden 2 günde 1 gelecem buraya

ne güzel demekki mide küçülmüş,iştah azalmış,oh oh vezir olmana az kaldı enişte de ayrı bi alemmiş ha,ama iyi buldunuz birbirinizi

bana bayılıyor çeaaaaak seviyo beniii hep öpüyooo e bende onu dün hiç öpmedim, beni eve bıraktıktan sonra mesaj attı sen niye hiç öpmedin beni diye yani benden beklemiş aman banane yüz vermek yok :120:

evettt inmiş açılıyoooooooo ayyyyyyy çok sevindirik oldum harikasınnnn selin yaaaaa ulaştırdın sonunda bize :118::118::118::122:

oh ya çok sevindimmm ben daha beceremedim ya,dün denedim olmadı bi türlü,bakalım akşama tekrar deneyecem. beceremezsem yardımlarını bekliorum tatlımm :26:

tatlım yapma böyle 2.5 kilo azmı bitanem kaçamak tabiki de olur olmazsa daha iyi ama bu yaşama biçimi olarak uyguluyoruz dengelet-yecegiz kaçamak yaptı isek ekmek yemeyeceğiz falan üzülme 2 liste çok hoş çikolata var eminim hareket ile çok güzel kilolar vereceğiz

bayılacak tabi,bulmuş senin gibi şeker kızı,çeaaakta sever,hepte öper,öper öper doyamazz tabikide o öperse öpersin okadar,yok öle yüz vermekihele de şimdiden önce öpcek nasılda beklemiş öpmeni,bide sölüo yazıkkk

hihihiiiiiii ay çok hoşlar mutlulukları daim olsun inşallah en kötü günleri böyle olsun öpmesin kız beklesin naz yap özlesin iyice süründür şimdi sonra bol bol öper

Şimdiden kaynanama gittiğimde hiç boş durmuyom, bi de evin tek gelini olacam ya hani kendimi göze koyuyorum kaynanam ölüp bitiyo bana, hele ki kayınbabam rol falan demeyin insanın kalbi yüzüne vurur Rabbim hayırlısını versin herşeyin görümcelerim de öyle yarın oturacağım eve bakmaya gideceğim, boyası tadilatına neler yapılacak neler yapılmayacak ona karar vereceğim

ver bakalım mimarlık yap gönlüne göre olsun herşey sinsin içine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…