Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

hihiiiii :KK1::KK1::KK1: Demesin tabi kız kendinden bahsetmişmiydin canım kaçırdım galiba kaç yaşındasın okuyor mu ,çalışıyor musun canım

öhem öhem merhabalarr:KK3: ben 22 yaşındayım üni son sınıf öğrencisiyim okul öncesi öğretmenliği okuyorum bu sene kpss ye giricem okul dershane staj derken belli bi diyet takip edemiyorum :26: işte bide sevdiceğim var fatih enişte gibi tartıyo falan beni:KK20: su en sevdiğim şey tabi bide nescafe var en büyük beslenme sorunum 2 öğün yiyebiliyrum ve gece atıştırmalarım vardı meyvaya çevirdim onu işte böyle canım:KK42:

öhem öhem merhabalarr:KK3: ben 22 yaşındayım üni son sınıf öğrencisiyim okul öncesi öğretmenliği okuyorum bu sene kpss ye giricem okul dershane staj derken belli bi diyet takip edemiyorum :26: işte bide sevdiceğim var fatih enişte gibi tartıyo falan beni:KK20: su en sevdiğim şey tabi bide nescafe var en büyük beslenme sorunum 2 öğün yiyebiliyrum ve gece atıştırmalarım vardı meyvaya çevirdim onu işte böyle canım:KK42:

tanıştığıma çok sevindim canım tekrardan hoşgeldin ne iyi ettin de geldin diyorum herşey gönlünce olsun canım
ben de kendimi tantayım sana ben 91 doğumluyum kalbi boş ,gönlü hoş biriyim özel bir şirkette 3 seneden beri çalışıyorum muhasebeciyim :KK19:

marketimiz var canım , çikilaaatalar, kolalar, cipsler aklına ne gelirse artık :KK31: karşı karşıya bakışıyoruz ama zafer benim yemiyom onları :76:

helal olsun sana yaa ben çok zor tutardım kendımı heralde..

evde koca bir kutu çokokrem var ve ben dolabın arkalarına saklıyorum onu :KK1:

aynen tatlımm ya bende çok bunaldım anlatamam :KK50: Zaten tartıldım dün sabah 57.500 düm.yıkıldım ya,500 gr mı aldım yani,şaka gibi yaa :KK14::KK14: Bikerecik kaçamak yaptım sadece :KK14: Ilk listemde bitti,ilk listede toplam 2.5 kg vermiş oldum :KK43:

salı gunu yaptıgım bir gunluk kaçamak benı de mahvetti hemen yarım kilo arrtı.. ve hala veremedım onu :KK43:

her akşam da zumba yapıyorum..

gülkem cadı kız bu melek cadı :KK1::KK1::KK1:
hemde ne cadı ,ama tatlı cadımız o bizim ya.en süpürgelisinden hem de :KK55:

anammmmmmmmmmmm kız valla iyi dayanıyon valla ben olsam var yaaaaaaaaa :KK56::KK56::KK56::KK1:
kesin bende yerdim varyaa,cips kola hastasıyımm :KK56: süper dayanıosun tatlım tebrik valla :KK9:

helal olsun sana yaa ben çok zor tutardım kendımı heralde..

evde koca bir kutu çokokrem var ve ben dolabın arkalarına saklıyorum onu :KK1:

salı gunu yaptıgım bir gunluk kaçamak benı de mahvetti hemen yarım kilo arrtı.. ve hala veremedım onu :KK43:

her akşam da zumba yapıyorum..

bende almışım hemen yarım kilo tatlım ya :KK50: zumbada yapıorum dediğin gibi :KK8: ama bu bize ders olur bidaha böle kaçamaklar yapmayız inşalaha bacım :KK19:

Son düzenleme:

tanıştığıma çok sevindim canım tekrardan hoşgeldin ne iyi ettin de geldin diyorum herşey gönlünce olsun canım
ben de kendimi tantayım sana ben 91 doğumluyum kalbi boş ,gönlü hoş biriyim özel bir şirkette 3 seneden beri çalışıyorum muhasebeciyim :KK19:

bende iktisat mezunuyum, memurum, 25 yaşındayım nişanlıyım(darısı sizde inşallah sevdiceğinizle:KK16:) yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :KK52::KK9::KK9::KK9:

çok yaşayın emi güldürdünüz beni :KK9::KK9::KK9:

Şimdiden kaynanama gittiğimde hiç boş durmuyom, bi de evin tek gelini olacam ya hani kendimi göze koyuyorum :KK23: kaynanam ölüp bitiyo bana, hele ki kayınbabam :KK16: rol falan demeyin insanın kalbi yüzüne vurur :KK34: Rabbim hayırlısını versin herşeyin :KK19: görümcelerim de öyle :KK52: yarın oturacağım eve bakmaya gideceğim, boyası tadilatına neler yapılacak neler yapılmayacak ona karar vereceğim :KK55:

yok yok sever tatlım kaynanalar kayınbabalar,rol deildir eminim :KK20: dediğin gibi yüzlerinden belli oluo zaten,gözlerinin içi gülüo :KK23: bak tabi tatlım evine,hereyi kendi zevkine göre kendiisteğine göre yap,sen oturacaksın. şimdi belki kendi istedikleri şeleri kibarca güzelce sölerler,içine sinmezse beğenmezsen söle tatlım,sen oturacaksın,senin istediğin beğendiğin gibi olsun e mi kuzum :KK19: gerçi benim cadım halleder,bilir işini fıstık :KK6:

eee biz boşuna iyi anlaşmadık tatlımm, kalbimiz bir bizimmm :KK19:

oooyyyyyyyyyyyyyy sende hep gül datlımmmm, beyaz atlınla en güzelinden hayat yaşa inşallahhh :KK48:

bidenem o gün ne oldu benim şerefsiz vardı ya evlenen 2 gün önce mesaj attı ara ara atıyo slm berivan nasılsın demiş salak asla cevap atmadım zarf atıyo aklınca öküz arada yazıyo böyle dengesiz muhattap olmak istemiyorum biliyorum ki beni kötü etkileyecek kendime hakim olamayp saydırırım bu kez kendini birşey sanar pislik :KK47::KK47::KK47::KK47:

Hoş geldin aramıza öncelikle. :KK16: İlk 25 gün birinci liste uygulanacak. Darlingim de öğretmen sefer tasını hazırlayıp gidiyor işine. :KK1: Köfte döner yerine bakliyat da yenebilir. Evden yemek götürme gibi bir imkan yok mu? :44:

evet götürebilirim o çok problem değil bakliyat yiyebiliyorsak siz bunu yanında spor falanda yapıyormusunuz benim kilo verişim durdu gibi sankide bu listeyi uygulayınca veririm umarım opek spor yapmaya fırsat bulamıyorum kızım 2 yaşında eve gidince o yapışıyo zaten eve aklşam 7 de geliyorum sadece bu liste ile verebilirim umarım pazartesi başlıyorum inş haftasonu misafirlik meselesini halledeyimde yeni bir başlangıç yapalım diyet maceramıza
bu arda teşekkür etmeyi unuttum galiba çok teşekkürler canım

Son düzenleme:
Kızlaaaaaaar Gratis ve Watsons'da acayip indirim var. :21::21::21: The Balm'lar tükenmeden koşun derim. :KK1:Kendimi tutamadım neler neler aldım var ya. :18::18::18:

Günaydın,

Bugün 3. günüm.Kaçamak yapmadan devam ediyorum.Yürüyüş de yapıyorum.Sabah tartıldığımda 500 gr gitmişti ama biliyorum o yağ değil ödem.Yine de tartıda azalmayı görünce insan seviniyor :)

Ödem de sonuçta bir fazlalık ve son derece rahatsız edici. :KK19: Tebrik ediyorum canım. :KK9:

günaydın kızlarrr...

sabah tartıldım ..hala çikolataların +++ ları gitmedi :KK43:

bu hafta kilo almış olmasam ıyıdır pazartesiye :KK43:

siyah ustlu hangisi kızz :44: bendekindemavi üst giyiyor demek 2. si bu..

inmedi akşam yarıda kesildi tekrar deneyecem..

Evet o zaman 2.si sendeki mavi üstlüyse. :KK1:

harbiden ya niye tartıp duruyo? 5 yıllık evliyim tartılırken eşimi tartıya yaklaştırmam nolur nolmaz :) arkadaşlar kıyafetli o kadarsın demiş dua edelim ki enişte tartıcam seni ağır çıkmayasın bahanesiyle kıyafetlerine göz dikmiyo :)))

Ben de kimsenin yanında tartılamıyorum ya. :KK1:

Ben geldimmmmmmmm günaydınnnnnnnnnnn çıtırlarrrrrrr :KK3::KK3::KK16::KK16::KK54::KK54::KK3::KK3:
Gülkemim canımmmmmmmmm özledim kız gel sohbet edelim bacı bacııı :KK19::KK54:
Selinim kısır yersem inşallah yapmıyo annem üşeniyo :KK47:akşam yemeği niyetine bir tabak yerim bacım:KK34:
Karanfilcim kızzz 55 kilo musun amacım nerende kemer olacak kız sevgilin cidden takıntılı ilerde çocuk olursa kilo alırsan ne olarak şekerim :KK34:
Selin kızzz o nasıl bisküvi kız yerim ben onu yerimmmm :KK52::KK52:

Selam Berişimmmmmmm. :KK54: Annen aslında sana iyilik yapıyor haberin yok. :KK1: Ye balım afiyet olsun. :KK9: :KK9:

X