Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ama güzel bir alışkanlıkmış.

pislik sevgilim yüzünden ya bitanem fiziğin gerçekten harika ama kemerin gitse muhteşem olacaksın diye diye hergün sonunda diyete başladım sonra sporla gitmez diye diye bide spora başlıyoz bakalım mecbur öyle saçma alışkanlıklaroluyo

Rica ederim canım ne demek. Astım hastasıysan biraz hareketli bir spor eğer ağır gelirse sakın zorlama kendini.

yapabildimcanım zumbayı ama arada karpuz kaçamagı yaptım 2dilim sabah yürüyüşede gittim artık okadar olur dimi bide armancım domatesde yesek sabah kahvaltıda olmazmı

yapabildimcanım zumbayı ama arada karpuz kaçamagı yaptım 2dilim sabah yürüyüşede gittim artık okadar olur dimi bide armancım domatesde yesek sabah kahvaltıda olmazmı

Zumbayı yapabilmene sevindim. O kaçırdığın karpuzları meyve öğününü yemeyerek telafi edersin sorun olmaz. Sabah kahvaltısında domates 1. listede yok. Ama eklemek istersen sana kalmış bir şey.

Kız valla gözlerim doldu ağlayacağım şimdi. Çok seviyorum ben sizi ya.
asıl biz seni seviyoruz tatlımm

Ama ama küsme Berişim sen bizim bir tanemizsin. Sen bizim idolümüzsün. Sen çok özelsin. Hepiniz çok özelsiniz. Ama Beriş idolümüz.

evet küsmee berişiimmm hepiniz çok özlesiniz benim içinn

bizde sizi çok seviyorum bitanemm,bencede hep görüşelimm

Rica ederim canım esas ben sana çok teşekkür ederim bizi zumbayla tanıştırdığın için :))

MRB kızlar bende bu diyete başlamak istiyorum ama çalışıyorum ve çok zor bi noktadayım bi türlü 71 lerin altına inemiyorum insemde hemen şimdi olduğum gibi 73 e geri dönüyorum acaba bende işe yararmı bu arda bu köfte döner yerine ne yiyebiliriz hergün onu bulama bulsamda yapamam okulda yiycez malum tabi verirmiyim veremezmiyim diye tereddüt ediyorum neyse ben pzartesi yinede başılıyım dimi denemeden göremem bu haftasonu misafirlikteyim olmaz ama pazartesiden itibaren başlıyorum sadece baştaki liste dmi uymamaız gereken başka bişey varmı beni bilgilendirin lütfen bende göriyim artık altmışları yaaaaaaa

Kimse için değil kendin için zayıflaman en doğrusu bence canım. :26:

tatlım haklısın ama ben zaten 55 kiloyum ve durumundan memnundum o hergün aynı konuyu açana kadar yoksa tabiki buu tarz şeyler başkaları için değil kişinin kendisi için yapılmalı

gecenın bu saatı üşenmedım zumba mı yaptım :)karnım açlıktan gurulduyor.. ama olsunn dunku çikolataların cezası olsun bana

armanselin, canım video ınıyor boyutu baya buyuk..40 dk dıyor bana :)

yanlız özelden yazamıyorum, zumba e02 mı bu????????????????? çünkü bende e01 zaten var ınşallah 2 dir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…