Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

zumba 2 yı bulan oldu mu kızlar???

bizim burda video sıtelerı açılmıyor o yuzden zumba isteyenler için bakamadım ben :KK43:

zumba 2 yı bulan oldu mu kızlar???

Bizim burda video sıtelerı açılmıyor o yuzden zumba isteyenler için bakamadım ben :KK43:

merhaba canım afiyet olsun ama fazla olmuş :KK20:canım aman dikkat et canım
zumba işini çözdük canım selinciğim indirmiş önceden sağolsun çok ugraştı ve bizlere ulaştırsın gelince sana da mail atar canım ordan indir sin

canım arkadaşım bitanem çok seviyorum sizi çokkkkkkhep burada olacağız burası bizim cafe miz kilo versek bile korumak için burada olacağız ayrılmak asla yok tamam mı kızlar ben hepinizi çok sevdim:KK16: kilolarımız bir kez işe yaradı bizi tanıştırdı canım ayyyy öyle deme :KK17:kız idolünüz olacak ne yaptım sen de bir idolsün benim idolüm bitanem :KK19:

ayyyy indi ama açmadım yarın cihaza atacağım tatlımmm :KK54:

Sorunsuz inmesine çok sevindim. :21: Doğru diyorsun ilk defa kilolarımız işe yaradı. :KK9: :KK9:
Evet kilo verdikten sonra da korumak için burada olalım hep destek tam destek. :KK16: :KK1: İdolümüzsün tabi tatlım çok azimlisin.:KK16:

merhaba kızlar..

dun içime canavar girdiiiiii :KK43:

eve sarelle alan eşim , işyerine veda çikolatsı getiren arkadaşım, akşam yemeğinde taze yaptığım tereyağlı pilav :KK43:

dün hepsine yenıldım :KK43: pazartesi gunu kilom az çıktı ya kendımı nazar ettim valla :KK43:
sabah hemen yarım kilo farketti :KK43:

ben kilo olarak kritik noktama geldim, gecen yaz spora giderken de bu kiloda kalmıştım spor bitmişti .

bu gunlerde her zamankinden fazla savaşıyorum kendımle..

ama dun akşam fazladan yurudum ve yıne zumbamı yaptım ..

Bayağı kaçırmışsın canım. :26: Ama olsun yılmak yok! Tam gaz devam diyete. Öyle değil mi?

armanselin , canım zumba 2 için mi bu ?

baya bi işlemi varmış :)

sen indirdiysen, winrar ile sıkıştıpı mail atar mısın videoyu daha kısa olur..

bugün diyette 2. günüm iki günde birşey değişmemiştir diye etabi birde korkumdan tartıya ayaklarım gitmiyor :KK14: sebze yemeği hergün ne yapıyorsunuz aklıma hiçbirsey gelmiyor artık semizotu , ıspanak karnıbahar başka üstelik birde ben eşimle yapıyorum yardım kızlar sebze yemeklerinizi paylaşın benimle durum kritik

armanselin , canım zumba 2 için mi bu ?

baya bi işlemi varmış :)

sen indirdiysen, winrar ile sıkıştıpı mail atar mısın videoyu daha kısa olur..

Canım baya bir işlemi yok sandığın gibi. Rapid'e gireceksin ve indireceksin. Eğer bilgisayarında açılmazsa sonraki adımları yapacaksın. Denedim sıkıştırıp atmayı ama hata verdi mail ile. Sonra sıkıştırıp rapid'e yükledim. Filizden indirmesini istedim girip. O da sağ olsun girdi indirdi. Daha sonra bilgisayarında player yüklü olmadığından onu indirmesini istedim. O da indirdi kurdu. İnan bu yol mail atmaktan daha kısa,hızlı ve sorunsuz.:KK34:

bugün diyette 2. günüm iki günde birşey değişmemiştir diye etabi birde korkumdan tartıya ayaklarım gitmiyor :KK14: sebze yemeği hergün ne yapıyorsunuz aklıma hiçbirsey gelmiyor artık semizotu , ıspanak karnıbahar başka üstelik birde ben eşimle yapıyorum yardım kızlar sebze yemeklerinizi paylaşın benimle durum kritik

Canım pazartesi tartıl sürpriz olur. Sonuç alacaksın görürsün bak. :KK16: Patlıcan yemeği yap,mantar yap,taze fasulye yap. En iyi mantar gidiyor yalnız. :KK1: Bu arada eşinin porsiyonlarını büyütmeyi,ekmeğini çoğaltmayı unutma. :KK3:

Canım pazartesi tartıl sürpriz olur. Sonuç alacaksın görürsün bak. :KK16: Patlıcan yemeği yap,mantar yap,taze fasulye yap. En iyi mantar gidiyor yalnız. :KK1: Bu arada eşinin porsiyonlarını büyütmeyi,ekmeğini çoğaltmayı unutma. :3

patlıcan benimde aklıma geliyor ama önce kızartmak gerekiyorya onu sulu yemeğini yaparken olabilirmi birde eşimin porsiyonlarını ekmek 3 yemek 6-7 kayısılarını 3 falan koyuyırum

patlıcan benimde aklıma geliyor ama önce kızartmak gerekiyorya onu sulu yemeğini yaparken olabilirmi birde eşimin porsiyonlarını ekmek 3 yemek 6-7 kayısılarını 3 falan koyuyırum

İyi yapıyorsun. Patlıcanı illa kızartmana gerek yok ki kızartmadan da çok güzel oluyor yemekler. :21:

X