Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

zumba 2 yı bulan oldu mu kızlar???

bizim burda video sıtelerı açılmıyor o yuzden zumba isteyenler için bakamadım ben

zumba 2 yı bulan oldu mu kızlar???

Bizim burda video sıtelerı açılmıyor o yuzden zumba isteyenler için bakamadım ben

merhaba canım afiyet olsun ama fazla olmuş canım aman dikkat et canım
zumba işini çözdük canım selinciğim indirmiş önceden sağolsun çok ugraştı ve bizlere ulaştırsın gelince sana da mail atar canım ordan indir sin

Sorunsuz inmesine çok sevindim. Doğru diyorsun ilk defa kilolarımız işe yaradı.
Evet kilo verdikten sonra da korumak için burada olalım hep destek tam destek. İdolümüzsün tabi tatlım çok azimlisin.

Bayağı kaçırmışsın canım. :26: Ama olsun yılmak yok! Tam gaz devam diyete. Öyle değil mi?

armanselin , canım zumba 2 için mi bu ?

baya bi işlemi varmış :)

sen indirdiysen, winrar ile sıkıştıpı mail atar mısın videoyu daha kısa olur..

bugün diyette 2. günüm iki günde birşey değişmemiştir diye etabi birde korkumdan tartıya ayaklarım gitmiyor sebze yemeği hergün ne yapıyorsunuz aklıma hiçbirsey gelmiyor artık semizotu , ıspanak karnıbahar başka üstelik birde ben eşimle yapıyorum yardım kızlar sebze yemeklerinizi paylaşın benimle durum kritik

armanselin , canım zumba 2 için mi bu ?

baya bi işlemi varmış :)

sen indirdiysen, winrar ile sıkıştıpı mail atar mısın videoyu daha kısa olur..

Canım baya bir işlemi yok sandığın gibi. Rapid'e gireceksin ve indireceksin. Eğer bilgisayarında açılmazsa sonraki adımları yapacaksın. Denedim sıkıştırıp atmayı ama hata verdi mail ile. Sonra sıkıştırıp rapid'e yükledim. Filizden indirmesini istedim girip. O da sağ olsun girdi indirdi. Daha sonra bilgisayarında player yüklü olmadığından onu indirmesini istedim. O da indirdi kurdu. İnan bu yol mail atmaktan daha kısa,hızlı ve sorunsuz.

Canım pazartesi tartıl sürpriz olur. Sonuç alacaksın görürsün bak. Patlıcan yemeği yap,mantar yap,taze fasulye yap. En iyi mantar gidiyor yalnız. Bu arada eşinin porsiyonlarını büyütmeyi,ekmeğini çoğaltmayı unutma.

patlıcan benimde aklıma geliyor ama önce kızartmak gerekiyorya onu sulu yemeğini yaparken olabilirmi birde eşimin porsiyonlarını ekmek 3 yemek 6-7 kayısılarını 3 falan koyuyırum

patlıcan benimde aklıma geliyor ama önce kızartmak gerekiyorya onu sulu yemeğini yaparken olabilirmi birde eşimin porsiyonlarını ekmek 3 yemek 6-7 kayısılarını 3 falan koyuyırum

İyi yapıyorsun. Patlıcanı illa kızartmana gerek yok ki kızartmadan da çok güzel oluyor yemekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…