Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Canlarııııııııııııııııııııııım sonunda başardım. Daha doğrusu başardık.:KK52::KK52: Filiz'e yardımları için çok ama çok teşekkür ediyorum. :KK54:
İsteyenler yazsın özel mesajla anlatacağım. :21::21::21: Berişim ilk önce sana anlatacağım merak etme. :KK1: :KK1:

Ne boğuşmuşsunuz arkadaş!
Hadi gözünüz aydın:KK9::KK9:.

günaydın kızlar bende sabah bir zzumba videosu izledim tesadüfen demet akalın türkanda yapmıslar

ben dün 50 dk yürüdüm :KK9::KK9::KK9:

diyettede sıfır kaçamaktı:KK9::KK9::KK9:

71.4 falan gösteri:nazar::nazar::nazar:

Maşaallah:nazar::nazar:
Sabah sabah ne mutlu olmuşuz öyle:KK16:, tebrikler.

banada anlat cnm şu zumbayııııııııııııı:nazar::nazar::KK52::KK52:

Ben kendi deneyimlerimi aktarayım:KK9:;
hoca çok pozitif, eğlenceli bir kadın,
ama dans çok hızlı geldi bana, hareketlerin çoğunu da yapamadım zaten. Yapamayınca da pek hevesim kalmadı.
Bir de ben koşu bandında yürümeye filan alışmışım, beni aştı bu zumba işi:KK9:.

bir tane halley yedimmm :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: öğrencilerime almıstım dağıttım aksi şey tam 1 tane arttı yemiycem diye baya uğrastım ama başaramadım:KK53::KK53::KK53:

5 i bir yerde çayımla yedim bide Allahımm çayın basına bu da mı geleceeedi:KK51::KK51::KK51:

günaydın kızlarr bende meşurzumbayı izledim bugün yapmayı denicem armancım tşk ama ben astım hastasıyım işallah zorlanmam

tebriklerrrr...

canım nasıl geçti sınavların?

benım de aynen belki de o yuzden çok verdim (kendıme göre ) çünkü cumartesi ve cuma gunu bilgisayar başında soru çözücem diye 4 er saat ayakta durdum sanırım..

Canım az önce sonuçlara baktım, geneli 50 civarı çok şükür. Türk Dili iyi geçtiğini düşünmüştüm ama en kötü o galiba 25 gelicek :KK17:
Neyse bu sene bitecek başka çaresi yok. :KK9::KK9:

günaydın kızçelerrrrrrrr :KK3:
nasılsınız bakayım :KK19:
selinim bacım Allah razı olsun indiriyorum bacım bacım :KK52::KK52::KK52:

günaydın tatlımmm :21: yaa ben daha yeni gördüm,selin bacım göndermiş yapılışı.eve gidince indirecem hemen :KK8: seloşumuzzz bir numara yaşasınn,alkış seloşa alkışşşş :KK42::KK42::KK9::KK9: öpücüklerrr :KK54::KK54::KK54:

günaydın tatlımmm :21: Yaa ben daha yeni gördüm,selin bacım göndermiş yapılışı.eve gidince indirecem hemen :KK8: Seloşumuzzz bir numara yaşasınn,alkış seloşa alkışşşş :KK42::KK42::KK9::KK9: öpücüklerrr :KK54::KK54::KK54:

kuzum günadın bidenem evet selin bir numara valla dostlarım benimmmmmmmmm :KK16::KK53:
Pakiizem senin nasıl geçti sınav kaç dersin vardı :26:

yok berivan cevap anahtarını yayınladılar. Ben sınavda yaptığım cevapları giriş belgesine yazıyorum 3-4 hafta beklemıyorum sonucu öğrenmek için :KK1::KK1::KK1:

vayyyyyyy uyank seni benim hiç umudum yok valla :KK9::KK9::KK9:
Ayyy bi an çok oldumm sınava 1 hafta kala açıklayan aöf nasıl olduda ilk haftada açıkladı diye :KK1::KK1:

Canım benim dostluğunuz her şeye bedel. :KK16:
seninde dostluğun herşeye bedel tatlım.iyiki açmışsın bu sayfayı ve iyiki karşılaşmışıs burdaa,ayy gel bi sarılayım yaa çok duygulandım :KK19::KK54:
ayyyyyyy canım benim iyiki varsın tanımışız seni zayıflamamıza vesile oldun dosluğunu sayende doslar tanıdım Allah razı olsun selinim rabbim gönlüne göre versin bacımmmm :KK54:

kesinlikle tatlım,hem selinimle hem sizinle tanışmış olduk çok şükür,Allah razı olsun seloşumuzdan :KK49:
burda olmasanda kalbimiz seninle gülkemiiiiiiiiiim :KK16:

sağoll bacımmmm :KK54:
Kızlar lütfen ama biri yardımcı olsun da şu zumba işini halledelim. :KK50:

ya sen nasıl uğraştın böle bizim için ya,gönlü güzel arkadaşım benim,Allah hiç bi yardımını karşılıksız bırakmaz inşallah. seni çok sevdim ben yaa :KK16::KK19::KK54:
Tüh ya. :KK50: Yılmayacağım inat ettim başaracağım ve herkese ulaştıracağım bu videoyu bana ne. :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

ah canım benim,kendinde olmasına rağmen sırf bizde yapalım die nasıl çaba gösterdi ya,emeğine sağlıkk :KK42::KK42:
Canlarııııııııııııııııııııııım sonunda başardım. Daha doğrusu başardık.:KK52::KK52: Filiz'e yardımları için çok ama çok teşekkür ediyorum. :KK54:
İsteyenler yazsın özel mesajla anlatacağım. :21::21::21: Berişim ilk önce sana anlatacağım merak etme. :KK1: :KK1:

ellerine sağlık bitanemmm. filiz arkadaşımızada çok teşekürler. kız yerim ben seni yaa :KK52:

cok güzel bır dıyet bende bugun uygulamaya başladım bakalım ıns. faydalı olur. 3-5 kıo fazlam var ama bır turlu veremedim.

kızlar ben pek giremiyorum bu aralar foruma dün çok rahatsızdım akşam üzeri baygınlık geçirdim nedendir bilinmez sonra toparladım kendimi okul çok zorluyor 3 tezim var onları hazırlıyorum yarın sunumum var haftaya sınavlarım var söylerken sıkıntı geldi :KK43: ama diyete devam ediyorum şu 2 günü bir atlatayım buraya geleceğimmm tekrardan hepinizi öpüyorum sağlıkla kalın :KK54:

X