Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

arkadaşlar bugün 3.günüm kaçamaksız süper devam ediyor

bugün listemi biraz modifiye etmek zorundayım çünkü akşam menüde balık ızgara var..

yediklerim:

sabah: 2 dilim buğday ekmeği arası peynir-maydonoz,1 yumurtanın beyazı, şekersiz çay (süt içmedim yumurta yediğim için)

ara:2 kuru kayısı

öğle: 6 kaşık kabak yemeği, 1 dilim ekmek, salata, ayran

planladıklarım; aralar yine aynı mavi-yeşil ve kuru kayısı olacak sabah yiyemediğim 1 cevizimi de yiyeceğim...

akşama balık ızgara,1 dilim ekmek ve bol salata var

balığın üstüne hep tatlı istenir ya ben de meyve hakkımı 8-10 adet kuru üzüm yiyerek yapacağım. kuru üzüm veya yaban mersini benim tatlı ihtiyacımı inanılmaz geçiriyor..

dün spor yapamadım ama iş çıkışı 17.00-20.00 arası kızımı parka götürdüm deli danalar gibi koşturduk yorgunluktan bittim..

bugün sporumu sabahtan yaptım eliptik bisikletimi yaptım çok zamanım yoktu 20 dakika yapabildim olsun kar kardır..

akşam yine parka çıkacağız..

Halley kaçamağı ha. Hiç hoş olmamış. Bence akşam sadece salata yiyerek dengele.

günaydın tatlımmm yaa ben daha yeni gördüm,selin bacım göndermiş yapılışı.eve gidince indirecem hemen seloşumuzzz bir numara yaşasınn,alkış seloşa alkışşşş öpücüklerrr

Canım benim ya. İnşallah sorunsuz indirirsin sen de. Eğer bu yöntemle de indiremeyen olursa başka yollar denerim inadım inat.

Canım benim ya çok duygulandırdın beni. Gerçekten sizlere yardımcı olabiliyorum ya bu beni o kadar mutlu ediyor ki. İyi ki açmışım burayı dediğin gibi sizler gibi harika dostlarım oldu. Hem zayıflıyoruz hem dertleşiyoruz mükemmel yahu. Allah bizi hiç ayırmasın,hiç aramızda küslük,dargınlık olmasın inşallah.

Halley kaçamağı ha. Hiç hoş olmamış. Bence akşam sadece salata yiyerek dengele.

Benim bugün 3. günüm oldugu halde kacakmak yaptim. Cok üzgünüm ya . Kahvaltimda yediklerim ikidilim ekmek, maydonoz, peynir ve malesef bir dilim börek. Ben nasil dengelemeliyim. Bi de bana da gönderebilir misin zumbayi?

Çok geçmiş olsun canım. :26: İnşallah sınavların çok güzel geçer. Başarılar diliyorum,sağlıklı günler.

Dengelemek adına çok güzel bir örnek olmuş tebrik ediyorum.

Çocuk peşinde koşturmak en büyük spor zaten.

Ama ama küsme Berişim sen bizim bir tanemizsin. Sen bizim idolümüzsün. Sen çok özelsin. Hepiniz çok özelsiniz. Ama Beriş idolümüz.

canım arkadaşım bitanem çok seviyorum sizi çokkkkkkhep burada olacağız burası bizim cafe miz kilo versek bile korumak için burada olacağız ayrılmak asla yok tamam mı kızlar ben hepinizi çok sevdim kilolarımız bir kez işe yaradı bizi tanıştırdı canım ayyyy öyle deme kız idolünüz olacak ne yaptım sen de bir idolsün benim idolüm bitanem

ayyyy indi ama açmadım yarın cihaza atacağım tatlımmm

merhaba kızlar..

dun içime canavar girdiiiiii

eve sarelle alan eşim , işyerine veda çikolatsı getiren arkadaşım, akşam yemeğinde taze yaptığım tereyağlı pilav

dün hepsine yenıldım pazartesi gunu kilom az çıktı ya kendımı nazar ettim valla
sabah hemen yarım kilo farketti

ben kilo olarak kritik noktama geldim, gecen yaz spora giderken de bu kiloda kalmıştım spor bitmişti .

bu gunlerde her zamankinden fazla savaşıyorum kendımle..

ama dun akşam fazladan yurudum ve yıne zumbamı yaptım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…