Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ogün o şarkıyı harika söylüyor. Evet tartıl böylece ilk listede ne kadar verdiğini öğreniriz. Evet bacılar bir fikri olan yok mu? :26:

Benim üst asla 36 olmaz herhalde göğüslerim büyük. Senin kalçada toplanmış yağlar 38'e insen fıstık gibi hatun olacaksın vesselam.

aynen tatlım kalçada toplanmış benimkiler,pis yağlar nolcakk ya hep benim fiziğimi beğenirlerdi nazar mı ettiler nolduysa 3 ay içinde kilo almaya başladım birden ama verecez inşalah hep beraber

Ahan da buldum nasıl ulaştıracağımı o videoları size. Facebook'ta paylaşacağım siz de beni arkadaş olarak eklersiniz. Sadece arkadaşlara görünür yaparım videoyu ve bir sorun olmaz.

aynen tatlım kalçada toplanmış benimkiler,pis yağlar nolcakk ya hep benim fiziğimi beğenirlerdi nazar mı ettiler nolduysa 3 ay içinde kilo almaya başladım birden ama verecez inşalah hep beraber

Nazar olmuşsun belli ki. Kenafir gözlüler. Evet tatlım hep beraber vereceğiz.

Ahan da buldum nasıl ulaştıracağımı o videoları size. Facebook'ta paylaşacağım siz de beni arkadaş olarak eklersiniz. Sadece arkadaşlara görünür yaparım videoyu ve bir sorun olmaz.

tatlım güzel fikir de benim face yok ya,ama yakın bi arkadaşımın faceni açıorum öle dolnamak için,ondan eklesek olarmı,yoksa sahte bi hesapmı açayım :26:

benim mesai bitio bacılar,birazdan çıkacam,yarım saat eve yürüyecemispor başlasınn hadi iyi akşamlar,seviyorum sizlerii öpüldünüzz canlarımm

hahaha selin Allah iyiliğini versin kız fatih soyun o zaman der falan

yaaaaaaa benim yok face iştede yasaklı almam imkansız ordan mail olarak atılamıyor mu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…