Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Valla en sonunda kapatıcam bütün uygulamaları Silicem bırakıcam hastanelere gitmeyi de sonra pes etmemem aklıma geliyo
Sen bence yumurtlama takibini falan dene çok hamile kalan oluyor. Ben herşeyi denedim bir kez aşılama da yaptırdım ondan biraz daha çaresiz hissediyorum

Sen bence yumurtlama takibini falan dene çok hamile kalan oluyor. Ben herşeyi denedim bir kez aşılama da yaptırdım ondan biraz daha çaresiz hissediyorum
Kuzu regli olamadım sinirlerim tepemde hsg sonrasi 3 4 gün geçiken olmuş öyle olursam hafta sonuna denk geliyorum yapamaıcaz ki takibi

Kuzu regli olamadım sinirlerim tepemde hsg sonrasi 3 4 gün geçiken olmuş öyle olursam hafta sonuna denk geliyorum yapamaıcaz ki takibi
Yaparsın canım hemen haftasonuna geliyor diye 5. Gün alsan bile olur ki sadece yumurta takibi olacaksa. Hormon testi yaptıracaksan onu bilemiyorum

Yaparsın canım hemen haftasonuna geliyor diye 5. Gün alsan bile olur ki sadece yumurta takibi olacaksa. Hormon testi yaptıracaksan onu bilemiyorum
Hiç bilmiyorum ne yapacak bana sadece adetin 2 3 4 günü gel dedi ben 2 gün gitmek istiyorum hormon testi vermek için

Ya beni yine hüzün sardı neden bu duygusallık bilmiyorum galiba benim hayaller olmıcak ya ama inşallah sen ve diğer kizlar kavuşur yavrularına
Asıl umutsuz olması gereken benim canım. Dediğim gibi ben birçok yöntem denediğim halde sorunsuz olmuyor. Sen daha yeni yöntemler aşamasına başlayacaksın umut dolu olman gerekir

Asıl umutsuz olması gereken benim canım. Dediğim gibi ben birçok yöntem denediğim halde sorunsuz olmuyor. Sen daha yeni yöntemler aşamasına başlayacaksın umut dolu olman gerekir
Valla olamıyorum ya sanki hiç anne olamıcam yaşta aldı başını gidiyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…