Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Caaanım kızlar ben biraz kafa dağıtacağım sanırım ya her gün vaktimi burda öldürüyorum işim gücüm hep bunu düşünmek oldu her gittiğim doktor stres stres başka bir şey yok , kasma diyor. .
2025 e kadar doğal denemeye karar verdim. Olmazsa 39. Yaşım olacak ve artık başka yollar arayacağım. Umarım hepimiz o beklediğimiz güzel haberleri alırızzzz ve burada paylaşırız
🤲 🌺
İnşallah herşey çok güzel olacak. Burada çoğumuzun sorunu stres zaten. Güzel haberlerini bekliyor olacağız 🌷

Caaanım kızlar ben biraz kafa dağıtacağım sanırım ya her gün vaktimi burda öldürüyorum işim gücüm hep bunu düşünmek oldu her gittiğim doktor stres stres başka bir şey yok , kasma diyor. .
2025 e kadar doğal denemeye karar verdim. Olmazsa 39. Yaşım olacak ve artık başka yollar arayacağım. Umarım hepimiz o beklediğimiz güzel haberleri alırızzzz ve burada paylaşırız
🤲 🌺
Biraz once tamamen ayni seyi dusunuyordum , cunku bu sitede okudukca paylastikca bakiyorum stresim artiyor. Kendimi daha cok sartliyorum.

Biraz uzaklasip, gebelik vs olunca geri donerim dedim.

Kuzucum yaaaa aksi gibi bu ay yumurtlamayı piki gördüm ama sadece bir gün değerlendirebildik :KK43: bu ayda öyle gitti …. Ama seni takipteyimmmmm inşallahhhh 🤲
Hergunu degerlendirmeye calistik kuzum. Gecen persemde 10ncu gun hsg oldum, 12sinde ovulasyon pik oldu.
Hormonlarim da iyi cikti, stres icin nefes egzersizi de yapiyorum surekli.

Artik gerisi Allahin takdiri ne diyeyim 🤷🏻‍♀️

Hergunu degerlendirmeye calistik kuzum. Gecen persemde 10ncu gun hsg oldum, 12sinde ovulasyon pik oldu.
Hormonlarim da iyi cikti, stres icin nefes egzersizi de yapiyorum surekli.

Artik gerisi Allahin takdiri ne diyeyim 🤷🏻‍♀️
Canım merhaba bende 1 ekimde hsg çekildim 11 günüm hala pik değil

Eklentiler

• IMG_0288.png
    IMG_0288.png
    211,2 KB · Görüntüleme: 23
Bugün geç yapıcam dün yumurta akı gibi akıntım geldi değerlendirdim normalde saat 17;00 da yapmam lazım bugün 7 de yapıcam dişarıdayım inşallah piki görürüm 🙏🏻
Bi de kuzum, alkol aldıysan ertesi gün testi etkiliyor.
Yani bende öyle oldu daha önce.

Bi de kuzum, alkol aldıysan ertesi gün testi etkiliyor.
Yani bende öyle oldu daha önce.
Alkolü biraktim kuzum ben içmiyorum 4 5 aydır
Testin varsa hem sabah hem akşam yap derim.
Bugün 8.45 te yaptım maalesef dişaridaydım böyle çıktı testim sanırım yarın yada pazartesi pik görürüm .
Birde şey düşündüm ben vitaminlerime geçen ay yumurtlamadan sonra başladım bu ayda mesela yumurtlamadan önce de kullanmak nasip oldu acaba o etkiler mi hani kalitesi için demekki henüz istenilen kaliteye mi gelmedi de pik olmadi yada hsg yumurtayı etkiledi o yüzden geç oluyor

Eklentiler

• 903A6FEE-2E71-40BC-A349-182D74893480.jpeg
    903A6FEE-2E71-40BC-A349-182D74893480.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 18
Alkolü biraktim kuzum ben içmiyorum 4 5 aydır

Bugün 8.45 te yaptım maalesef dişaridaydım böyle çıktı testim sanırım yarın yada pazartesi pik görürüm .
Birde şey düşündüm ben vitaminlerime geçen ay yumurtlamadan sonra başladım bu ayda mesela yumurtlamadan önce de kullanmak nasip oldu acaba o etkiler mi hani kalitesi için demekki henüz istenilen kaliteye mi gelmedi de pik olmadi yada hsg yumurtayı etkiledi o yüzden geç oluyor
Hsg etkilemez aslında. Aslında vitaminlerle benim pik 1 gün geriledi. Daha erken olmaya başladı, genelde de öyle oluyor aslında. Senin kimyasal olmuştu, acaba o mu etkiledi yumurtalamanı?
Bir de attığın en son testte çok yükselmiş. Yarın pik görürsün bence de.

Hsg etkilemez aslında. Aslında vitaminlerle benim pik 1 gün geriledi. Daha erken olmaya başladı, genelde de öyle oluyor aslında. Senin kimyasal olmuştu, acaba o mu etkiledi yumurtalamanı?
Bir de attığın en son testte çok yükselmiş. Yarın pik görürsün bence de.
Sanırım dediğin gibi kimyasaldan olabilir doktor bile hormon testi yapmadı diğer aya erteledi evet attiğim resimde bende fark ettim yarın yada pazartesi diye düşünüyorum umarım bu sefer kimyasal olmaz 🤦🏼‍♀️ hepimiz birbirimize güzel haberler veririz ❤️

Sanırım dediğin gibi kimyasaldan olabilir doktor bile hormon testi yapmadı diğer aya erteledi evet attiğim resimde bende fark ettim yarın yada pazartesi diye düşünüyorum umarım bu sefer kimyasal olmaz 🤦🏼‍♀️ hepimiz birbirimize güzel haberler veririz ❤️
Kimyasal geçirdiysen geliyor gebelik bence 🤗
Hep duyduğum, burdan okuduğum böyle oldu çünkü

Sanki yumurtlama olmuş gibi canım. Geçen ay hangi günleri değerlendirmiştin hatırlıyor musun ? Yumurtlama mı çatlama mı yoksa ikisini de mi
6 7 pikti değerlendirdim 8 de çatlama olmuştu onu da değerlendirmiştim
Yarini merak ediyorum çatlamami yoksa daha mi koyu diye

6 7 pikti değerlendirdim 8 de çatlama olmuştu onu da değerlendirmiştim
Yarini merak ediyorum çatlamami yoksa daha mi koyu diye
Kuzum instada minnakkurabiyeler diye bi sayfa var sevgi özgedik diye biri sanırım innovitanın üretici sahibi ona fotoları atarsan yardımcı oluyor ne zaman ne yapman gerektiği hakkında

Kuzum instada minnakkurabiyeler diye bi sayfa var sevgi özgedik diye biri sanırım innovitanın üretici sahibi ona fotoları atarsan yardımcı oluyor ne zaman ne yapman gerektiği hakkında
Innovita sayfası da yardımcı oluyor kuzu ama ben atmıyorum çok attım zamanında şimdi böyle kendim deniyorum zaten bu ay regli olursam yumurta takibi için adetın 2.3 veya 4 günü gel dedi doktorum

X