Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Bence beslenmene dikkat edip yürüyüşlerine de çık tabii ama doktora da gitmeye devam et. Belki başka ilacın faydası olur. Ben de doktora gittim verdiği takviyeleri kullandım bir de instagramda gördüğüm yumurtlama masajını yaptım ve ovülasyon testinde ilk defa bu ay kop koyu iki çizgiyi de gördüm. Çok şaşırmıştım hiç bu kadar koyu görmemiştim.
bilmiyorum doktora gitmekten gerçekten yoruldum. çalışıyorum birde izin al git falan zor oluyor benim için. hem geçen ay tedavisiz bir kimyasal gebelik geçirmiştim. Demek ki oluyor doğal yolla da. Bir kaç ay kendim denesem diye düşünüyorum. Ovulasyon testi kullansam mı bilemiyorum.

yani hormon sonuclarımda pcos gözükmüyor ama adet düzensizliğim oldugu için pcos görünümü diyor. Olur yapalım valla, benim aklımda şu var günde 1,5-2 Litre su içmek, yürüyüş yada leslie, aralıklı oruç yapmak. Bol salatalı beslenmek. Öncesinde denediğim yöntem böyle kilo vermiştim iradeli olunca.. Boyum 1,57 kilom 65 55e düşmek istiyorum. Sizin hikayeniz nedir? :))
Benim 9-10 ay oldu denemeler. Ama son 3-4 u ciddi ciddi ovulasyon takipli idi. Vitaminlerle takviyelerle tum tuslaara basiyorum. Bir taraftan da doktorumla gorusuyorum, 2 hafta icinde ultrason filmi cekecegiz. Akabinde daha uygun takviyelerle belki asilamaya gececegiz. Ama gerek tup bebek gerek asilamada hepsinde beslenme duzeni, egzesiz , iyi uyku duzeni istiyorlar.

Sizin kimyasal olsa gebelik gecirmeniz aslinda iyi birsey. Sonrasinda burda hemen hamile kalan kadinlari okudum.
Peki duzensiz adetinizin sebebi ne ki? Hic bir cevap alabildiniz mi doktordan?

bilmiyorum doktora gitmekten gerçekten yoruldum. çalışıyorum birde izin al git falan zor oluyor benim için. hem geçen ay tedavisiz bir kimyasal gebelik geçirmiştim. Demek ki oluyor doğal yolla da. Bir kaç ay kendim denesem diye düşünüyorum. Ovulasyon testi kullansam mı bilemiyorum.
aynı şekilde ben de 2 sene önce hiç bir şey yapmadığım halde kimyasal gebelik geçirmiştim. Ovülasyon testleriyle denedim olmayınca doktora gittim. Değerlerimizde hiç bir sorun çıkmadı ama hem yumurta hem de sperm kalitesini arttırmak için takviye edeci gıdalardan eşim de ben de bu ay kullanmaya başladık. Evet işteyken izin alıp doktora gitmek çok zor oluyor. Ovulasyonla takip edin bakalım bu ay. Adetleriniz düzensizse yumurtlamayı yakalamak daha kolay olur.

Bence beslenmene dikkat edip yürüyüşlerine de çık tabii ama doktora da gitmeye devam et. Belki başka ilacın faydası olur. Ben de doktora gittim verdiği takviyeleri kullandım bir de instagramda gördüğüm yumurtlama masajını yaptım ve ovülasyon testinde ilk defa bu ay kop koyu iki çizgiyi de gördüm. Çok şaşırmıştım hiç bu kadar koyu görmemiştim.
Kuzum 2 ay önce doktora gittim evden çıkarken ovulasyon testi yaptım pik çıktı , nasıl sevindim en az 17 mm vardır diye , yol 1 saattir en fazla gittik ultrasonla baktı yumurta yok henüz demesin mi😮 adetten sonra gün aşırı ilişki en sağlıklısı sanırım .

Ayrıca kimyasaldan sonra hemen hamile kalınıyor diye cok duydum burda 😍🤩

Kızlar bugün 10. günümmüş takvime baktım. Predictor test yaptım böyle , olsa daha belirgin olur muydu ya da daha erken mi acaba .. 6 gün önce dediği için bunu aldım. Benim de 6 /7 günüm var regle

Eklentiler

• IMG_1290.jpeg
    IMG_1290.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1311.jpeg
    IMG_1311.jpeg
    682,8 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar bugün 10. günümmüş takvime baktım. Predictor test yaptım böyle , olsa daha belirgin olur muydu ya da daha erken mi acaba .. 6 gün önce dediği için bunu aldım. Benim de 6 /7 günüm var regle
Bence erken hala, 12nci gun silik cikmaya baslar. 12nci gun sabah ve aksam yapin karsilastirin bence.
Bir de biri yazmisti artimed ve daysdoctor testleri yalanci pozitif cikartiyormus. Onlardan almamanizi oneririm.

Bence erken hala, 12nci gun silik cikmaya baslar. 12nci gun sabah ve aksam yapin karsilastirin bence.
Bir de biri yazmisti artimed ve daysdoctor testleri yalanci pozitif cikartiyormus. Onlardan almamanizi oneririm.

Predictoru böyle gördükten sonra ne test alasım geliyor ne yerimden kalkasım:KK43:
Olsa cıkarırdı silik milik bi şey .. Neyse yapacak bi şey yok 🤷‍♀️

Sen kendin gözünle bişey görebiliyor musun canım. 6-7 gün kala çokta pembe çıkmayabilir çıkanlar var evet ama döllenmeye göre değişiyor herhalde

Predictoru böyle gördükten sonra ne test alasım geliyor ne yerimden kalkasım:KK43:
Olsa cıkarırdı silik milik bi şey .. Neyse yapacak bi şey yok 🤷‍♀️
Uzulme ama ya. Sen doktora gittiginde Hsg cektirdinmi hic? Rahminde , yumurtalarinda , hormonda nasil varmi bisey ?
Bizim yaslarda amh biraz dusuk oluyor.

Dün ani bir hareketle ayağımı çekince sol kasığımda sızlama gibi bişey oldu ama kafamdan mı üretiyorum acaba deyip kendime kızdım 🥹 onun dışında bişey yok canım sende var mı
Dün asiri gazim vardi bide sanki kasiklarimda birsey oluyo anlamiyorum bende oyle düşünüyorum acaba kendi kendime birseyler ariyorum

Dün asiri gazim vardi bide sanki kasiklarimda birsey oluyo anlamiyorum bende oyle düşünüyorum acaba kendi kendime birseyler ariyorum
Ay o gaz olayı bende de vardı da onu hiç yormamıştım. Hatta bildiğin bağırsak hareketlerini hissediyordum.Bide iki gündür çok başım ağrımıştı ama yok ya daha fol yok yumurta yok bahane arama kendine dedim 😅😅

X