Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Kızlar gece karnım daha doğrusu vajina üzeri ve kasık bölgesi çok ağrıdı belimle beraber .. Sabah kalktım test yaptım bi şey diyemiyorum…
Bugün ilişkinin 10. Günü acaba kanda beta çıkar mı varsa ? Ağrı kesici , sıcak su vs yapıcam yapamıyorum ..
Sen çıplak gözle birşey görebiliyor musun canım. Varsa kanda çıkar diye düşünüyorum ama bilemedim sıcak su işini

Kızlar gece karnım daha doğrusu vajina üzeri ve kasık bölgesi çok ağrıdı belimle beraber .. Sabah kalktım test yaptım bi şey diyemiyorum…
Bugün ilişkinin 10. Günü acaba kanda beta çıkar mı varsa ? Ağrı kesici , sıcak su vs yapıcam yapamıyorum ..
Kuzum yok sanki ya ama daha erken olduğu icin olabilir mii

Kuzum yok sanki ya ama daha erken olduğu icin olabilir mii
Kızlar ya ben dün lavaboda kahve bi lekelenme yaşadığımı farkettim bir gün öncede anlamsız nokta gibi bir pembelik vardı. Ama önü sonu filan yok defalarca kontrol ettim. Yerleşme dedikleri bu olabilir mi? Yoksa ağrıyı düşününce sağlam enfeksiyon filan olduğuma ikna olcam..

Kızlar ya ben dün lavaboda kahve bi lekelenme yaşadığımı farkettim bir gün öncede anlamsız nokta gibi bir pembelik vardı. Ama önü sonu filan yok defalarca kontrol ettim. Yerleşme dedikleri bu olabilir mi? Yoksa ağrıyı düşününce sağlam enfeksiyon filan olduğuma ikna olcam..
bence yerleşme olabilir. Geciktinizmi

Yerlesme icin de erken sanki. Ama insallah yerlesmedir.

Öyle miiiii 😍 ne kadar geçti yumurtlama üstüne ya da adete kaç gün var😍 beklemesi çok heyecanlı haber verin lütfennnnn
Adetim 2-3gun geçti açıkçası midemde bulantı var ne zamandır bir densirt ağrılarım ama ben çok ümitli değilim aslında takviye kullanmıştım onlar gecikme yaparmış😬

Adetim 2-3gun geçti açıkçası midemde bulantı var ne zamandır bir densirt ağrılarım ama ben çok ümitli değilim aslında takviye kullanmıştım onlar gecikme yaparmış😬
Ayy hadi inşallah☺️☺️. Sonuç yarın mı çıkacak. Merakla bekliyorum. Benim de gecikmenin 2. günü. Ama sanki adet olacak gibiyim.

Ben hiç bilmiyorum ama olabilir tabi. Ona da kırmızı olmadığı sürece sıkıntı yok diyorlar

12. Gün daha iyi olur net sonuç için. Bekleyin bakalım. Ağrı kesici parol olabilir dayanamayacak gibiyseniz. Sıcak su torbası da yapabilirsiniz. Gebeyseniz de değilseniz de sorun olmaz biiznillah.

Ben ilk gebeliğimde 4 gün kala yaşamıştım yerleşmeyi, bu şekilde oluyor sadece peçeteye bulaşıyor. Ağrı da adet sancısı gibi olabiliyor ilk başlarda.

Kızlar bende kontrolden geldim şimdi. Yumurtalarımın henüz çatlama boyutuna gelmediğini gelişmediğini söyledi. İlaç bu sefer etki etmedi bazen olur böyle dedi :/ adet olursan gel farklı bir ilaçla deneyelim dedi, ama gitmeyi düşünmüyorum. Sağlıklı beslenmeye kilo vermeye yürüyüşe başlayayım diyorum. Sizce nasıl yapayım kızlar

Kızlar bende kontrolden geldim şimdi. Yumurtalarımın henüz çatlama boyutuna gelmediğini gelişmediğini söyledi. İlaç bu sefer etki etmedi bazen olur böyle dedi :/ adet olursan gel farklı bir ilaçla deneyelim dedi, ama gitmeyi düşünmüyorum. Sağlıklı beslenmeye kilo vermeye yürüyüşe başlayayım diyorum. Sizce nasıl yapayım kızlar
Bir kaç ay bu şekilde dene o zaman. O arada ovulasyon testi ile takip edebilirsin

Sizde Pcos vardi dimi? Egzersiz ve saglikli dusuk karbonhidratli hatta glutensiz beslenme en iyi gelenmis.
Ayni zamanda ovulasyon testlerini denersiniz.
Hadi gelin beraber yapalim :) gunluk 10 bin adim sart olsun mesela

Bence beslenmene dikkat edip yürüyüşlerine de çık tabii ama doktora da gitmeye devam et. Belki başka ilacın faydası olur. Ben de doktora gittim verdiği takviyeleri kullandım bir de instagramda gördüğüm yumurtlama masajını yaptım ve ovülasyon testinde ilk defa bu ay kop koyu iki çizgiyi de gördüm. Çok şaşırmıştım hiç bu kadar koyu görmemiştim.

Sizde Pcos vardi dimi? Egzersiz ve saglikli dusuk karbonhidratli hatta glutensiz beslenme en iyi gelenmis.
Ayni zamanda ovulasyon testlerini denersiniz.
Hadi gelin beraber yapalim :) gunluk 10 bin adim sart olsun mesela
yani hormon sonuclarımda pcos gözükmüyor ama adet düzensizliğim oldugu için pcos görünümü diyor. Olur yapalım valla, benim aklımda şu var günde 1,5-2 Litre su içmek, yürüyüş yada leslie, aralıklı oruç yapmak. Bol salatalı beslenmek. Öncesinde denediğim yöntem böyle kilo vermiştim iradeli olunca.. Boyum 1,57 kilom 65 55e düşmek istiyorum. Sizin hikayeniz nedir? :))

X