Sağlıklı beslen, dolu dolu yaşa! / Yaşam Günlüğü

gulfuren canım benim çok teşekkür ederim aslında sizin desteğiniz sayesinde ben de motive oluyorum gördükçe sizi ben de gaza geliyorum ben de sizin konuyu takip ediyorum ☺

Ben de 55e düşünce bir incelme programı uygulamayı düşünüyordum söylediğin çok iyi oldu saol tatlim hemen bakıyorum

Canım süper gidiyorsun bugün kol çalıştım ama o videodan değil. Çok acıdı kollarım proteine buara dikkat etmiyorum bak hatırlattığın iyi oldu. Yarın süper et günüm olacak doyasıya ve lezzetli şekilde protein tüketicem.

S sahlep canım asıl sen süpersin
ben bugün regl ağrısı yüzünden spor yapamadım bi de tatlıyı biraz abartarak 2000 kaloriye tamamladım sanırım.
Bugün ilk günüm olduğu için çok katı davranamadım, genelde ayda 2-3 gün 2000 kaloriye çıkıp kaçamak yapmaya sert bakmıyorum. Ama arkasındaki günler güzelce telafi ederim. Önümüzdeki şu üç gün çok daha dikkatli gidip sporumu da güzelce yapicam.

Canim benim yerim seni :* arada kacamak yapmazsak uzun sureli diyet yapamayiz :) ben de regl gunum canim ne cekiyorsa yiyecegim bugun yarin olurum, oley

Canim benim yerim seni :* arada kacamak yapmazsak uzun sureli diyet yapamayiz :) ben de regl gunum canim ne cekiyorsa yiyecegim bugun yarin olurum, oley

Ya dmi ama canım benim valla moral oldu ben de çok mu kaçırıyorum acaba diye üzülmeye başlamıştım. Madem ayda bir yapıyoruz pişman olmak yerine keyfini çıkaralım
Ohh rahatladım valla saol bebişim

Elbette kuzum sen panik yapma. Ben mesela yarin kokorec veya durum doner yicem :))sonra waffle ohh cok lezzetli seyler yicem :)) ayda 3 gun kacirdik bir sey olmaz tadina varalimm :***

Regl zamanı hepimiz coşuyoruz.Üzülme önemli olan sonradan telefi edebilmek.

Elbette kuzum sen panik yapma. Ben mesela yarin kokorec veya durum doner yicem :))sonra waffle ohh cok lezzetli seyler yicem :)) ayda 3 gun kacirdik bir sey olmaz tadina varalimm :***

Nasılsa her zaman yapmıyoruz olsun o kadarcık ben bugünü 1500 kaloriyle kapatacağıma bile seviniyorum. Bi de şimdi bir güzel yürüyüp egzersizlerimi de yaptım mı ohh benden keyiflisi yok

Nasılsa her zaman yapmıyoruz olsun o kadarcık ben bugünü 1500 kaloriyle kapatacağıma bile seviniyorum. Bi de şimdi bir güzel yürüyüp egzersizlerimi de yaptım mı ohh benden keyiflisi yok
Ben bugun ev temizligi yaptim baska da hareket yoktu ben de kuzum supersin super. Bugun de ben costum pizza soyledim patates kizartmasi kola ooh cok keyiflendim iyiki yaptim ayda birkac gun yapalim öyle

Tarçın ve tarçın kabuğu kullanabilirsin.Şekeri dengeliyor

Evet tatlim ben de her meyvenin yoğurdun sütün uzerine tatlı niyetine toz tarçın serpiyorum kabuk tarçını da suyuma atıyorum. Yani tarcının etinden sütünden yününden her setinden faydalanmaya çalışıyorum

Ben bugun ev temizligi yaptim baska da hareket yoktu ben de kuzum supersin super. Bugun de ben costum pizza soyledim patates kizartmasi kola ooh cok keyiflendim iyiki yaptim ayda birkac gun yapalim öyle

Ellerine sağlık canım benim daha ne hareketi koca evi tek başına temizlemişsin benim de bi ara yapmam lazım ev leş oldu üşenmesem bi de
Afiyet olsun bu arada arkasındaki günler dikkatli git bebisim biz bu diyete baş koyduk zayıflamak bizim işimiz ama yalniz inanmıyorum çok güzel fikir bebisim kutluyorum seni zaten diyetlerde bile ödül öğünleri oluyor bence biz de ayda 2-3 gün: 1600 max. 2000 kaloriye kadar izinli ödül günleri yapalım pişmanlık duymak da koy keyif alarak ohhhh sonraki günler de daha dikkatli oluruzz yuppiiii

Selam tatlişler

Ben bugünü 1600 kalori ile kapatıyorum hatta bir de buna seviniyorum o kadar fena yani ben de durumlar

Sabah işe giderken akşamdan yaptığım sütte bekletilmiş yulaf ezmesinden aceleyle 2-3 kaşık alabildim. Merak eden olursa diye tarifi:

1 bardak süt

4 veya 5 kaşık yulaf ezmesi

1 tatlı kaşığı bal (opsiyonel)

Yarım muz veya böğürtlen ve yaban mersini

1 tatlı kaşığı hindistan cevizi

1 çay kaşığı Chia tohumu

1 çay kaşığı keten tohumu

1 çay kaşığı tarçın

Hepsini bir kapta 2-3 saat buzdolabında bekletmeniz yeterli ben sabah erken kalkacaksam akşamdan yapıyorum sabaha saniyesinde hazır kahvaltım oluyor

Öğlen yemeği:

Peynirli börek

1 küp petek pal (2 küp şeker büyüklüğünde)

1 küp tereyağı (2 küp şeker büyüklüğünde)

1 tatlı kaşığı çemen

1 minik dilim zeytinli susamlı ekmek

1 dilim beyaz peynir

Evet evet hepsini yedim

Aksam yemeği:

1 kase yoğurt

1 muz

1 avuç leblebi

8-9 adet kuru dut

Bi de bu hafif öğünüm bu bile kalori bombasi

Ara öğün sade kahve, bir minik kare çikolata ve 15 adet badem

Totalde 1600 kusur kalori oluyor ben buna da şükrediyorum gerçi.

Düne göre iyi sayılır yalnız işten gelir gelmez oturmadan hemen çıktım koşu bandına bu gazla 2 saat dizi izleyerek yürümüşüm biraz da kol egzersizi yaptım ohh tamaaaam biraz kendimi iyi hissettim spordan sonra iyi geldi.

Ben de durumlar bu kızlaar çok öperim

Iste aradigim motivasyon oleyy tatlim aksam kalorimi tam dozunda tamamladim ucu ucuna bugun tarti biraz moralimi duzeltti. Bugun cosabilirim tartiya guvenip Daha bir seyler yemeden damladim buraya. Aksama uzuncaa paylasimlardayim :) cok optum

Iste aradigim motivasyon oleyy tatlim aksam kalorimi tam dozunda tamamladim ucu ucuna bugun tarti biraz moralimi duzeltti. Bugun cosabilirim tartiya guvenip Daha bir seyler yemeden damladim buraya. Aksama uzuncaa paylasimlardayim :) cok optum

Motivasyon önemli tatlım Bugün tartıdaki 62-63u görünce motivasyonum düştü bir moralim bozuldu sorma diyeti bırakacaktım az kalsın sonra kendime geldim Allah'tan yapma ödem o regl şişkinliği diye zor ikna ettim kendimi. güzelce sporumu yaptım akşama da hafif yedim bir de kol ve karın egzersizlerimi yaparsam benden iyisi yok yalnız haftaya ben de listedeyim diğer topikte hem çok korkuyorum hem de heyecanlı aslında bana da güzel motivasyon oldu hırs yaparım biraz ay inş bu hafta da benim yüzümü güldürür tarti bu arada paylaşımlarını bekliyorum bebiş

Kızlar bu tatliş ara öğünümü sizinle paylaşmaktangurur duyuyorum

Hem çok leziz hem de doyurucu ve sadece 200 kalori olarak benim son zamanlardaki gözdem oldu kendisi ismini de yaz rüyası koydum

Tarifi: 1 adet dilimlenmiş orta boy muz
2 ufalanmış ceviz
1 avuç leblebi
1 çay kaşığı tarçın (tabağın yarısının üzerine serpilecek )
1 çay kaşığı kakao (tabağın yarısının üzerine serpilecek )

Ben hep tarçın serperdim ama kakao da üzerine harika bir lezzet katıyor. Tarçından sıkıldıysanız ya da değişiklik isterseniz siz de meyvelerin özellikle de elmanın üzerine kakao serperek yiyin ara öğünleriniz şenlensin

Çok öperimm

Eklentiler

• 20160226_194535.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 57
Selam minnoşlarım

Hemen günlük raporumu sunuyorum huzurlarınıza

Sabah kahvaltım:
1 haşlanmış yumurta
Yarım demet marul
1 yemek kaşığı nar ekşisi (marul üzerine)
1 iri dilim ezine peyniri
Yarım çay kaşığı coruk otu (peynirin üzerine )
2 ceviz
1 dilim çavdar ekmeği

Öğle: 1 adet protein bar ve şekersiz türk kahvesi

Ara öğünüm: 2 minik çikolata

Aksam: biraz önce tarifini paylaştığım Yaz Rüyası
Son ara: sade kahve

Tabi çikolataları yiyince akşam bari hafif gideyim dedim. Bugün tartıda 1- 2 kg fazla görünce resmen kahroldum o yüzden çikolataya verdim kendimi maalesef her kadın gibi ben de moralim bozulunca kendimi tatlı yerken bulabiliyorum. Yapılabilecek en kötü sey: duygularını yemeğe karıştırmak neyse sonra bu iş için verdiğim emekler ve o güzel zayıf günlerim aklıma geldi de kendine gel kızım diye kendi kendime atarlandım. günü de 1300 kalori ile tamamladım. Sonrasında ver elini interval antrenman uzun zamandır interval koşu yapmamışım heralde özlemişim valla. Bi de normalde yüksek hızlarda kısa süreli koşardım koştuğum süre kadar da orta tempoda yürürdüm. Bugun bir değişiklik yaptım yüksek tempoda kısa süre koşmaktansa düşük tempoda (7.5 hızda) uzun süreli koşarak interval antrenman yaptım. Malum yağ yakımında interval antrenmanın etkisi büyük

Bende durumlar bu kızlaar öperim çok

Regl siskinligidir bebegim o regl donemi siser cikarim ben de.sakinn birakma pes etmiycezz :) hicc dert etme reglden 5 gun sonra normale doner her sey birden bire 2,3 iniverir tartida :) menuler super kosu da yapilmis ee daha ne olsunnn :***

Regl siskinligidir bebegim o regl donemi siser cikarim ben de.sakinn birakma pes etmiycezz :) hicc dert etme reglden 5 gun sonra normale doner her sey birden bire 2,3 iniverir tartida :) menuler super kosu da yapilmis ee daha ne olsunnn :***

Ayy inş korkuyorum valla ama düzelecek insss olacak pes etmek yokkm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…