Safak Kac?

hihoyyytşafak=5 :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

Arkadaşlaar şafak 23sırnaşık şey sonuna yaklaştıkça ben tırsmaya başlıyoruuumlaelaelaelaelae

kızlar benimde son 30gunum gerçekten sona gelince insan biraz korkuyo ya bu arada sezeryan yaşayan tecrubelı anneler bilgi ltffff:)))

şafak 18 kızlar ben normal doğm istiyorum ama bebişimin kilosu fazlaymış doktor sağolsun sıkıntı yaşarız diyo birde merak ettiğim bişi daha olaki bayramda geldi bizim küçük cadı o zaman sigortaya dahil değilmiş doğum ücreti bi bilgisi olan var mı ??? eğer öyleyse benim şuan kontrolüne devam ettiğim hastanede doğum yapmam çok zor çünkü çooooook tuzlu oluyo .... :sm_confused:

hihoyyythihoyyyt Şafak Doğan Güneş hihoyyythihoyyyt
inşallah minik meleğim yarın bu saatlerde kucağımda olur :Saruboceq:

hihoyyythihoyyyt Şafak Doğan Güneş hihoyyythihoyyyt
inşallah minik meleğim yarın bu saatlerde kucağımda olur :Saruboceq:

Phatoshcum bugun gecmez artik senin icin :))
Bugun dogumdan hemen sonra yapamayacagin seyleri yap istersen.Ne biliyim iste,kuafore git,sinemaya git,kitap dergi al bebekle ilgili.
disarda guzel bir yemek ye esinle..(ama ramazan mesela aksam)
valla sizler boyle dogurmaya basladikca ben sizden cok heyecan ve heves duyuyorum.
Benim sezeryan tarihi bile 10 ekimde belli olacak...
Yarin saglikla alirsin insallah kucagina, bizim icinde mis gibi koklarsin minigini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…