...Sadece Ceza Verilen Mesajlar ...1...

Alçaklar sizi gidi dalga geçiyosunuz :nazar:

yok be canım. olur mu öyle şey....hiç dalga geçermeyiz.. ya ben senaryoda nuri alçoyu çok aradım. bak o zaman o film iş yapardı. o adam yerine nuri alço. üstünde saten sabahlığı bir elinde viskisi ,diğerinde gazozu. daha bir heyecanlı olmazmıydı ya.....

kızlar ben alısverıse gıttım gelene kadar..bızım dızı...fılmmı oldu yoksam...
kız oskar adayı fılan olur...

derin darbe yafri ceylanım:1closedeyes:
birdaha başka bir nickle bu forumda salınırken akıllı davran insanları aptal yerine koyma gafletinte kendi aptallığını ortaya koyuyorsun.:mymeka:
burda kimse salak değil .tüm mesajlarına bakınca şizofren ilkokul çocuğu gibi sallamış durmuşssun.git itiraf bölümünde hatanı haykır.sonra psikoloji bölümünde rahatsızlığına çare ara:eek:klava:
burda bunlarla uğraşana kadar git tedavi ol.birdaha bu forumda olacaksan lütfen GERÇEK sorunlarını paylaşta bunca insanın iyi niyetini sömürme.
kimse yemiyor bunları ama bir ihtimal doğrudur diye yardımcı olmaya çalışıyor herkes sana.
bu arada sen bu kişilik bozukluğuyla babandan dayakta yersin,kaynananlada atışırsın,iş bulamazsın birazda zor evlenirsin:mymeka:
yar saçların lüle lüle sondarbe sana güle güle:teytey:

aaa olmuyo boyle son darbe nerdesın bak kullanıcı azalkdı gel bır ofsayt daha yapta forum canlansınnn cosalımm

anacığım bu topik duruyormu hala biz edimle yemeğimizi yedik geldik bile

Kıs SON DARBE bacım sende tam cıvıtmışsın ya :KK70: Cıvıtık şaziye seni keşke atlasaymış o moruk üstünede görürdün onca insanla kafa bulmayı:p

SON DARBE kullanıcısından alıntı
merhaba arkadaşlar öğleden sonra iş görüşmesine gidicem de acaba nişanlı olmamı işe almamak için bahane ederlermi napayım bana akıl verin çbk...

OKYPETE kullanıcısından alıntı Bak bir gün önce ne hevesle gitmişsin iş görüşmesine. insan bilir mi hiç karşısına nuri alçonun çıkacağını..sen de saf saf nişanlıyım işe alırlarmı diye soruyorsun...oysa neler gelecekmiş başına......

Buna bayıldım okypetecim ağzına sağlık.:roflol::roflol:Coşkun çıksaydı görürdü.:roflol:

bızı yobazlastırma konusunda hız kesmeyen ıktıdarı; canını dısıne takarak destekleyen ,butun ınkılapları hıce sayan ceza almıycaksam Ataturk'u sevmıyorum dıebılen ,askerlık yan gelıp yatma yerı dııl dıyıp kendı evlatlarını kose bucak askerlıkten kacıran,sehıtlerden kelle dıen sayın basbakanım ve murıtlerıne cok ama cok tesekkur edıyorum el bırlıgıyle Atam'ın kemıklerını sızlatıyorsunuz alkıssssss

Arkadaşlar merhaba,
Cabbage Pow lahana çorbası kapsülünü 39 ytl'den gönderebilirim. 10 adet ve üstü alana kargo ücretini ben ödeyeceğim. sipariş vermek isterseniz lütfen beni 0532.301.73.11'den arayın veya figenkarais@superonline.com'a adınız, soyadınız, iletişim tel. ve mail. adresinizi bırakın. en kısa sürede geri döneceğim. Sevgiler, figen karaismailoğlu

Öncelikler merhabalar,
Uzun zamandır siteye girmiyordum dün girdiğimde de bu aloe vera ürünler hakkında ki yazılarınızla karşılaştım konu ile ilgilendiğim içinde cevap yazmak istedim bu firma 136 ülkede ürünleri kullanılan bir firma (Firma adını yazamadım yasak mı yazmak bilemedim )ürünler sağlıklı yaşam için son derece güzel katkı maddesiz destek ürünler zayıflamadan sağlıklı yaşamaya cilt bakımına ürün yelpazesi bulunmakda satışı disbüritör aracılığı ile yapılıyor (Avon v.s gibi ) konu ile ilgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim İstanbul da oturan arkadaşları seminerlerimize davet ederim hem firmayı tanır hem işleyişi hakkında bilgi alır en önemlisi de ürünlerin tanıtımını Dr anlatımıyla dinlersiniz İstanbul dışından olan arkadaşlarda bulundukları ili bana bildirsinler kendi bulundukları bölgede temsilci firma bulunuyorsa kendilerini oraya yönlendire bilirim ilgilenen arkadaşlar mailimden de bana ulaşabilirler sağlıklı günler dilerim.

NOT: bu konu ile ilgili yazılan yazının üstünden baya bir zaman geçmiş:bbo: ama baştada dediğim gibi uzun zamandır giremiyordum görünce de yazamadan edemedim.

kizlar aybala preseedi sormus. hepinize yazayim dedim. Artı sağlık hizmetleri ürünü getiriyor. Orda Ali Bey var KK üyesi olduğunu söylenince indirim de yapıyolar.
Tel: 216 565 24 27 - 565 24 48

..........................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
dilara ben kızlar...site yönetimi gurba prenses sayesinde siteye girişimi bir kaç gün yasakladı..inanılmaz sinirliyim...
aramızdaki samimiyet gereği ona kötü bir şey söylememe rağmen şikayet etmiş...
benim tarzım bu biliyosunuz..
neyse tekrar dönmeyeceğim kusura bakmayın hepinizi seviyorum...arkadaşımdan takip ederim belki sizi öptüm...

valla bişi diyimmi korkuyorum benim düğünümde millet gelin olarak beni gördüğünde şu lafı demelerinden "2 kemiği çakmışlar karı diye satmışlar" :)

burası nezih biyer canım burda kimse sana evet kocanı aldat terket kızınıda yok say demez. sen yanlış yerdesin burası senin yerin değil.sen yaptğını onaylıcak sana destek olcak bir forum bul bulabilirsen ordanda bize selam yolla.nasıl üredin onada şaşıyorum evladına acıyorum.git kısırlaştır kendini....

bu konudan ceza da alırım muhtemelen ama içim rahatlar ya sorun yok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...........................................................

Son düzenleme:
X