...Sadece Ceza Verilen Mesajlar ...1...

. gün 10 taneye kadar yumurta yenecek.
2. gün yarım kilo domates yarım kilo salatalık
3. gün 1 kg tavuk göğsü
4. gün 1 kg haşlanmış patates
5. gün 1 kg meyva. ancak karpuz kavun gibi şekerli meyvalar değil. erik kiraz vs yenecek
6. gün 1 kg haşlanmış kabak
7. ve son gün 1 kg elmadan şekersiz komposto yapılacak.

Arkadaşlar bu 10 yumurta olayı beni düşündürdü biraz .Öğrenciyken 3 yumurta yemiştimde hertarafım kaşınmaya başlamıştı solugu hastanede aldım:))

Özel Ders

ben de almak istiyorum ama kimisatis.com da tabanlığın yanında artık uzamax ya da kitapcık verilmiyor mu? ben mi yanlş siteye bakıyorum.*????

cevap verirseniz öperim severim teşekkür ederim ... bekliyorumm

Merhaba 07,12,2008 sevgilimin doğum günü ben çok sabırsız biri olduğum için hediyesini bir buçuk hafta önce aldım ve dün verdim kaydirigubbakcemile3 şimdi ayın 7 si doğum günü ogün içinde özel bişiler yapmak istiyorumm ve parlak fikirlerinizi bekliyorum ne olursa... onu şaşırtıcak mutlu edicek bişiler.. sözler bir hazırlık bir program ne olursa yani.. :asigim: evli bekar herkes fikrini yazsın lütfen

Merhaba Sollina değişik fikir olarak pasta önerisi sunabilirim. Ben isteğe göre pasta tasarlıyorum. İstersen siteme bak, tatlimatli

arkadaşar merhaba, ben internetten reklam izleyerek para kazanıyorum, ilgilenen varsa tavsiye eerim, iş saatlerinizi kandiniz belirliyorsunuz, ve iyi bir ek kazanç elde ediyorsunuz

:teytey:

Bu arada ic denetci diyede meslek duymadim hic.
Madem meslegin yok neden evhanimiyim diye yazmiyorsun badem.
Ne yaparsan yap bu hayatta istersen kapici ol ama gurur duy yaptiginla, isinin en güzelini yap, sev meslegini.
Böyle bilmedik seylere yorum yazmakda ic denetlemeci olarak cok güzel yaaa..:roflol:
:roflol::roflol:

Nesine teşekkür edecek mişim? Zaten görevi değil mi? Hiçbirinin birbirinden farkı yok. Sn. Kılıçdaroğlu SSK müdürü olduğu zaman sülalesinden 70 kişiyi işe alıp ihya etmiştir. O zaman ki verilen ihaleler de cabası. Seçimler yaklaştıkça siyasiler, birbirlerinin kirli çamaşırlarını ortaya dökmekten başka bir iş yapmıyorlar. Yerel seçimler geçtikten sonra yine al gülüm ver gülüm devam edecektir. Biri çarşafa sarılır, diğeri kriz teğet geçti der. Birisi de çıkıp gerçekçi projeler ortaya koymuyor. Hep kuru vaatler. Seçimi kaybeden, başarısız olan neden köşesine çekilmez. Her seçim aynı şahısları görmek zorunda mıyım? 3 seçimdir oy kullanmıyorum yine kullanmayacağım.

ülkemizin selmete kavuşması açısından sizin ve sizin gibi düşünenlerin bir yol çizmesi gerektiğine inanıyorum. neticede bu ülkenin bayrakları altında soluk alıyorsunuz
saldım çayıra mevlam kayıra dersenizbaşınıza gelen her türlü belada kendi imzanızı bulursunuz...
eşyanın tabiatı gereği fikrime katılmamakta özgüsünüz ama bir fikriniz olmalı yaşını başını almış aklı başında bir insan olarak...

Fikrim olmadığını nereden çıkarttınız? Yazdım yukarıda açık açık biraz daha detaylandırayım. Kömür dağıtmakla, burs vermekle, çarşaflılara rozet takmakla, çıkıp kıytırık bir şirket üzerinden devede kulak kalan yolsuzluk dosyalarını açıklamakla iyi siyasetçi olunmaz. Herkes sivrisinek kovmakla meşgul bataklığı kurutmakla uğraşan yok. Son Amerikan seçimlerini izlediniz mi bilmiyorum. TV'ye çıkıp milyonların önünde Amerika'nın krizden çıkmasına ve askeri operasyonlarına dair planlarını açıkladı iki lider de. Sorular soruldu ve hemen hemen her soru için 2 dk süre verildi lafı ağızlarında gevelemesinler diye. Gelecek adına yapacakları işleri açık açık söylediler. Birbilerine çamur atmaya kalkmadılar. Bir kaç magazin meraklısı gazeteciyi saymıyorum hiç. Var mı burada böyle birşey. Neden bizim siyasilerimiz çıkıp da halk önünde karşılıklı ne yaptıklarını ve ne yapacaklarını anlatmıyorlar. Çunki karşılıklı çıkarlarsa birbirleri ile kavga etmekten başka sonuç çıkmayacak da ondan.
Hindistan'da terör saldırıları oldu geçen hafta. Ne oldu peki? İçişleri bakanı gerekli güvenliği sağlayamadığı için istifa etti. Biz de hızlı tren icat ettiler onlarca vatandaş hızlı tren kazasında hayatını kaybetti Ulaştırma Bakanı üzerine bile alınmadı. Bakın olayı partilere indirgemiyorum. A iktidarı B iktidarı farketmiyor. Kim gelirse gelsin iyi işleri üzerine alırken kötü bir şey olunca pişkin pişkin açıklama yapmaktan başka birşey yapmıyor. Bir önceki seçimde tu kaka dediği adamı(Karayalçın) tutup Belediye Başkan adayı yapabiliyor. Göz boyama türünden şeylere kanmamak gerekiyor. Onları biz değişime zorlamaz isek değişecekleri yok.

Bu yazdıklarınızda ben suçlu olarak siyasetçileri görmüyorum..
Bizde olmaz böyle şeyler çünkü halk bunu istiyor bi düşünsenize
Meclisdeki tekme tokat kavgaları
Hangi birimizde çıkıp bunu bizim vekilimiz yapmamalı demiyor ?
Bak bu çok basit bir örnekti
Daha kötü örnekleride var
Şu zamanda yaşadıklarımız misal
Birde şu Karayalçın olayına takıldım ?

Fikrim olmadığını nereden çıkarttınız? Yazdım yukarıda açık açık biraz daha detaylandırayım. Kömür dağıtmakla, burs vermekle, çarşaflılara rozet takmakla, çıkıp kıytırık bir şirket üzerinden devede kulak kalan yolsuzluk dosyalarını açıklamakla iyi siyasetçi olunmaz. Herkes sivrisinek kovmakla meşgul bataklığı kurutmakla uğraşan yok. Son Amerikan seçimlerini izlediniz mi bilmiyorum. TV'ye çıkıp milyonların önünde Amerika'nın krizden çıkmasına ve askeri operasyonlarına dair planlarını açıkladı iki lider de. Sorular soruldu ve hemen hemen her soru için 2 dk süre verildi lafı ağızlarında gevelemesinler diye. Gelecek adına yapacakları işleri açık açık söylediler. Birbilerine çamur atmaya kalkmadılar. Bir kaç magazin meraklısı gazeteciyi saymıyorum hiç. Var mı burada böyle birşey. Neden bizim siyasilerimiz çıkıp da halk önünde karşılıklı ne yaptıklarını ve ne yapacaklarını anlatmıyorlar. Çunki karşılıklı çıkarlarsa birbirleri ile kavga etmekten başka sonuç çıkmayacak da ondan.
Hindistan'da terör saldırıları oldu geçen hafta. Ne oldu peki? İçişleri bakanı gerekli güvenliği sağlayamadığı için istifa etti. Biz de hızlı tren icat ettiler onlarca vatandaş hızlı tren kazasında hayatını kaybetti Ulaştırma Bakanı üzerine bile alınmadı. Bakın olayı partilere indirgemiyorum. A iktidarı B iktidarı farketmiyor. Kim gelirse gelsin iyi işleri üzerine alırken kötü bir şey olunca pişkin pişkin açıklama yapmaktan başka birşey yapmıyor. Bir önceki seçimde tu kaka dediği adamı(Karayalçın) tutup Belediye Başkan adayı yapabiliyor. Göz boyama türünden şeylere kanmamak gerekiyor. Onları biz değişime zorlamaz isek değişecekleri yok.

şu kömür dağıtma işini o kadar abarttılarki, Adana'daki genelevde bile malum partinin dağıttığı kömürler çıktı. fark fazlasıyla farkediliyor artık. şutarafagitti

Badermcigim cok merak ettiysen gel, senide ise alayim.
Herkes degisik mutlu olur. Seninde insallah mutlu oldugun bir alan vardir su hayatta.

Evet bir daha yaziyorum cok seviyorum emir vermeleri :lepi:

Eger birazcik aklin varsa ne demek istedigimi anlarsin, is sahibi olan her insan emir vererek islerini yürütür. Patronun düsünceleri dogrultusunda isler yürür.

Biz seni işe alalım canım:nazar:

Kendine sanal iş yerleri açmış gibisin...Nasılsa kimse tanımıyor demi,Ama sanaldan da olsa yalan kokusu geliyor..kaydirigubbakcemile3

Benim kendime ait iş yerim var ...Sanal iş yeri sahibi değilim..Anladın sen..

Aklım senin kafanda tasavvur edemeyeceğin kadar da çok...En azından cümlelerim akıllıca...sengözlerimebaksanab

Bir iş yeri sahibi en yukarda görüldüğü gibi kompleks kokan sözler söyleyerek kendini küçük düşürüyorsa ve bunu farkedemiyorsa yeterince akıllı değildir zaten..şakkıdı

Hani benim babam da doktor ablamda doktor.İyi şartlardalar..Ama kompleks kokan sözler duymadım onlardan hiç..

Çok şükür Allaha:kahve:

Son düzenleyen: Moderatör:
bakar kız evli erkekle birlikte olur hangi nedenle?CADIARZU
hangi nedenle olacak...
o..luğundan...şakkıdı
başka bir açıklaması yok bana göre..sositososito

kaydirigubbakcemile

tek bir nedeni vardır oda o.....luğundan
başka nedeni yoktur benim için :nazar:

Himmm...nedeni ?

Para
O...lugundan
Ka...liginden

Baska mantikli bir neden bulamiyorum nedense..

ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. BİTKİSEL, KANSEROJEN MADDE İÇERMEYEN VE EKONOMİK ÜRÜNLERİYLE BİO BELLİNDA 15 YILLIK TECRÜBESİYLE TÜM TÜRKİYEYE HİZMET ETMENİN GRURUNU YAŞIYOR. KENDİNE GÜVENEN, GELİŞİME AÇIK, İLETİŞİMİ KUVVETLİ, EK GELİR OLARAK DA DÜŞÜNEBİLECEĞİNİZ BİR İŞ FIRSATI SİZLERİ BEKLİYOR.KAYBEDECEK HİÇBİRŞEYİNİZ YOK! BU AY MARKETTEN ALACAĞINIZ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ YERİNE BİO BELLİNDA ÜYELİK SETİNİ ALIN, MARKET ÜRÜNLERİNİ BİR AY KULLANIYORSANIZ BİO BELLİNDA ÜRÜNLERİNİ ETKİLİ FORMÜLLERİ SAYESİNDE SULANDIRILARAK KULLANILDIĞI İÇİN BİR KAÇ AY KULLANABİLİRSİNİZ. AYNI ZAMAN DA KENDİ İŞİNİZİN SAHİBİ OLMA FIRSATINI YAKALAYABİLİRSİNİZ. BİR NEVİ BİREYSEL BAYİİLİK YAPACAK,EKİP LİDERİ OLACAK ARKADAŞLAR ARIYORUZ. ÜYELİK SETİ 50 YTL’DİR.İÇİNDE GERÇEKTEN HER EVİN İHTİYACI OLAN ÜRÜNLER MEVCUTTUR.
ÜYELİK SETİNDE BULUNAN ÜRÜNLER:1 ADET GENEL TEMİZLİK ÜRÜNÜ,1 ADET YAĞ-KİR ÇÖZ,1 ADET,ODA PARFÜMÜ, 1ADET ÇAMAŞIR BEYAZLATICI, 1 ADET WC-BANYO TEMİZLEYİCİ, BROŞÜRLER, KATOLOG,FİYAT LİSTESİ VE KOLAY KULLANIM İÇİN BOŞ APARATLAR MEVCUTTUR. Ekibinize kattığınız her üyeden 11.5 ytl kazanıyorsunuz.ayrıca ürünleri %35 daha ucuz alıp,%35 kar koyup satışını yapabiliyorsunuz.satış yapmak istemeseniz bile zaten ekonomik olan ürünlerimizi sadece kendi ihtiyacınızı karşılamak için almış olsanız dahi %35 daha ucuz alarak aile bütçenize ekstra bir tasarruf sağlamış oluyorsunuz.sorularınız için özelime msj atabilirsiniz.

X