...Sadece Ceza Verilen Mesajlar ...1...

16 yaş!!!! çok geç yaşamıssın ilk ilişkini biras daha erken yaşasaydın ya.. hayret birsey birde marifetmiş gibi yazıyorsun.. yapmısın bir hata diyemiyecegim.. büyük bi hata cunkuu..çek bakalım ceremesini

ben yaptıgıyla övünmüş diye bir şey söyleemedim lütfen düzgün okuyun... ben sütten çıkmıs akkasıgım demiyorum benımde oldu gençlik maceralarım ama ben 16 yasında böyle bir ilişki yasamadımm...ayrıca benım 4 4 tük bi insan olup olmamam sizi hiç ilgilendirmez:1closedeyes: siz beni hiç bi hakla bu şekilde eleştiremezsiniz..o kızın ablasından da farkım yok ewet..bende bir ablayım benımde kardeşim böyle birşey yapsa tabiki aileme anlatmam ama gözünü korkuturum bir daha böyle bir ilişki yaşamaması için....

Üstteki yazı sana ait bana değil...
Nasıl bir dille ve üslupla yazılmış sence?
Sen nasıl bu şekilde sert bir üslup yazıyorssan ve kimseye sormuyorsan benimde yazıcağım şeyi sana sormak gibi birşey olamaz...
Kırmızı ile işaretlediğim yerlere bakın ne güzelde yazmışsınız sizi hiç ilgilendirmez ve eleştiremezsiniz diye aynı şekilde sizde bi insanı o şekilde eleştiremez ve alaycı bi şekilde yazdığına cvp veremezsiniz.. :1closedeyes:

Bilmem anladınız mı artık:1closedeyes:

arkadaşlar bana gelen bir maili sizinle paylaşmak istedim midesi hassas olanlar ektei fotoya bakmasa iyi olur...gerçi herkesin buna dikkat ettiğini zannediyorum ama yinede birkez daha dikkat çekmek istedim bu konuya

...İÇ CAMAşIRINIZI ALDIGINIZDA LUTFEN YIKAYINIZ GIYMEDEN ONCE YOKSA BOYLE OLUR
[SIZE="1"]:::Bu gördüğünüz (ekteki foto) birçok uzakdoğu ülkelerinde yaşayan
bir sinek türünün larvaları yani yavrularıdır...DOĞDUKLARI anda
karınlar çok aç olurlar..Derinizin altına girdikleri anda karınlarını
doyurmaya başlarlar.. sizin vücudnuz bir ziyafet sofrasıdır..onun için
dikkatli olun... Antropoloji uzmani Susan McKimley, Guney
Amerikada gerceklestirdigi bir sergisinden dondukten sonra gogsundeki bazi
delikler dikkatini cekiyor ve doktora gidiyor. Ne oldugu anlasilmadigi
gibi Antibiotic veriliyor ve zamanla bu deliklerin kapanacagi
soyleniyor. Goguste sisme , dayanilmayacak agrilar ve kanama baslayinca
uzmana gitmeye karar verir ve o randevuda hayatini degistirecek cok
onemli bir durumla karsi karsiya oldugunu anlar(orijinalde bunun ne
oldugu belirtilmemis) Burada vermeye calistiklari mesaj (ozellikle
Ingilterede yasayanlar icin-(bence herkes icin gecerli)), giydigimiz
ic camasirlari dunyanin bircok degisik ulkesinde yapiliyor olmasıdır ve>>bizim
elimize ulasmadan once ; paketleme sirasinda, paketlerde beklerken>>yada uretim
sirasinda kac el degistirip nelere ve nasil parazitlere maruz>>kaldigini
bilmiyoruz, dolayisiyla LUTFEN bu maili tanidiginiz butun bayanlara
gonderin ve yeni aldiginiz camasirlari yikamadan once giymeyin.>>
Satin aldigimizda camasirlarin icinde hangi parazitlerin sakli oldugunu bilmiyoruz.
[/SIZE]
[img=http://img258.imageshack.us/img258/9416/breastlarvaesmgx2.th.jpg]

[img=http://img389.imageshack.us/img389/2419/breastlarvaevideo1yt4.th.jpg]

TYHERAPYS erkek çıktı hehe bir anda 3 ceza

Son düzenleme:
Hadi o zaman koşuyaaaaaaaaaaaaa
1260015tpxuhutq40.gif

ya bızım msjları gene sılcekler bos konsuyoz dıyee:))ama senın gördum gecen gun bı tıpıkte cok sempatıksın sewdım senı

genel eve tecrübe kazanıncaya kadar devamlı gitmeyi alışkanlık edinen birini savunmuyor ki kimse...

tecrübe 1 seferde kazanılmaz sanırım, Türk erkeklerin çoğu da, genel eve 'milli' olmak denen anlamsız ve bence sağlıksız bir amaçla gidiyorlar. bunu alışkanlık haline getirirse, onda bazı 'fazlalıklar' vardır zaten.

ama daha önceki ilişkilerinde cinsellik yaşamışsa, o ayrı...örneğin, bir erkeğin daha evvelki aşk ilişkileriyle cinsel birliktelikleri olabilir, bu doğal...bir ''ihtiyaç'' kisvesi altına gizlenmeden, severek yapmıştır, ben buna hiçbirşekilde bir şey diyemem...

para karşılığı kadınlarla birlikte olmakla kazanılan tecrübe, duygudan yoksun bir eylem olacağı için, zaten sağlıklı cinsellik anlamında bir olumlu yola çıkamayacaktır...yani, bahsetmeye uğraştığım 'tecrübe' bu değildir. en azından benimki.
Tecrübe tecrübedir her erkek evlenmeden önce tecrübe edinmeli değilmi nisan hanım travesti kadın farketmez yeterki size karşı tecrübesiz olmasın sengözlerimebaksanab

Kızlar ben konuyu açan arkadaşın hayatından endişe ediyorum .sanırsam galiba kaçırıldı bu defa,,,
en geç 24 saat içerisinde kendisenden haber alamazsam yeni bir konu açıp kayıp ilanında bulunacağım..CADIARZU
:roflol:

Kızlar ben konuyu açan arkadaşın hayatından endişe ediyorum .sanırsam galiba kaçırıldı bu defa,,,
en geç 24 saat içerisinde kendisenden haber alamazsam yeni bir konu açıp kayıp ilanında bulunacağım..CADIARZU
:roflol:

aramayamı çıksak acep....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben de dün akşam kocam tarafından anlatamayacağım galiba ?????????????

ben de dün akşam kocam tarafından anlatamayacağım galiba ?????????????

:)) aa sendemııı tecavuze ugradın bak buna ınanırımmmm bu bana pek ınandırıcı geldı acıkcası puhahhahahah senı gıdı senııı aga nıgı naga nigiiiiiiiiiii:sm_cool::sm_cool:

sevgilim şöle ama bölede şu huyu kötü ama bundan dolayıda bilmem ne senin bikere elinde tutulur birşey yok bu adama kızmak için her insan hata yapar...adam bunu yeterince sana afettirmeye çalışmış seviyosan evlen sevmiyosan evlenme şimdi yani okurken bile fenalık geldi iyi anlaşıyoruz diyosun aile kurulcak birisi diyosun ama başka şeylerde diyosun senin kafan yeterince karışık mükemmelliyet arıyosun ama bulamazsın sor bakim bulan olmuşmu?????

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım benim senin ilşkinde bazı şeyleri kendi ilişkimdede gördüm.. çok sinirlendirir bunaltırsan benii el kardırırım ama vurmam.. bu laf işte ben bu laf yüzünden neler çektim... ne kararlardan döndüm vazgeçtişm senin gibi ayrıldım.. ama en sonunda ne yaptım yarın sözüm var.. sözleniyoruz...
sen çok ince düşüncelisin.. bu kadr düşünürsen kendine edersin bende senin gibiyim ama yapma canımın içi çok hırpalama kendini..
sana bir şey soracgım son olareak seninki kova burcumu?? :=))

hayır canım..ikizler burcu....
hayırlı olsun canım...herşeyin hayırlısı....:çok üzgünüm:

sevgilim şöle ama bölede şu huyu kötü ama bundan dolayıda bilmem ne senin bikere elinde tutulur birşey yok bu adama kızmak için her insan hata yapar...adam bunu yeterince sana afettirmeye çalışmış seviyosan evlen sevmiyosan evlenme şimdi yani okurken bile fenalık geldi iyi anlaşıyoruz diyosun aile kurulcak birisi diyosun ama başka şeylerde diyosun senin kafan yeterince karışık mükemmelliyet arıyosun ama bulamazsın sor bakim bulan olmuşmu?????

neden böyle çıkıştığını anlamış değilim....?? bu adama kızmak için elle tututlur bişey yok diyosun??evet şiddet görebilme ihtimalim elle tututlur bir sebeb değil senin için demek....

ne demek istiyosun yani??keyfimdenmi yapıyorum ben bunu*?? keyfimdenmi çekiyorum bu sıkıntıyı 1,5 yıldır?ha??ben burda aklımı oynatmak üzereyim..sen benim neler yaşadığımı neler hissettiğimi anlayabilirmisin acaba??hiç sanmıyorummm....
okurken fenalık geldiyse okumasaydın!!! ben bunları yaşıyorum birde bunu düşün bakalım..sen okurken fenalık geçirdin.....
ben mükemmeliyet falan aramıyorum!!! ben beni dövmeyecek beni "herşeyimle" önemsiycek biri olsun eşim olacak kişi istiyorum...

tamam susuyorum....çok özür dilerim fenalık geçirttiğim için!!
evet inançlı biriyim ama artık yeterrrrr...gerçekten dayanacak gücüm kalmadıı....

öldüreyim kendimi dimi öldüreyim ben...çünkü ben mükemmeli arayan ve aslada bulamıycak biriyim...çünkü ben detaycıyım...çünkü ben aptalım!! çünkü ben elle tutulur bişey olmadığı halde haksız yere böyle yapıyorum!!

Son düzenleyen: Moderatör:
X