Sadece bana mı denk geliyor?

İşte siz ne arıyorsunuz önemli olan o
İşinde gücünde, sosyal ama cıvık olmayan, karşısındaki kişiyi bir birey olarak görüp özgürlüklerini kısıtlamayan ,ince düşünceli ,sempatik ,saygı sevgi çerçevesi içerisinde yürütebileceğim bir ilişki fena olmaz ama yok

Onları kaptılar çoktan geride ne kadar çürük çarık ruhlu varsa onlar kaldı veya öyle olanlar henüz büyümedi

Ay cidden. İnanın şok olmuştum. Ve o da sizin anlattığınız gibi cıvıktı. Nerde nasıl davranacağını bilmiyordu , patavatsızdı. Dişiydi benimkinin farkı.
Gözlerimi kocaman açtığımı hatırlıyorum bir şey de diyemedim. Herkes gülüyor bir de. Nereye düştüm ben ya diyebildim sadece içimden

Olabilir diye düşünüyorum. Bu denli samimiyet pek arkadaşça gelmiyor. Beni niye tanıştırdı acaba anlam veremedim. Böyle bir durum varsa.
Biliyordur kızın söylemeyeceğini. Siz bu kız kim diye bulup sormadan önce hamleyi o yapmış. Yarın bir gün yakalarsanız o benim arkadaşım diyebilmek içindir hepsi. Sizin yerinizde olsam elin kızına böyle rahat davranan biri ile ilişki düşünmezdim.

Hepsi olmasada bir kaçı olabilir ama elektrik de çok önemli yoksa herşeyi batıyor

Olabilir diye düşünüyorum. Bu denli samimiyet pek arkadaşça gelmiyor. Beni niye tanıştırdı acaba anlam veremedim. Böyle bir durum varsa.
Siz de katilin diye olabilir mi? Adam isirgan ve camasir cekirgeniymis. Bence bundan hic olmaz, digerlerinin kusurlari daha normal sanki ya da en azindan beklenilebilir davranislar, soylemler, istekler vs. Lakin bununki hepten yitik...

Sakalasirken kız arkadaşlarını ısıran birine ilk kez şahit oldum.
Samimi olan kelimeler haydi bir nebze de kız arkadaşlarını ısırmak nedir yahu..
Yasi kaç adamın..
Yahut cinsi nedir ?
Ay kahkaha attım karnım ağrıyo şuan ahahahhaah allah seni de güldürsün böyle arkadasımmm

Son zamanlarda internet ortamında 30 yaş üstü kadınlara ciddi bir linç var… en basit adam bile kendini nimet yerine koymaya başladı bunları göre göre.. anlattıklarınız bence de tam yol vermelik. Sadece köpek fobisi olan için iyi anlaşıyorsanız üstüne gidebilirdiniz beraber başka sebep yoksa. bir tek o boşuna ayrılmışınız geldi.

Kafa ısıran kızlara aşırı samimi davranan adamdan da hoşlanmadım ama uyarmışsınız bir gözlemleyin. Olsun diye olsa kolay zaten ilk açık giyinme diyene tamam der evli 2 çocuklu ve muhtemelen çok mutsuz bir kadın olurdunuz . İstediğiniz gerçek birşeyler. Aramaya devam. Daha o kişi çıkmamış karşınıza. Bence doğru yoldasınız.

Sizde sıkıntı yok. Yurdum erkekleri bir garip. İlişkiler al gülüm ver gülüm tipi ticaret gibi olmuş. Seçenek fazla. Hep aynı cümleler hep aynı tavırlar hep aynı fikirler.
Bir kısmı robot zaten, içi boşalmış artık ilişki ilişki zıplamaktan. Koyvermiş öyle takılmalık bakınıyor. Bir kısmı gold digger, ne koparsam kâr hesabı. Sorsan kadınlar para meraklısıdır, onları yolmaya çalışıyordur.
Kocaman bir kısmı hayatın tokadını çok sevdiği kadından yemiştir, bak bu hikaye hiç şaşmaz; garibim aşırı sevmiştir ama aldatılmıştır kıyamisu.
Bir kısmı sorunlu, manipülasyondan tut; takıntılısına kadar geniş skala var. Kendi anormalliğini karşısındaki kadın üzerinden tatmin ediyor.

Doğru düzgün sandığın adam ana kuzusu çıkabiliyor. Ya da sapık sapık düşüncelerini ince ince gösterip tepkini ölçüyor falan.
Bak yobazları, gizli kadın düşmanlarını ve diğer manyakları saymıyorum bile.
Şahsen bıraktım ilişki işlerini, kariyere sardım. Param olsun cebimde gider bir charles bir johny bulur bakarım yoluma elbet haha.

Ben de kendimi çok flört ettim az bucuk bir şeyler gördüm saniyordum. Hiç bunlara denk gelmemiştim. Bu kadar değisik tiplerin hepsini nasıl kendinize cekiyorsunuz hayret bir şey. Bence bir çekim olmali psikolojik vs altinda bor şey olmali

Bu kişiyle olmayacağı aşikar. Bir flört girişimim daha hüsranla sonuçlandı
Teşekkür ederim yorumunuz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…