Sadece bana mı denk geliyor?

Siz de katilin diye olabilir mi? Adam isirgan ve camasir cekirgeniymis. Bence bundan hic olmaz, digerlerinin kusurlari daha normal sanki ya da en azindan beklenilebilir davranislar, soylemler, istekler vs. Lakin bununki hepten yitik...
Daha iyiyi bulabilirim derken iyice çuvallamış oldum. Haklısınız tamamen yitik. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Hepsi olmasada bir kaçı olabilir ama elektrik de çok önemli yoksa herşeyi batıyor
Enerjiye önem veriyorum kesinlikle başta güzel gidiyor. Ya tamam galiba diyorum. Uğraştım baya ama sanırım bu doğru kişi diyorum
Sonra bir şey çıkıyor alakasız saçma bir durumla karşılaşıyorum.
Bütün modum düşüyor.

Bende de genelde çok sevdiğim, yükseldiğim karşı cinsleri ısırma isteği oluyor. Sevgini gösterirken aşırıya kaçmak gibi düşünün.

İnsanların tarzlari tavirlari farkli olabiliyor işte bizim evde de yapilmaz oyle sakalar yani tensel şakaları bedensel temaslari falan da hic sevmem zaten. o gelişimini tamamlamis daha fazla gelisecegini sanmam yaşı 30u gecmis cunku... sizin tarzlarinizin birbirine uymamıs bence

Oluyor maalesef basta guzelse oda bişey işte ciddi düşünen kişi sayısı azalıyor gittikçe

Hayatımda 1 kere "iyi aman tamam takılalım madem ben seninle evlenmem ki zaten" diye ilişkiye başladım
o da evlensek diye yanıyor ölüyor şimdi (tamam daha önce de evlenmek isteyenler olmuştu ama sizinkiler gibi hepsi birbirinden beterdi, bununla da evlenmek istemiyorum. ama ilişki olarak hiç sorunum yok)

bazen kadın sallamayınca daha fazla peşinden koşulan olabiliyor sanırım. illa her takılalım diyen evlenmek ister sonra diye iddaalı bir laf demiyorum...

ama bir eşik var galiba...orayı geçip eee iyi takılalım deseniz rahatlayacaksınız aslında.
ha demezseniz üzgünüm. kelin ilacı olsa başına sürerdi. ben de isterim hem heyecan duyacğaım hem düzgün hem ciddi ilişki insanı hem denk...olsun. ama yok maalesef.

yahu sen 21-22 yaşında evlenmedin mi?
nasıl çok flört etmiş olabilirsin
lisede üniversitede bizim de -en azından benim de- etrafımda masum masum tipler vardı

uzak durun derim şahsi fikrim ne eş olur ne arkadaş ne sevgili böylesinden

yahu sen 21-22 yaşında evlenmedin mi?
nasıl çok flört etmiş olabilirsin
lisede üniversitede bizim de -en azından benim de- etrafımda masum masum tipler vardı

12-13 sevgilim oldu sanirim net rakam icin isimleri saymam lazim şimdi. Bilmiyorum bana gore çok, size göre azdir belki. Ve hepsi okulumdan kendi masum yaşitlarim değildi farkli yaş gruplari da vardi.
Ek olarak konu sahibinin anlattiklariyla masumluk ne alaka 20li yaşlarda erkeklerin hiç bir şey bilmedigini mi saniyorsunuz cidden?

yok ben 20li yaşlara kadar sevgili kavramına uzaktım.... çünkü muhafazakar ortamlar şeysi. etrafımdao lanlardan uzak duuyordum kısacası.

20 li yaşlarda erkeklerin bir şey bilmediklerini sanmıyorum en azından şimdikiiler biliyordur tahmin ediyorum
ama ben 20 sene önce 19 yaşındaydım 20 sene önce en azından, 20 yaşındaki erkekler takılalım ya da bana para ver diyemiyordu. ---belki şimdiki 20likler diyordur bilmiyorum--
konuya "takılalım" ekseninden girdiğim için o anlamda söylemiştim.

Nesli tükendi diyorlar
Tuhaf tipler denk gelmiş hep. Son ki tuhaf ötesi bana göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…