Sadece bana mı denk geliyor?

Eleye eleye 25 yaşıma kadar hiç sevgilim olmadan devam ettim ediyorumda :) Sevgilinin olması bir şeyleri paylaşmak elbette güzel. Ama maalesef bazı insanların nasibi geç gelir bende onlardan biri olduğumu düşünüyorum. Sizinde biraz o hesap. Eleye eleye dediysem benimde öyle ya hödük oluyor, küfürbaz, egoist(ama abartılı bi şekilde), nerede ne konuşacağını bilmeyen patavatsız... İnsan zaten soğuyor bunlardan. Karşımda ki insana karşı duygular beslemedikten sonra sevgili olmayı saçma buluyorum ona da haksızlık olur bana da. Ben memnunum yani sıkıntı yok. Sizde düşünmeyin bence zira zorladığın zaman ya da karşındakini değiştirebileceğini düşünüp kabul ettiğinde çok büyük hayal kırıklığına uğruyorsun. Bu sayfada neler okuduk hepsinde de ilk şu yorumlar yapılıyor '' e başında da öküzmüş zaten, başlarda da kendini belli etmiş bilerek kabul etmişsiniz, balık baştan kokar '' vs. Bile bile de kendini ateşe atmaktansa boşver bekar kal :)

Bi dönem bırakmıştım aslında çok kısa bir sürede olsa görüşmeleri. Yok mu birisi diye soranlar daha çok gözüme batar oldu, sosyal medyada önceden düğün fotolarıyla doluyken artık çoluk çocuk fotolarıyla dolmaya başladı . Neden yok diye tüm hızımla tekrar başladım

öbürleri standardı baya düşürmüş ve sizi ölümle korkutup sıtmaya razı etmeye çalışıyor sanki bu durum. Bence bu kişi de pek sağlam değil. İçinize tamamen sinen biri olmadan özgürlüğünüzü feda etmeyin.

Ben nasıl atladım acaba benimkilerin birkaçı da muhtemelen doktor onaylıdır diye düşündüm şu an
bundan sonra mutlaka sorucam. Aslında çok normal şeyler istiyorsunuz ben de aynı şekilde 2 ayı tamamladığım yok gibi bir şey benim de sanki 3 ay sürse biri tamam gibi

Üniversite dönemini hatırlamak bile istemiyorum. O dönem uzun bir ilişkim vardı. Bitirmek zorunda kaldım, hatırlamak açmak bile istemiyorum o konuyu. Onun yüzünden bir başkası olmadı. Boşa gitti oradaki herkes
Şimdi muhatap olduğum insanları da görüyorsunuz.

Çok teşekkür ederim güzel düşünceniz için :)

ya ben de uzun süre hayatıma kimseyi almadım
ben de "acaba şans verse miydim" diye sorguluyorum

bir şekilde denk gelmiyorsan bu sorgular tamamlanamama hissi bitmez ki...

Özellikle 30 yaştan sonra tahammülü kalmıyor kadınların tolere edemiyor bazı davranışları. Sanırım aşık olamıyor. Daha mantıklı hareket edip yere sağlam basmayı tercih ediyor. Erkeklerde neden aynı şekilde ilerlemiyor bilemiyorum
Layık bulmamak demeyelim de sizi hak etmemiş diyelim daha uygun bence :çiçek:

Bu kadar şanssız saçma ilişki deneyimlerim oldu ama böylesi bana bile denk gelmedi çok farklıymış.

Aşık olunacak karakterde olsalar olurdu kadınlar illa ki vardır ama bize denk gelmiyor. 20'li yaşlarda çoğumuz mantıklı düşünemiyorduk kalbimiz daha ağır basıyordu değil mi

Öncelikle kurtulmuşsunuz Baya tehlikeli aşırı karaktersiz gördüm beyefendiyi. İmzası böyle sanırım sevişip çay içip toz olmak

Karşımda ki insana karşı duygular beslemedikten sonra sevgili olmayı saçma buluyorum ona da haksızlık olur bana da...

Çok haklısınız. Çok güzel bir yaştasınız. Ben de size bir yorum yapmak istiyorum müsaadenizle :)
İleride benim ve diğer arkadaşların verdiği örneklerle uğraşmak istemiyorsanız şimdiden sağlıklı bir ilişki için adım atmayı deneyin :çiçek:

Aşık olunacak karakterde olsalar olurdu kadınlar illa ki vardır ama bize denk gelmiyor. 20'li yaşlarda çoğumuz mantıklı düşünemiyorduk kalbimiz daha ağır basıyordu değil mi
20 yaşında filan gülüşe gözlerine bir iki bakışına aşık olabiliyordum Aklıma gelirdi gülerdim
Mantığın uzak olduğu yıllardı tabi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…