Sadece bana mı denk geliyor?

Siz de katilin diye olabilir mi? Adam isirgan ve camasir cekirgeniymis. Bence bundan hic olmaz, digerlerinin kusurlari daha normal sanki ya da en azindan beklenilebilir davranislar, soylemler, istekler vs. Lakin bununki hepten yitik...
Daha iyiyi bulabilirim derken iyice çuvallamış oldum. Haklısınız tamamen yitik. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Hepsi olmasada bir kaçı olabilir ama elektrik de çok önemli yoksa herşeyi batıyor
Enerjiye önem veriyorum kesinlikle başta güzel gidiyor. Ya tamam galiba diyorum. Uğraştım baya ama sanırım bu doğru kişi diyorum :KK70:
Sonra bir şey çıkıyor alakasız saçma bir durumla karşılaşıyorum.
Bütün modum düşüyor.

Şimdi görüştüğüm kişide sanki biraz sıkıntılı gibi
Yakın kız arkadaşlarına bana göre samimi olan kelimelerle sesleniyor. Şakalaşıyorlar birbirlerini ısırıyorlar. Bu durum beni rahatsız ediyor.
Bende de genelde çok sevdiğim, yükseldiğim karşı cinsleri ısırma isteği oluyor. Sevgini gösterirken aşırıya kaçmak gibi düşünün. 😁

Bana göre hepsi cıvık. Kaç yaşında insanlarız. Yaklaşık 1.5 ay oldu. Aile yapısı da farklı benim aileme göre. Biz bana göre normal bir aileyiz. Mesela annesine şaka yaptığını düşünüyor. Kadın mutfakta uğraşırken iç çamaşır askısını çekip bırakıyor filan. Bizim evde böyle bir şaka (!) yapılmaz. Acaba diyorum bende mi sıkıntı çok mu ciddi yaşıyoruz. Yoksa beyefendi gelişimini mi tamamlayamadı...
Düşünemiyorum bile erkek kardeşim anneme böyle yapsa şok oluruz herhalde:KK70:
İnsanların tarzlari tavirlari farkli olabiliyor işte bizim evde de yapilmaz oyle sakalar yani 😂 tensel şakaları bedensel temaslari falan da hic sevmem zaten. o gelişimini tamamlamis daha fazla gelisecegini sanmam yaşı 30u gecmis cunku... sizin tarzlarinizin birbirine uymamıs bence

Enerjiye önem veriyorum kesinlikle başta güzel gidiyor. Ya tamam galiba diyorum. Uğraştım baya ama sanırım bu doğru kişi diyorum :KK70:
Sonra bir şey çıkıyor alakasız saçma bir durumla karşılaşıyorum.
Bütün modum düşüyor.
Oluyor maalesef basta guzelse oda bişey işte ciddi düşünen kişi sayısı azalıyor gittikçe

Herkesin dilinde ''Takılırız'' kelimesi.. Yiyelim içelim gezelim tozalım derdindeler maalesef. Bir arkadaşım böyle diyen birisiyle evli şu an. Zamanla bir yola giriyor kasma demişti bana . Aslında bu biraz da korkudan sorumluluk alamamaktan kaynaklanıyor sanırım. Ama ben de cesaret edemiyorum yol veriyorum takılalım diyene
Hayatımda 1 kere "iyi aman tamam takılalım madem ben seninle evlenmem ki zaten" diye ilişkiye başladım
o da evlensek diye yanıyor ölüyor şimdi (tamam daha önce de evlenmek isteyenler olmuştu ama sizinkiler gibi hepsi birbirinden beterdi, bununla da evlenmek istemiyorum. ama ilişki olarak hiç sorunum yok)

bazen kadın sallamayınca daha fazla peşinden koşulan olabiliyor sanırım. illa her takılalım diyen evlenmek ister sonra diye iddaalı bir laf demiyorum...

ama bir eşik var galiba...orayı geçip eee iyi takılalım deseniz rahatlayacaksınız aslında.
ha demezseniz :KK70: üzgünüm. kelin ilacı olsa başına sürerdi. ben de isterim hem heyecan duyacğaım hem düzgün hem ciddi ilişki insanı hem denk...olsun. ama yok maalesef.

Ben de kendimi çok flört ettim az bucuk bir şeyler gördüm saniyordum. 😂 Hiç bunlara denk gelmemiştim. Bu kadar değisik tiplerin hepsini nasıl kendinize cekiyorsunuz hayret bir şey. 😁 Bence bir çekim olmali psikolojik vs altinda bor şey olmali
yahu sen 21-22 yaşında evlenmedin mi?
nasıl çok flört etmiş olabilirsin
lisede üniversitede bizim de -en azından benim de- etrafımda masum masum tipler vardı

Merhaba arkadaşlar
Biraz dert yanmaya biraz da akıl almaya geldim sizlerden...
32 yaşında işinde gücünde bir kadınım. Yaklaşık 4 senedir düzenli bir ilişkim olmadı.
Kendimde de sıkıntılar vardır belki o yüzden her şeyi karşı tarafa yüklememek gerekir.
Ama artık bazen yorulduğumu hissediyorum.
Evlilik delisi değilim ancak en azından düzenli bir ilişkim olmalı ciddi anlamda artık yol kat etmem gerektiğini diye düşünüyorum.
Sürekli tuhaf tuhaf olaylarla karşılaşıyorum.
4 senedir uğraştığım beyefendilere gelirsek;
.....ona Araba almak için kredi çekmemi istedi.
.....kılık kıyafetimi düzeltirsem(!) nişanlanabileceğini söyledi ki bu şekilde bir talebim olmadığı halde
.....2. kez görüşmüştük maddi anlamda sıkıntılı olduğunu ve Aramızda 3 ün 5 in lafı olmayacağı için(?)para istedi
.....hiçbir şekilde evlilik düşünmediğini ama gezip tozabileceğimizi söyledi(Baştan pazarlık yapıyormuş daha sonrasında başının ağrımaması için)
.....bana bakınca eski sevgilisi geliyormuş aklına hiç istememiş aslında ayrılmayı derdini dinledim ve bir daha alakadar olmadım.
.....uzak mesafe ilişkisini yürütemeyeceğini düşündü. Daha önceki kız arkadaşı onu aldatmış. Güven sorunu yaşıyormuş.
.....kadının çalışmasını pek uygun bulmuyormuş.
.....kendisiyle muhatap olmadım bitişinde çünkü 1.5 senelik ilişkisi varmış. Reklam arası gibi aralarına girdim sanırım haberim yoktu. Hanımefendi aydınlattı sağ olsun. Engellerken hala ilişkisi olmadığını iddia ediyordu.
.....Kafeden çıkarken bana öncelik tanıdığını düşünmüştüm çıktım gelmesini bekledim neden gelmediğini sorduğumda kapıda duran köpeği kovalamamı istedi korkuyormuş. Çok itici geldi.
Birkaç kez görüştüm. En fazla 1-2 aylık görüşmelerdi. Öyle geçti gitti. Kısaca bir özet geçmek istedim.
.....Şimdi görüştüğüm kişide sanki biraz sıkıntılı gibi
Yakın kız arkadaşlarına bana göre samimi olan kelimelerle sesleniyor. Şakalaşıyorlar birbirlerini ısırıyorlar. Bu durum beni rahatsız ediyor.
Bazen denk geliyor sosyal medyada çok farklı fotoğrafları beğeniyor. Anlam veremiyorum gerçekten.
Sohbet edebiliyoruz konu konuyu açıyor bazen mutlu olduğumu hissediyorum ama bir şeyler eksik gibi aramasa aramam mesela..
Diğer görüşmelerime göre değerlendirdiğimde
-Para istemedi
-Kıyafetlerime karışmıyor
-Geçmişe dönük birisine saplantılı gibi görünmüyor.
hani derler ya kadınlar hisseder diye ben hiç bir şeyi hissetmiyorum.
Bir insanı neye göre değerlendiriyorsunuz?
Ben hiç kimseye bu kişi doğru insan diyemiyorum.
Kendimden taviz vermek istemiyorum yapıma ters geliyor
Etrafımdakiler bazen çok dik başlı olduğumu söylüyorlar.
Anlattığımda herkesin sorunu oluyor ama alttan alınınca bazı şeyleri ilişkinin rayına oturduğundan bahsediyorlar.
Flört olaylarını beceremiyorum sanırım ben.
uzak durun derim şahsi fikrim ne eş olur ne arkadaş ne sevgili böylesinden

yahu sen 21-22 yaşında evlenmedin mi?
nasıl çok flört etmiş olabilirsin
lisede üniversitede bizim de -en azından benim de- etrafımda masum masum tipler vardı

12-13 sevgilim oldu sanirim net rakam icin isimleri saymam lazim şimdi. Bilmiyorum bana gore çok, size göre azdir belki. 😁 Ve hepsi okulumdan kendi masum yaşitlarim değildi farkli yaş gruplari da vardi. 🙄
Ek olarak konu sahibinin anlattiklariyla masumluk ne alaka 20li yaşlarda erkeklerin hiç bir şey bilmedigini mi saniyorsunuz cidden?

12-13 sevgilim oldu sanirim net rakam icin isimleri saymam lazim şimdi. Bilmiyorum bana gore çok, size göre azdir belki. 😁 Ve hepsi okulumdan kendi masum yaşitlarim değildi farkli yaş gruplari da vardi. 🙄
Ek olarak konu sahibinin anlattiklariyla masumluk ne alaka 20li yaşlarda erkeklerin hiç bir şey bilmedigini mi saniyorsunuz cidden?
yok ben 20li yaşlara kadar sevgili kavramına uzaktım.... çünkü muhafazakar ortamlar şeysi. etrafımdao lanlardan uzak duuyordum kısacası.

20 li yaşlarda erkeklerin bir şey bilmediklerini sanmıyorum en azından şimdikiiler biliyordur tahmin ediyorum
ama ben 20 sene önce 19 yaşındaydım 20 sene önce en azından, 20 yaşındaki erkekler takılalım ya da bana para ver diyemiyordu. ---belki şimdiki 20likler diyordur bilmiyorum--
konuya "takılalım" ekseninden girdiğim için o anlamda söylemiştim.

İşinde gücünde, sosyal ama cıvık olmayan, karşısındaki kişiyi bir birey olarak görüp özgürlüklerini kısıtlamayan ,ince düşünceli ,sempatik ,saygı sevgi çerçevesi içerisinde yürütebileceğim bir ilişki fena olmaz ama yok :KK70:
Nesli tükendi diyorlar :confused:
Tuhaf tipler denk gelmiş hep. Son ki tuhaf ötesi bana göre 🙄

X