Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

ara vermicez mi hiç peki?
mesela bugün başladım 10 gün sonunda ara versem etkili olmaz mı?
birde kilo yapar mı çok korkuyorum yaa

ben kendi adıma cevap veriyim çok dikkat ederek ara verme işlemi yapmadım ama yinede ara ara yaptım bunu yani sanırım 10-15 günde bir gün ara vermişimdir. öyle çok dikkat etmeya gerek yok kafanıza göre takılın birde en önemlisi başlarken çokkk uzayacağına inanın bu asahcakir canımın önerisi. dinledim onu ve gerçekten çokk uzadı.. sizde inanın. baya bi eskilere giderseniz benim yeni başladığım zamanlarda çok komik mesajlarım var ya uzamassa ben hiç süt içememki felan............ asahckir sağolsun hep moral verdi ve inandırdı opuyorumnanaktan

She öncelikle bu güzel sonuclari bizimle paylastigin icin tskrler a.s.
saclarin cok güzel uzamislar masallah :nazar:
ins bizimkilerde böyle uzar.. sunuda söylemeden gecemiycem, ilk fotografta saclarin ne kadar canli öyle ve piril piril parliyor.. bayildimm :nazar:

ara vermicez mi hiç peki?
mesela bugün başladım 10 gün sonunda ara versem etkili olmaz mı?
birde kilo yapar mı çok korkuyorum yaa

cnm yok kilo yapmıo.40 gün olmuş içeli ayrıca rejimdeyim biraz fazlam var.kilo bile verdim yani

hiç de almadım cnm

ben ara vermedim hergun içiorum :lepi:

She benim senin gibi haftada 1 cm uzamiyor, neden acaba yha benneyaptımki
mayali süte basladigim gün saclarimi boyadim ki ne kadar uzadigini görebileyim diye.. 10. günüm ½ den biraz fazla uzama var sadece.. keske benimkilerde haftada 1 cm uzasa.
myalali süt disinda saclarini uzatmak icin yaptigin baska birsey var mi canim ??

She öncelikle bu güzel sonuclari bizimle paylastigin icin tskrler a.s.
saclarin cok güzel uzamislar masallah :nazar:
ins bizimkilerde böyle uzar.. sunuda söylemeden gecemiycem, ilk fotografta saclarin ne kadar canli öyle ve piril piril parliyor.. bayildimm :nazar:

canım rica ederim

benim gibi saçları kısa olanlar uzatmaya heveslenenler görsünler die koydum iyi yaptım demi

saçlarım çok parlar benim mayadan sonra daha da gusel oldu canm ama 2. fotoyu cep telefonuyla çekince hiç parlamadı:1rolleyes:..flashın da etkisi var çünkü:hulya:

She benim senin gibi haftada 1 cm uzamiyor, neden acaba yha benneyaptımki
mayali süte basladigim gün saclarimi boyadim ki ne kadar uzadigini görebileyim diye.. 10. günüm ½ den biraz fazla uzama var sadece.. keske benimkilerde haftada 1 cm uzasa.
myalali süt disinda saclarini uzatmak icin yaptigin baska birsey var mi canim ??

yok başka bişi yapmıyorum cnm ama hergün yumurtamı yerim sebzemi meyvemi yerim canm hiç aksatmam.

yumurta hele çok faydalı ve hergün mutlaka zeytin de yerim

içinde saç için gerekli şeyler var çok faydalı

ayrıca bide b vitamini içeren bi hap içmeye başladım cnm..b vitamininin tüm çeşitleri varmış içinde..b 12, b, b6 felan...

annem evde herkese içirio ondan bemix gibi kokuo aynı
:sinifsinif:

yok başka bişi yapmıyorum cnm ama hergün yumurtamı yerim sebzemi meyvemi yerim canm hiç aksatmam.

yumurta hele çok faydalı ve hergün mutlaka zeytin de yerim

içinde saç için gerekli şeyler var çok faydalı

ayrıca bide b vitamini içeren bi hap içmeye başladım cnm..b vitamininin tüm çeşitleri varmış içinde..b 12, b, b6 felan...

annem evde herkese içirio ondan bemix gibi kokuo aynı
:sinifsinif:

Hmm anladim canim, sagol..
ben hergün yumurta yiyemem yüksek kolesterol var bende, geberirim valla :KK43:
haftada 1 tane yumurta yeme hakkim var.. ama hergün zeytin tüketmeye calisirim :)
sanirim o dedigin B-vitaminine benzer birsey bende kullaniyorum. B-combin benimkisi, icinde bütün B-vitaminlerini iceriyor. aynen benimkilerde bemix gibi kokusu var. Günde 3 tane alinmasi gerekiyor..

kızlar resim koyuyorum bakın kaçırmayın haa :)))

bu arada yanlış saydım geçen heralde baya olmuş 40 gün olmuş ben daha az sanıyodum

veeeee 6 santim uzadı baktım bugün düzeltip iyice bi 1 santim daha uzamış kızlar yaaa:nazar:

yaa ben kacırdıımm :KK43:((

X