Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

inşallah cnmm...evet doğru yapıyorumm.. önce 1 tatlı kaşığı mayayı bardağa koyup üzerine de azıcık sıcak su koyup erittikten sonra tamamına soğuk sütü döküp içiyorumm her gün.. gerçektenn mii yaş mayayla daha mı fazla etkisini gösteriyor??? ya ben sinemaki kürünü de yapıyorum bugün 5. haftamdı bu da etki etmedii gerçekten çok üzgünümmm...

oyy kiyamamm üzülmee muhakkak uzayacaklar :teselli:
yas maya daha cok etki gösteriyor diyemem sonucta ben sadece yas maya ile ictim kuru maya ile icmedigim icin bilemiycem.. ama sen hic normalin disinda uzama yok diyorsun ya onun icin diyorum istersne bi 14 günde yas maya ile dene belki o sende etkisini¨gösterir.. cünki yas maya taze üretiliyor ben bunun taze olusuna güveniyorum ve etkisinin de daha cok olacagini düsünüyorum. aylarca hatta yillarca kuru maya gibi saklanip kullanilmiyor yas maya. kuru mayanin 2 yil ömrü varmis paketlendigi tarihden son kullanimina kadar.. herseyi taze tükettigimiz zaman daha cok vitaminini aliyoruz, mayaninda fazla yas olupta bu nedenle fazla beklemedigi icin daha cok etki gösterdigine inaniyorum, bu BENIM ¨görüsüm..

oyy kiyamamm üzülmee muhakkak uzayacaklar :teselli:
yas maya daha cok etki gösteriyor diyemem sonucta ben sadece yas maya ile ictim kuru maya ile icmedigim icin bilemiycem.. ama sen hic normalin disinda uzama yok diyorsun ya onun icin diyorum istersne bi 14 günde yas maya ile dene belki o sende etkisini¨gösterir.. cünki yas maya taze üretiliyor ben bunun taze olusuna güveniyorum ve etkisinin de daha cok olacagini düsünüyorum. aylarca hatta yillarca kuru maya gibi saklanip kullanilmiyor yas maya. kuru mayanin 2 yil ömrü varmis paketlendigi tarihden son kullanimina kadar.. herseyi taze tükettigimiz zaman daha cok vitaminini aliyoruz, mayaninda fazla yas olupta bu nedenle fazla beklemedigi icin daha cok etki gösterdigine inaniyorum, bu BENIM ¨görüsüm..

tamam cnm bide senin dediğini deneyeyimm yarın gidip yaş maya alıcamm...eskiden benim çok güzel saçlarım vardı belimi bile geçiyordu boyuu.. ama boyadan yanınca mecbur kestirdimm.. ve yıllardırda uzamadıı.. düzleştiricenn hep kırıla kırıla aynı boyy kaldıı.. son umut olarak da bunları denemek istedimm. çünküü herkes olumlu şeyler yazmıştıı... şansısımm heralde benn.. çünküü gerçektenn sadece bende etki göstermiyorr..

tamam cnm bide senin dediğini deneyeyimm yarın gidip yaş maya alıcamm...eskiden benim çok güzel saçlarım vardı belimi bile geçiyordu boyuu.. ama boyadan yanınca mecbur kestirdimm.. ve yıllardırda uzamadıı.. düzleştiricenn hep kırıla kırıla aynı boyy kaldıı.. son umut olarak da bunları denemek istedimm. çünküü herkes olumlu şeyler yazmıştıı... şansısımm heralde benn.. çünküü gerçektenn sadece bende etki göstermiyorr..

canim kiriklarin varsa onlarda uzamasina engel oluyor olabilir benneyaptımki
istersen bi kuaföre git tüm kiriklarini temizlet cünki kirik sac uzamaz cok cok az uzar cünki kirik sac saci hasta yapiyor resmen..
tamam canim bi 14 günde yas maya ile ic sütünü, belki sende de ise yarar bu..
ins seninde uzayacak opuyorumnanaktan

Canim ayda 5 cm herkeze göre degilki.. kimisinin sac yapisindan daha cok uzuyor. Burda her icenin ayda 5 cm uzamadi uzasa herhalde hepimizde sevindirik olurduk :roflol:
benim normalde ayda saclarim 1 cm uzardi mayali süte baslayali haftada ½ cm uzuyor, buda yapar ayda 2 cm.. yani 2 kati, bunada sükür cok degil ama normalinin iki kati oldugu icin biraz daha hizli istedigim sac uzunluguna kavusmus olucamzemuszemus
aramiza hosgeldin opuyorumnanaktan
sakin tadindan tiksinip pes etme tamam mi canim :içelim:

oh ohh topiğiğimiz hareketlenmiş yime ne güzell.... zemuszemus yeni gelen bayanlarrr hoşgeldinizzzz :kahve:

kızlar hoşbulduk
ya tadı çok mu kötü birazdan gidip yapıcam
hay allah bende bişeyden tiksinince hayatta daha ağzımı vurmam oysaki kafamçokkarıştı
akşam eve gelirken kuru maya aldım
kabartma tozu poşeti gibi.
1 bardak ılık süte 1 tatlı kaşığı koyucam di miiisempatiksalakcinni

canim kiriklarin varsa onlarda uzamasina engel oluyor olabilir benneyaptımki
istersen bi kuaföre git tüm kiriklarini temizlet cünki kirik sac uzamaz cok cok az uzar cünki kirik sac saci hasta yapiyor resmen..
tamam canim bi 14 günde yas maya ile ic sütünü, belki sende de ise yarar bu..
ins seninde uzayacak opuyorumnanaktan

daha 2 ay önce 4-5 cm kırık aldırdım cnm.. 2 yıldır kestirmemiştim çok kırığım olduğundan uzayan saçlarım hep kırılarak aynı boyda kalıyordu...haziranın sonunda tekrar 1 cm aldırcam.. devam edicem mayalı süte bakalımm etki göstericekmi sonradan.. umarım gösterirr.. çok teşekkür ederim cnmm ilginden dolayıı:1hug:

benim de yavaş uzuyor saçlarım, küçüklüğümden beri annem devamlı kestirmiş gürleşsin ve uzasın diye, şuan gürlüğü iyi yani orta karar :) ama uzamıyor işte :/
bu yöntemi denesem mi diye dşünüyorum ama benim midem çok hassas umarım zararı olmaz mayanın ne dersiniz. kullanan herkes rahat mı bu konuda acaba?

Bu arada ben selectıve pro-tek in mavi suyunu aldım ve bugün kullandım arkadaşlarr.. banyodan sonra nemli saça uygulanıyo ve durulanmıyoo... harika bir kokusu vaarr.. saçlarım çok çabukk açıldı.. adeta tarak kaydı saçlarımdann.. üstelikk saç kremi kullanmadım bugünn.. benimm saçlarımm boyadan çok yıprandığı içinn nemsizz ve zor açılan bir saçtı.. hemen etkisini gösterdii gerçekten çok güzel bir ürünnmüşş. saçlarına fön çektiren dizleştirenler varsa mutlaka kullansın derimm.. çok araştırdım bu ürünü almadan öncee.. herkes çok memnunduu.. kuaförlerinn özellikle önerdiği ve fönden önce kullandığı bir ürün. saçlarıın kırılmasını azaltıppp saçları ısıya karşı koruyorr.. bilginizeeeyerimseniben

daha 2 ay önce 4-5 cm kırık aldırdım cnm.. 2 yıldır kestirmemiştim çok kırığım olduğundan uzayan saçlarım hep kırılarak aynı boyda kalıyordu...haziranın sonunda tekrar 1 cm aldırcam.. devam edicem mayalı süte bakalımm etki göstericekmi sonradan.. umarım gösterirr.. çok teşekkür ederim cnmm ilginden dolayıı:1hug:

rica ederim canim opuyorumnanaktan

kızlar hoşbulduk
ya tadı çok mu kötü birazdan gidip yapıcam
hay allah bende bişeyden tiksinince hayatta daha ağzımı vurmam oysaki kafamçokkarıştı
akşam eve gelirken kuru maya aldım
kabartma tozu poşeti gibi.
1 bardak ılık süte 1 tatlı kaşığı koyucam di miiisempatiksalakcinni

canim tadi hakkinda söyle diyim sana.. zevk alarak icecegin bir tad olmayacak :roflol:
icenler hep bir eliylede burnunu tutup iciyor, bende ancak öyle indirebiliyorum.. sende oyle yap ve icerken tadini almaya calisma sakin, kokusunuda icine cekme. bitincede burnunu tutmaya devam et ve bir yudum su ic ki üzerine agzinda tadi kalmasin, bu tiksinmene neden olabilir..
vet canim bir bardak ilik süte bir tatli kasigi maya.. afiyet olsun :içelim:

kızlar yaptım ve iğrenç !
bir yudum aldım bıraktım ki ben asla devam edemiyen biriyim mafoldumben
malesef olmadı :KK43:

kızlar yaptım ve iğrenç !
bir yudum aldım bıraktım ki ben asla devam edemiyen biriyim mafoldumben
malesef olmadı :KK43:

Bu kadar cabuk pes etme canim ya :KK43:
Benim anlattigim gibi icc.. kimse demiyor ki zaten tadi harika diye. saclarimiz uzasin diye burnumuzu kapatip iciyoruz iste..
canim zorluklara katlanmadan güzel seyleri eldedemezsin yerimseniben

haklısın cnm ya hemde çok
ama yapamadım yani yapamıyorum bi çok şey denemiştim böle
başka şeylerden dolayı yine içemedim :KK43:
sadece süt içsem olur mu ki :roflol:

Çilek,
sütle hiç içemiycem diyosan meyve suyuyla iç canım
ben meyve suyuyla içiyorum ve tadı okadar kötü değil, hatta güzel..sadece rengi biraz kötü oluyo, bulanıyo ..
1 tatlı kaşığı mayanın üzerine 2-3 kaşık sıcak su dök erit üzerine de soğuk meyve suyu doldur a.s.

değişik yöntemler de gelişmiş mayanın kötü tadını gidermek için zemuszemus
bide böyle deneyeyim bakim nasıl olcak

sütle içebiliyorsa sütle iç hayhay,
eminim daha çok faydasını göreceksindir
ama yapamıyorum diyosan deneyebilirsin, evet :)))
Ben önceleri sütle içiyordum, meyve suyuyla içmeye başlayınca etkisinin azaldığını gözlemlemedim..
Hala saçlarım çok parlak, uzuyor :)))

ya süğtle denedimde midemi bulandırdı
hele o bardağın sonuna doğru öğğğ

Burnunu tika icerken.. tadinida almaya calisma, kokusunuda icine cekme. dedigim gibi burnunu tika ve birden icmeye calis. ardindanda biraz su ic ki tadi azginda kalmasin.

X