Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

aracı olmuş oldun o zaman teşekkürler yinedekaydirigubbakcemile5

kızlar karışımı ılık içemem diyenler ( her 3 sayfaya 1 tarifimi yazıyorum sanırım :)) kendi tarifimi veriyim canım bak az bi suyu 2 yudum kadar kaynat mayayı bunun içinde bi güzel erit sonrada dolaptan soğuk süt yada meyvesuyu -ki kesinlikle sütü öneriyorum- çıkar karışıma ilave et bi güze karıştır sonrada hiç düşünmeden fondip yapp kaydirigubbakcemile2 hiç zorlanmayacaksın gör bak. artık o kadar alıştım ki kızlar buda su içmek gibi ünlük rutin işim oldu

canlarım maya neden kilo yapsınki.. biz hamurmuyuz kabaralım :hulya: zaten mayanın içinde yağ karbonhidrat yok diyet listelerine dikkat ederseniz maya bulunur içinde, enerji verdiği için. inanın mayayı kullanalı eskisi kadar yorulmuyorum, daha zinde hissediyorum kendimi ve açıkcası bir kaç kilo yapmasını istemiştim-kilo almak istiyorum- ama 3 aydır düzenli içiyor olmama rağmen tek kilo almadımmm :gitme:

mayadan bende sadece şişkinlik oluyodu, ki son hafta o da yok
meyve suyuyla içtiğim içindir belki
süt şişkinlik yapıyordu belkide
birde yağlı sütle içtiğim için her gün bir kocaman (kupa) bardak süt... 2 kilo aldım
ondan meyve suyuyla içiyorum ben şuan..
Ama bünye meselesi bu, bazı kişilerde gece gündüz ne yerse yesin hiç bişe kilo yapmaz..
bazılarıa su içse yarıyo :))))
1 kaşık mayaya bağlamamak lazım sanırım :1closedeyes:

nektar cnm kısa zamanda resim eklemeye çalışcam cnm..şu ara sınavlar felan saçımla haşır neşir olamadım mayamı içiorum yatıorum o kadar uzadımı die bile bakamadım :s

sınavlar önemli tabi ki canım, onlara yoğunlaşman çok normal
bekleriz ama vaktin olduğunda resim a.s.

Hmm..ben sütü çok sevdiğimden günde zaten yeterince tüketiyorum..Ondandır belki mayayı meyve suyuyla içmeme rağmen saçlarım uzuyor :))) göğüs altımdaydı belime gelmesine az kaldı..
Ünlem ne oluyor anlamadım?
Gerginlik mi yaratmaya çalışıyorsunuz onu da anlamadım?
Bazı arkadaşlar suyla içiyor, ben meyve suyuyla içiyorum..herkesin kendi tercihi..
neyle içildiğinin bir önemi yok kısmına takıldınız siz.. e benim fikrim bu..
hala da aynı düşünüyorum, bence önemli değil :)))))))

Herkese iyi haftalar diliyorum a.s.

walla ben nette maya ile ilgili bir sürü şey okudum,
yemeğin içine katın, çocukların meyve suyuna katın felan yazıyor..çok faydalı bir şey olduğu için..
Saç için özellikle sütle faydalıysa bilemiycem.. sütün saçı uzattığıyla ilgili bir şey duymadım :)))
Ben meyve suyuyla içiyorum son bir haftadır ve bendeki etkisi hep aynı
kendi gözlemlerimi yazdım ben yanii :)))))

sütün faydali oldugunu üzerine basa basa anlatmaya calistim.. :)
neden gerginlik yaratmaya calisalim ki ?? sen öyle yapmaya calisiyorsan bilemem.
sen neyle icmek istiyorsan onunla ic ama burda bayanlar birbirilerine bildigi konuda yardimci olmaya calisiyor. Ben de sütün saca cok faydali oldugunu paylasiyorum sen de üzerine sütün faydali oldugunu hic duymadim felan filan..
Hayir bilmemek ayip degilde duymadim diyerek ve benim sütün saca faydali oldugunu yazmamin dogru olmadigini ima edici kelimeler yazma. Bilmiyorsan mayayi arastirdigin gibi arastir ama senin gibi süt konusunda saca faydali olusunu bilmeyenleri yanlis bilgilendirmeyelim ok yerimseniben
Bak nursall kardesimiz bile bahsetmis sütün saclara cok faydali oldugunu :)

Faydalı değil yazmadım ki ben, sütün saç uzattığını duymadım yazdım :)))

nasil gidiyo kizlar pak maya hem uzun süre gidiyo bi pakedi hemde hafif tadi simdiye kadar kac poset miniklerden almis olcaktim cok dayanikli bence bitmiyo hemen

kızlar karışımı ılık içemem diyenler ( her 3 sayfaya 1 tarifimi yazıyorum sanırım :)) kendi tarifimi veriyim canım bak az bi suyu 2 yudum kadar kaynat mayayı bunun içinde bi güzel erit sonrada dolaptan soğuk süt yada meyvesuyu -ki kesinlikle sütü öneriyorum- çıkar karışıma ilave et bi güze karıştır sonrada hiç düşünmeden fondip yapp kaydirigubbakcemile2 hiç zorlanmayacaksın gör bak. artık o kadar alıştım ki kızlar buda su içmek gibi ünlük rutin işim oldu

merhaba kızlar
4 ay sonra düğünüm var ksımetse
işe yarıosa deniycem boshayallersmile

X